• PSC nefunguje v ČR absolutně nechápu od nás s ČR pro slováky dostupné dost služeb ale pro ČR nic proto nedoporučuji.

Dobrý deň Rostislav,

produkt ste samozrejme dostal, keďže ste ním platil v inom eshope.

Vaša sťažnosť ohľadom PSC kariet by mala byt smerovaná na Paysafecard, tak ako nefungujú české PSC karty na Slovensku, tak slovenské nefungujú v Českej republike. Túto informáciu ste mali uvedenú pred nákupom produktu.

XGames team

• Někdy lepší ceny než konkurence
    • Stránky se mi zdají nepřehledné .

Dobré ceny. Rychlé doručení.

• Levne hry
    • Negarantuji herni bonusy predobjednavek

Kdyz hra neni oznacena jak predobjednavka, tak ani nebude: Hru jsem kupoval z predstihem 1 mesic, cakal jsem, ze dostanu herni bonusy z predobjednani. Na dotaz, jest-li se tak stane, jsem dostal korektni odpoved, ze to zalezi na vyrobci a nemuzou to garantovat. Nakonec jsem klic k hre dostal v den vydani a hra je bez bonusu. I kdyz byla cena nizka, v soucasnosti sa za kazdy bonus a DLC plati, takze jsem neusetril.

Reakce obchodu XGames.sk

Ďakujeme vám za recenziu aj keď v konečnom dôslednku nie ste spokojný.

Aj keď s vášho textu je zrejmé, že sme dodali presne to čo to čo ste zakúpili ako uvádzate aj vo výhodnej cene. Nikde sme neuvádzali, že bonus dostanete.

Ak si raz kúpite v obchode chlieb, nemôžete sa potom následne hnevať, že vám k tomu nepribalili aj salamu a musíte si ju kúpiť samostatne.

Veríme, že ste aj bez DLC nad hrou strávili príjemný čas.

nejhorší nikdy už

Vážený pán Jiri Sebesta,

na váš email vám bol zaslaný emaiľ ohľadom vašej zavádzajúcej recenzie, tešíme sa na vašu odpoveď.

• pocuchat Vám nervy
    • komunikace,špatné informace o hrách,přišel mi nesmysl naskenovaný jako scan na cd key ke hře Fifa 15

Kupoval jsem Fifu 15 na pc.Na web. stránkách bylo,že hra je v CZ verzi,upozorňoval jsem obchodníka,že má špatné informace,ale ten se mi emailem vysmál!Hru jsem kupoval digitálně hlavně proto,abych ji měl pokud možno již ráno 25.9. v datum vydání!!!Odpoledne mi přišel email s nenaskenovaným cd keyem.Obchod pak 2 hodiny se mnou vůbec nekomunikoval.Telefony nebral a nakonec ho vypnul.Pod pohrůžkou negativní recenze a oznámení na policii mi zhruba do 30 nim. dorazil cd key.Za ty nervy to rozhodně nestálo!!!Příště kupuji v obchodě tojepohoda.cz( z mé strany prověřený obchod) a nebudu koukat ,abych ušetřil 40 Korun.

Vážný pán Ondráček,

dlho sme váhali, či vobec na vašu recenziu reagovať ale kedže uvádzate v recenzii viac klamstiev, nedalo nám na to a radi sa podalíme aj my o naš pohľad na vec.

Pri produkte sme deklarovali doručenie v deň vydania tj. 26.9.2014, to že nám napíšte 2,5 alebo 10 mailov, že vy ste chceli hru hneď v noci / ráno nijak neovplyní to kedy k nám prišiel produkt od nášho dodávateľa.

Priznávme, že pri distribúcii sa v ten deň vyskytol problém s databázou a nielen vy ale aj desiatky iných zákazníkov mali v ten deň problém so zobrazením aktivačného kľúča. To, že sme vám ho manuálne vytiahli z databázky a poslali na mail, ste zabudli spomenúť.

Na výhražky políciou, negatívnou recenziou nemá ani zmysel reagovať.

Tešíme sa s každého zákazníka na našom eshope, väčšinou keď prichádzajú, vo vašom prípade keď odchádzajú.

XGames team

• Moznost nakupu elektronickych klicu, bez nutnosti cekat na krabicovou verzi.
    • Nezaznamenal jsem

Spokojenost

• Cenu
    • Zle platobne brany, spravte si tam lepsie prehladnejsie a rychlejsie platobne brany

Reakce obchodu XGames.sk

Lukáš ďakujeme za recenziu.

Objednávku sme vám zrušili z dôvodu, že ste ju nezaplatili, tak ako by sme ju zrušili každému zákazníkovi po vypršaní doby splatnosti.

Pre slovenských zákazníkov máme na výber 21 spôsobov platby, ak nie ste spokojný ako vyzerajú platobné brány, musíte kontaktovať ich prevádzkovateľov nie nás, nato my vplyv žiaľ nemáme.