• Je to ksunt tak za 200 ne za 900

Objednala jsem zboží 20.11. přišel email o potvrzení objednávky, ale nic nedorazilo. Sice se mi pokoušeli dovolat, ale vždy v české kdy jsem v praci, při volání zpět neustále obsazeno. Psala jsem email, ale nic takže asi nedoporucuji. Na zboží mi nevadí čekat delší dobu, proto objednávám s předstihem, ale neškodilo by informovat o stavu objednávky.

Objednaná zásilka ze dne 9.11. mi byla doručena až 22.11. Nejenže byl dopravce jiný než při objednávání zboží, ale dokonce se tato společnost ani neobtěžovala odpovědět na můj email ze dne 16.11. do dnešního dne (30.11.).

Zboží je naštěstí funkční, i když je z levého čínského plastu, ale nebýt ochotného řidiče ze společnosti GLS, tak bych balík nejspíš ani neměla.

Předtím než jsem dané společnosti psala na email uvedený na jejich webových stránkách, chtěla jsem si sama zjistit v jakém stavu je má objednávka. Zaregistrovala jsem se na jejich stránky, ale balík nebyl k dohledání. Proto doporučuji, pokud se někdo nakonec rozhodne si od společnosti x-dekorace něco objednávat, nejdříve se u nich zaregistrujte a pak byste mohli mít reálnou šanci dohledat stav vaší objednávky.

A s nějakým psaním emailů se ani neobtěžujte, stejně vám neodpoví.

včasné dodání