poslali jiné zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za chybu našeho skladu, kterou jsme napravili během několika dnů a vše je v pořádku a máte správné zboží.

Pokorný xcena.cz

• Bylo mi dodáno jiné zboží. Díly nižší ceně se mi nevyplatila ho vracet a reklamovat

Vážená paní Lenko,

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Bohužel neevidujeme žádnou jinou zprávu, než je tato, nabízíme největší výběr bavlněných kapesníků v ČR, vše máme vlastním skladem, může se stát v našem skladě chyba, stále zboží vyskladňují lidé, ale je to opravdu vyjímečně a potom s každým řešíme tuto věc na základě podmětu individuálně. V případě vrácení a chyby z naší strany, Vás nic finančně nestojí a vše platí naše společnost.

S přáním krásného dne

Pokorný xcena.cz

• Objednáno 6 balíčků páns.kapesníku,tolik i zaplaceno. V balíku bylo pouze 5 balíčků a faktura na 6. Upozornila jsem mailem na chybu,dones se nikdo neozval

Dodání bylo rychlé ,avšak s chybou,kterou popisuji výše. Může se stát,jen mě mrzí,že se nikdo neozval

Vážená paní Anno,

ano, máte pravdu, náš sklad udělal chybu. Objednávku jste si vyzvedla 28.7 a email jste poslala téhož dne. Od nás email ohledně nápravy Vám přišel až 5.7, pak už jsme vše vyřešili a kapesníky dnes t.j 10.7 doposlali dle Vašeho přání a přidali i malou voňavou pozornost.
    Musím souhlasit, byla to chyba našeho skladu a z důvodů přehlenutí Vašeho emailu, byla naše komunikace špatná.

S omluvou a s přátelským pozdravem

Pokorný
    xcena.cz

Po týdením čekání s tím, že se objednávka vyřizuje, bez oznámení dorazila. Zboží v pořádku, vypadá kvalitně, komunikace obchodu hodně omezena.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a věříme, že Vám bude naše zboží dobře sloužit.
    Pouze malá rekapitulace k Vaší zprávě .
    Objednávka dorazila v neděli 26.2.23 v ranních hodinách, zvolenému přepravci České poště byla naše objednávka předána v pondělí 27.2.23 a u Vás byla zásilka až 3.3.23. Ano, máte pravdu, že balík šel k Vám 5 dní a to je opravdu hodně, ale bohužel nedokážeme Českou poštu ovlivnit, ale musíme s Vámi souhlasit.
    Doporučení - příšte zvolit jiného přepravce např. PPL, nebo Zásilkovnu, ty zboží doručují do druhého dne od našeho předání.

Pokorný xcena.cz

• rolák jsem nikde nemohl sehnat ,rozmýšlel jsem se - poštovné
    • poštovné - 130 +40 za dobírku je sakra hodně. Za krmení pro kočky cca 3kg balík na dobírku dávám 79 Kč.

rolák jsem ještě nezkoušel

Nejsem spokojena s kvalitou látky. Deklarován byl FLANEL, ale je to špíše plátno. Také guma v pase je kratší minimálně o 10 cm. Sotva se do kalhot mohu nasoukat.
    Celkově jsem s tímto nákupem nespokojena.

Obchod sice funguje pergfektně, ale kalhoty jsou mizerně ušité.

Děkujeme za Vaše hodnocení,

omlouváme se, za špatně dodaný výrobek. Pošleme Vám reklamační asistent na email (přijde od společnosti Packeta) a kalhoty nám můžete vrátit, nebo Vám pošleme nové. Reklamační asistent si vytiskněte, nebo opište trasovací číslo a v libovolné pobočce zásilkovny Vám štítek vytisknou, štítek nalepte na balíček k nám a balíček předejte v jakékoli pobočce zásilkovny a do balíčku napište co si přejete (výměna - vrácení), v případě vrácení, napište prosím i čslo účtu, na který máme vrátit peníze.

S omluvou a přáním krásných svátků

• rychlé odeslání
    • Po důkladném výběru kapesníků dle dle barev, mi bylo dodáno zboží naprosto odlišné. Při zpětné kontrole, takové barvy ani nebyly v nabídce. Ani upozornění, že by barvy byly pouze ilustrativní.

Dkujeme za Vaše hodnocení,

v nabídce máme cca 600 typú bavlněných českých kapesníků, jsme v tomto směru nesrovnatelný.

Fotografie jsou vytvořeny ze skutečných typů a měl by Vám vždy přijít vybraný typ, je možné, že může být odstínově odlišný z důvodů při focení, ale neměl by Vám přijít jiný model/ typ. Momentálně před svátky vyskladňujeme hodně objednávek a může se stát, že se někdo z našeho skladu přehlídne, splete. Pokud se tak stane, doporučujeme kontaktovat nás a vše určitě vyřešíme k Vaší spokojenosti. Záměna zboží se nestává často, ale i když zboží prochází 2 x kontrolou, bohužel se to i u nás občas stává.

S přáním krásných svátků

Čížek xcena.cz

Oblečení na dospělé je tak o 2 velikosti větší než by mělo být. Objednala jsem též bavlněné tepláky, které s bavlnou nemají nic společného - samá umělina. Takže jsem objednala poprvé a naposledy.

Vážená paní Nosková,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost o to více, že jsme spolu mluvili před odesláním objednávky.
    Tabulku velikostí nočních košil najdete na našem webu - https://www.xcena.cz/tabulka-velikosti/ .
    U dětských tepláků s koníkem uvádíme - Tepláky jsou vyrobené z bavlny 65% + příměs 35%, nikoli, že jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Tepláky ze 100% bavlny nabízíme také.

Mrzí nás Vaše špatná zkušenost a přeje Vám vše dobré.

Pokorný xcena.cz

• Zboží je značně nekvalitní.

Vážené p. Shine,

děkujeme za Vaši reakci.
    Objednané zboží pánské boxerky, jsou co se týče materiálu a kvality ve vyšší kategorii. Jedná se o výprodej, proto cena je ponížená. Sám tyto trenky mám a vůbec mi nepřijdou špatné (materiál, gramáž, barevnost, střih, funkčnost a i životnost), ale samozřejmě se jedná o můj názor a Vaše představa o kvalitě spodního prádla je jiná.
    Bohužel, neevidujeme žádnou reakci jinou než tuto veřejnou, kde bychom mohli se s Vámi domluvit.

Čížek xcena.cz

• Objednávku sem zaplatil a zboží nikde,jste podvodníci?
    • nic nedodáte jenom slibujete.

Podle mně jste asi podvodníci,zaslanou fakturu sem zaplatil a nic nedostal.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši reakci a hodnocení.

Věřte, podvodníci nejsme :-), na trhu jsme od 1991 tj. přes 30 roků nabízíme zákazníkm naše služby.
    Platil jste objednané zboží 30.5.2022, zboží bylo vyzvednuté 4.6.2022 na výdejním místě zásilkovny.
    Zásilku jsme předali zvolenému přepravci 27.5.22, Vaši objednávku jsme přijali 25.5.22 v 19 48h. Nevidím tady žádné pochybení z naší strany.

S přáním všeho dobrého

Pokorný xcena.cz

Predrazene zbozi kvalita nic moc !!!

Děkujem za Vaše hodnocení,

bohužel toto nejsme schopni nestranně posoudit, ale v dnešní době se bavit o noční košili ve velikosti 3XL za 399kč, když pohoné hmoty se šplhají k 50Kč/1L a o jiných věcí se raději nebudu rozpisovat.
    Věřte, že děláme vše ať jsou ceny přijatelné a dotujeme i přepravní služby, i přes Vaše hodnocení, děláme vše, aby cena byla nejnižší a kvalita nejvyšší.

Přejeme vše dobré

Pokorný xcena.cz

• Dobrý den, nevím, jestli je to problém obchodu, ale z kapesníků po prvním vyprání(podotýkám, že šetrném) lítaly nítě, okraje v všech kapesníků se třepily. Ještě, než jsem to zjistila, tak jsem objednala druhou sadu, zřejmě od jiného výrobce, a tyto kapesníky byly po prvním vyprání v pořádku.

Obchod za to sice nemůže, ale měl by si pečlivěji vybírat dodavatele.

Oblečení dorazilo v jiných velikostech, než jsem objednala.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení.
    Nedokáži posoudit, jestli Vám přišlo jiné zboží, než které jste si objednala. Nemáme od Vás žádnou jinou reakce, mimo toto hodnocení.
    V případě výměny, vrácení, nebo informací, kontaktujte prosím nás na [email protected], nebo zavolat a věřte, že se vše vyřeší k Vaší spokojenosti.

S přáním krásného dne

Pokorný xcena.cz

• Vše proběhlo rychle a bez problémů

Děkujeme za Vaší reakci paní Ivo,

píšete že vše dopadlo dobře a bez problému, za to moc děkujeme, ale hodnocení jste nám dala negativní :-). Vůbec nic se neděje a jsme rádi, že jste spokojená.

Pokorný
    xcena.cz

objednála jsem pánské kapesníky, pářou se, nekvalitněn ušité

Já chápu, že každé dítě je jinak velké a že se těžko určuje velikost podle věku, ale jestli máte doma děti ve věku osmi let, které by se vešly do trička o velikosti, kterou jste mi poslali, tak jim dejte pořádně najíst, protože do této velikosti se normální osmileté dítě nemůže vejít.

• Rychlá objednávka a velký výběr.

Nevýhoda je, že máte všude napsánou velikost kapesníků 40x40 cm.Když jsem je rozbalila tak na první pohled bylo vidět že jsou kapesníky malé.Dala jsem se do měření a nevěříla jsem co jsem na měřila ,míry všech kapesníků byly 36,5x38 cm nebo 37,5x 39 cm. Bíle panské kapesníky byly v pořádků 40x40cm. Už jednou jsem objednávala panské pracovní kapesníky ,měli mít 40x40 cm a bohužel neměli. Teď jsem si myslela že míry budou v pořádku,bohužel nebyly. anna

Vážená paní Anno,

děkujeme za Váš nákup i hodnocení.

Jedná se o klasické české kapesníky od tradičního českého dodavatele, který udává tyto rozměry. Už jsme to řešili několikrát a bylo nám odpovězeno, že rozměr kapesníků je měřen bez obruby, při obrubě kapesníků (obruba se dělá ručně), dochází ke zmenšení rozměru. Rozměry udáváme vždy cca, nikol přesně, bohužel není v naší silách měřit kapesníky úplně přesně, nabízíme cca 1500 modelů kapesníků a jak jsem psala, každý kapesník se obrubuje ručně, tak i ve stejném modelu budou různé rozměry. Pokud chcete opravdu velké kapesníky bavlněné, nabízíme kapesníky vyrobené pro německou armádu, ty mají velký rozměr cca 51cm x 51cm : https://www.xcena.cz/panske-kapesniky/bavlneny-kapesnik-pansky-velky/

S omluvou a s přáním krásného dne

Čížková xcena.cz

• Již po druhé mi bylo doručeno jiné zboží,než jsem si objednala.zde už nakupovat nebudu

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše objednávky. Pravdu máte, objednávala jste u nás už podruhé, ale neevidujeme žádný podmět (mimo tohoto hodnocení), že Vám dorazilo jiné zboží než jste měla objednané, stačí napsat na [email protected], nebo zavolat na jeden z uvedených telefonů a určitě bychom Vám rádi vyhověli. Netvrdím, že se nemůžou kolegové na skladě mýlit, před svátky jsme opravdu vyskladňovali velké množství zásilek, ale každá objednávka prochází dvojí kontrolou.

• Byla zaslána jiná velikost

Reakce obchodu XCENA.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, dle systému jste měla objednnou velikost M,dodáno Vám bylo také M,pokud jste obdežela jiné zboží, tak se Vám velmi omlouváme. Kontaktujte nás posím na [email protected] a celou situaci s Vámi rádi vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Pokoný xcena.cz.