• Výhodná nabídka
    • Dlouhá doba dodání

Výhodná nabídka
    Jen pro tento případ bych obchod doporučil.

• Objednal jsem si u firmy X-TOUCH navigaci GPS X-Touch Person GPS 5 model 2015 XTGPSO2
    Když pominu to že mi zaplacené zboží přišlo až měsíc po zaplacení, a to jsem musel svou objednávku urgovat, tak tento výrobek nebyl funkční. Po dohodě s majitelem firmy jsem ho tedy v zákonné lhůtě vrátil a od té doby se nic neděje i když s panem Pantůčkem stále telefonuji, ale jeho odpovědi jsou stále stejné a legrační, ozvu se vám odpoledne, vaši záležitost musí prověřit technik, nebo dokonce nová navigace je už zabalená a půjde na poštu. Takhle se moje záležitost táhne od 31.3.2015 kdy jsem dostal emailem fakturu od firmy X- TOUCH o zaplacení objednávky od mé osoby. Proto nemůžu služby zmíněného obchodu doporučit. Jiří Pola Za branou 279 Slavkov u Brna

• dlouhé dodací lhůty
    • nutnost zaplatit zboží předem
    • neserióznost v jednání
    • nedodržování obchodních podmínek

Nedoporučuji. Objednala jsem si zboží (nvigaci), ani po měsíci a půl nebylo doručeno (dodací doba 14 dnů), nebylo možné ho vzít na dobírku a musela jsem předem zaplatit. Majitel neustále sliboval dodání, ale nesplnil. Když jsem odstoupila od smlouvy, určil datum, kdy budou vráceny peníze na účet (3.6.), ale dodnes nemám ani zboží ani peníze. Vidím to jako drzý podvod!!!

• Slušné ceny
    • Objednané nedoručeno ani po 40 dnech a pěti tel. urgencích.
    • Po šedesáti dnech nevrátili ani peníze!!!

Myslím že je to podvodný obchod!!!

Totální katastrofa.Nikdo tu nenakupujte.

• Obchod má pěkné zboží, ale bohužel i po zaplacení je neodesílá - takže podvodné jednání
    • I po zaplacení jsem zboží neobdržela - navigace

Bohužel nemám dobrou zkušenost s tímto obchodem, nedoporučuji v něm nakupovat

• podrobné informace o nabízeném produktu
    • rychlost dodání zboží
    • přijatelná cena produktu
    • nemohu posoudit

• o
    • obchod nemá zajem komunikovat se zakaznikem

Tento obchod jsem si vybral proto, že nabízel zboží,které jsem sháněl za dobrou cenu. Známým bych tento obchod doporučil,byl jsem s ním spokojený.

• Nízká cena za zboží, které nemá na skladě.
    • 40 dní čekat na naskladnění zboží????
    • Dopadlo to stejně jako se vším ostatním, ze slevového portálu.

levné zboží, které nedorazí, je k ničemu. I když je levné.

Aktuální stav objednávky k 9.4.2015 21:39:40 je: Čeká na platbu
    5. května informace o zboží na celním skladě (na dotaz)
    Aktuální stav objednávky k 18.5.2015 21:40:26 je: Stornována

• Sliby

Nedoporučuji

• Přijatelné ceny
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Žádost o hodnocení obchodu před dodáním zboží

Pozor, platí se předem!!!

• kontakt na email nefunguje, telefonní spojení nefunguje, používám e-shopy celkem dost, ale tohle je opravdu zklamání. Vymlouvat se, že je zboží ve slevě a proto je tak dlouhá dodací lhůta?????? Čekám již 19 dní....., byť třeba na kontakt z obchodu s vysvětlením dlouhé dodací doby a třeba s možným náhradním termínem dodání

sjejich slabiny to plně vystihují

Reakce obchodu X-Touch

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaší reakci.

U produktu Micro SD Karet opravdu došlo ke zdržení dodávky v důsledku konání celní kontroly.

Jak jsme Vám již oznámili e-mailem, zbytek Vaší objednávky, která je skladem Vám vyexpedujeme nejbližší pracovní den.

Micro SD kartu Vám zašleme ihned po ukončení celní kontroly a to na naše náklady.

Velice nás tato situace mrzí a děláme vše proto aby jsme dalšímu případnému zdržení zabránili.

Uvědomujeme si, že dodací lhůta ( byť produktů se slevou 75%) je naší největší slabinou, proto začínáme do nabídky řadit skladové produkty s dodávkou do 48 hodin.

Od 15.5.2015 již nebudeme vést produkty s delší dodací lhůtou jako 4 dny.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

X-Touch

• špatná komunikace
    • vyřizování objednávek
    • nedoručení kompletní objednávky

• Dobrý SLIBOTECHNA!!!!!
    • Od zaplacení uběhlo 14 dní a zboží jsem ještě neobdržel

Reakce obchodu X-Touch

Dobrý den.

Vážený zákazníku, dodací lhůta pro Micro SD karty je 14 dnů ode dne zaplacení.

Tato lhůta je uvedena i u zboží, tedy je informace dostupná ještě před objednáním.

Vaše objednávka byla hrazena dne 8.4.2015.

Uvědomujeme si, že dodací lhůta zboží ve slevě je skutečně delší, na druhou stranu je nutno brát zřetel na cenu zboží, konkrétně paměťové karty jsou ve slevě 75% a v tuto chvíli se jedná o nejlevnější 32Gb Micro SD kartu s adaptérem v České Republice.

Děkujeme za Váš příspěvek

• velmi dlouhá objednávací doba prozatim nic nedošlo

• opravdu nízké ceny
    • delší doba dodání, ale předem avizovaná

dobré ceny

• levné zboží
    • platba předem na účet, následně dlouhá dodací doba 10 pracovních dnů

pokud nevadí delší dodací doba,nemusíte se bát zaplatit dopředu

• nevím
    • dodací lhůta