Zaplatila jsem si doručení Českou poštou a posílají balíček přes přepravní společnost

Zatím žádná odezva, jen přijetí objednávky a pak už nic

Reakce obchodu XCOPY

moc se omlouváme, máte pravdu objednávka nám bohužel nějak unikla.
    Pracujeme na nápravě.

XCOPY s.r.o.

- zboží nedorazilo, ani se neozvali, zakoupila jsem jinde

Vážená paní Sági,

Zboží jste si objednala s vyzvednutím v naší provozovně. Vaší objednávku jsme připravili 5 minut po objednání a následně Vás informovali emailem o jejím vyřízení. Pokud Vám email nedorazil, je nám to líto. Následně jsme Vám 27.12. volali ale telefon jste nám nezvedla.

XCOPY s.r.o.

• zbytečně předražené zboží.bohužel jsem si to nezkontrolovala u jiných obchodu a pak jsem viděla,že by stačil ten levný.kvalitní výrobek to je,líbila se mi ta barva a potřebuju ji jako dárek pro vnučku.tak jsem to uspěchala.

• Papírové vyúčtování bylo okamžité
    • Objednávka a zaplacení se uskutečnilo dne 12.11.2021, dnes kdy píšu hodnocení - 20.11.2021 zboží ještě nedorazilo.

Reakce obchodu XCOPY

omlouváme se za delší dostupnost. Zboží jsme Vám v pátek 19.11. odeslali a dnes v pondělí 22.11. by Vám mělo být doručeno.

• široký sortiment papírů
    • nedostatečně zabalené, pokud nebyly do balení vloženy již s poškozením - všechna 3 balení A4 měla potrhané obaly, některé lehce poškozené rohy. Použitelné papíry jsou pro běžné účely, ale zklamání.

Barva do tiskárny Canon CL-51 je stará, odstíny barev neodpovídají. Podezřele nízká cena, zřejmě výprodej - ale nebylo to nikde napsáno.

Vážený pane,

Tento konkrétní inkoust u nás byl cca 3 týdny. Canon bohužel na inkoustech neuvádí datum výroby ani spotřeby. My tedy nemůžeme zjistit, kdy byl inkoust vyroben.
    Pokud je tisk nekvalitní, přineste nám inkoust na reklamaci společně s nějakým tiskem.
    Tomáš Vlček

Objednaná nástěnka neobsahovala montážní materiál k uchycení na zeď a nebyla kvalitně zabalená (a tudíž je trochu odřená). Montážní sadu se obchod snažil zajistit, nicméně přišlo něco úplně jiného. Obchod se sice snaží vyjít vstříc a komunikuje, ale prakticky ani po měsíci od objednání zboží ho nelze používat, takže doporučuji nakupovat někde jinde.

Vážená paní,
    objednanou nástěnku jsme Vám připravili v originálním kartonovém obalu, do kterého není vidět. Nemohli jsme vědět, že uvnitř není montážní sada. Pokud je nástěnka odřená, mohla jste to kdykoli zmínit a určitě bychom to vyřešili. Za to, že nám posléze dodavatel poslal špatnou montážní sadu se omlouváme. Správnou sadu Vám zajistíme a dodáme, abyste k nám už po třetí nemusela chodit.
    Zboží jste si objednala 11.dubna, 20. dubna jste si ho vyzvedla, 21. dubna reklamovala, 23. dubna jste měla připravenou chybějící sadu. Nemyslím si, že bychom jednali nějak pomalu nebo záležitost zbytečně protahovali.
    XCOPY

Katastrofalni prostup prodavacek!
    Na mou stiznost do dnesniho dne nereagovali.

Uz nikdy vic!
    Nez takovehle prodejny, tak to radsi zadne!

• vytištění jedné stránky A4 černobíle mě stálo 13 Kč
    • objednal jsem si propisku a k ní odpovídající náplň, to ovšem nebylo při vyzvednutí připraveno a obsluha mi dala nesprávnou náhradní náplň

• nemožnost vrátit zboží

Reakce obchodu XCOPY

vlastní chybou jste si objednal špatný spotřební materiál který jste rozbalil a tím znemožnil jeho další prodej. Dle našich obchodních podmínek toto zboží po rozbalení zpět vzít nemůžeme, jelikož patří do kategorie zboží podléhající "rychlé zkáze".

Také jste v hodnocení uvedl nepravdivé datum doručení (30.7.2019). Zboží jsme Vám odeslali druhý den po objednání (23.7.2019). A už 25.7.2019 jste ho chtěl vrátit.

Tomáš Vlček

Vsichni zamestnanci pri pondelku protivni, tvari se, ze je clovek obtezuje.

• není to hotové

Reakce obchodu XCOPY

Dobrý den, omlouváme se za nedorozumění. Vaše zakázka byla připravena, ale bohužel Vám nebyl zaslán oznamovací email ohledně vyzvednutí.

xcopy

• Zboží mělo být dle e-shopu připraveno do 3 dnů a dle potvrzení objednávku z mailu jsem měl dostat avízo. Avšak ani po týdnu jsem nedostal žádné upozornění.
    • Koupil jsem si nový polštářek na razítko. Po jeho podrobném ohledání jsem však zjistil, že polštářek už byl použit v jiném razítku - v polštářku byl vytlačen štoček jiné firmy :-(

Reakce obchodu XCOPY

Dobrý den, prosím Vás o zaslání polštářku k reklamaci.

Po telefonu mi bylo receno ze vec kterou sem si objednal neni dostupna a ze mi poslou uplne stejny vyrobek jen jine znacky. Jednalo se o rezaci podlozku a je vyrazne horsi.

Vážený pane Stejskale,

Písemně jste souhlasil s dodáním alternativního zboží od jiného výrobce. Pokud nejste spokojen s kvalitou zboží (kterou mi jako prodejce nejsme schopni ovlivnit) můžete využít svého práva a zboží nám vrátit (pokud zboží bude splňovat podmínky pro vrácení).

S Pozdravem
    Tomáš Vlček

nepříjemná obsluha, v grafickém studiu ve Štefánikově nepořádek v zakázkách a díky tomu dlouhé fronty zákazníků

• Přes ujištění, že zboží bude k dispozici do konce týdne jsem čekám už víc než 2 týdny

Reakce obchodu XCOPY

ve čtvrtek 29.6. jsme Vám poslali email s informací že máte zboží připravené k vyzvednutí. Pokud Vám tento email nedorazil je nám to líto. Zboží máte stále připravené a můžete si jej kdykoli vyzvednout.

Tomáš Vlček

• slečna na recepci DTP studia. protivná, neochotná, expresní zakázka je problém za který dostanete vynadáno, přesto, že si účtuje 100% příplatek. služby ok, ale chování problém.

Reakce obchodu XCOPY

je mi líto, že jste byla nespokojená. Nicméně se jedná asi o nedorozumění. Odeslal jste nám objednávku (vizitky standardní nikoliv expres) po 20 minutách jste již osobně dorazila na pobočku a dožadovala se jejich vydání. Bohužel vizitky, takto rychle doručit neumíme. Kolegyně na recepci Vám je po Vašem příchodu přesto ihned vytiskla. Jsem rád, že jste s naší prací spokojena a doufám, že tomu tak bude i nadále. Slečna na recepci bude příště milejší , s pozdravem Jan Kalaš

• Absolutně neslušné chování k zákzníkovi,který dojde osobně na prodejnu vyzvednout zboží. Neochota,arogance,nepříjemné vystupování!!! Zboží a kvalita provedení super,chování - nehorázné!!!

Komu nevadí nepříjemné vystupování a šklebící se personál,ten bude spokojen.

• Myslela jsem, že jednoduchost v objednání, v rychlosti dodání a v ceně. Ale všechno je jinak.
    • - doplnila jsem požadavek do formuláře, ale prý blbě. Pět lidí mi potvrdilo můj názor, ale pan tiskař má pravdu a ze mě udělal blbce
    • - lhůta pro dodání 2-3 pracovní dny. Šestý pracovní den jsem si volala, kde to vázne. Prý že už je to dávno hotové, ale vědět mi zapomněli dát....
    • - do poznámky v zadání jsem uvedla, že požaduji s pošetkou. Jo jistě, ale kdybych si při přebírání nevšimla, že tam není, tak ji nemám. Ale samozřejmě mi jí připrodali. Paní povídala, že stojí 5,- Kč a pán mi naúčtoval 6,- Kč.... Už jsem neměla sílu se po tom všem dohadovat.

Jsem z toho hodně smutná.
    Rok pracujete na BP a když si jdete pro své miminko, tak všechno je jinak :-(
    Možná to byla je souhra blbých náhod, ale zamrzí to.

Reakce obchodu XCOPY

velice nás to mrzí. Jednalo se asi opravdu o souhru několika náhod. Každopádně kolega pochybil , že Vás neinformoval o tom, že je práce hotová. Věřte , že práce byla hotová do dvou dnů. Vaší objednávku jsem si dohledal a v poznámce bylo uvedeno, že chcete text v jedné řádce . Práce byla zpracována přesně dle Vašich pokynů. Pošetka opravdu stojí 6,-Kč . Omlouvám se, že Vás kolega neinformoval . S pozdravem Jan Kalaš-jednatel