• Levne
    • Už 3x jsem objednal a zboží nebylo

• Na eshopu bylo psáno že zboží je skladem. Po několika dnech jsem psal email co se děje že zásilka nebyla zatim doručena. Prodejna teprve na základě emailu volala že zboží nemají. Škoda....
  • Jelikož mi za 2 týdny nedošlo to co jsem si objednal ,tak nemám co hodnitit

• Píší skladem a přitom výrobek nemají.

Nikdy už u této fa, objednávat nebudu.

3 x zrušená objednávka a pokaždé ty samé výmluvy a vnucovani jiného zboží.

Zboží nebylo skladem i když svítilo zelené že skladem je, po objednávce mne kontaktovali až 4 den, že je něco špatně a do dnes nic nedorazilo cca20dni. Shop ok - ale služby katastrofa. PV

• Špatná komunikace

Objednal jsem žárovky co měly být skladem. Týden se nic nedělo. Napsal jsem mail a nikdo neodpověděl. Tak jsem objednávku zrušil. Pak dorazil mail, že žárovky vlastně skladem nebyly, že nestíhají, a že by měly být naskladněny někdy příští týden. Kdyby tohle napsali rovnou, mohli jsme si všichni ušetřit starosti.

po týdnu od objednání nic nedorazilo, pak přišel email že intenzivně pracují na mé objednávce.

Zboží objednáno 30.9.2020, uvedeno, že je skladem, do dnešního dne 29.11.2020 nedorazilo, prý nemají skladem a čejají oz zahraničního dodavatele. Zřejmě nějací přeprodejci.

Objednal jsem si věci, pri vyplňování žádný problém a po 6 dnech přišel email, ze to nemají a jestli nechci něco jiného.

NEKVALITNÍ VÝROBEK.

• Něco reklamujou a stejně to nemají.

• Nabízené zboží není na skladě.
    • Pozdní oznámení,že zboží není. Už po několikáté.

23.1.2020 bol tovar objednany.
    4.2.2020 som písal mail ohľadom nedoručenie tovaru.
    Dodnes ( 7.2.2020 ) ma nik nekontaktoval a tovar nebol ešte stále doručený.

Jeste ani po 10ti dnech od objednani zbozi nebylo k mani..., vzhledem k tomu, ze se jednalo o vybojku do hl. svela, kterou jsem nutne potreboval (auto denne pouzivam), tak jsem byl nucen nakoupit jinde...

Objednal som si produkt ale nikto sa my neozval. Nikto ma neinformoval
    čo je s objednávkou či sa rieši alebo čo je v akom štádiu?
    Som maximálne nespokojný s vybavovaním a nerozumiem tomu....

• Žárovky při zahřátí problikavají

Doteraz mi tovar nebol doručený a v kontaktoch sú dve tel. čísla a nik ich nedvíha

• Dorazilo ale jedna v celku a jedna na pulku spatne zabalenej produkt vymenu jsem neurgoval stejne by to bylo na dlouho proto nejsem spokojenej z produktu a proto nedoporucuji

• Přehlednost a širroký sortiment
    • Nabízené zlevněné výbojky jsou pro levostraný provoz vozidel. Sice si s tím zručný kutil poradí, ale nemusí to projít na STK. A od prodejce o tom žádná zmínka nebo upozornění.

Myslím, že díky širokému sortimentu se slušnými cenami a krátké dodací lhůtě, bude jistě o nákup v něm zájem.

Za 12 dní aní slovo kdy příjdou žárovky.