• Rychlé dodani

• Cena zboží

Lampy, které jsem zakoupil si můžete nechat poslat z Číny za 1/10 ceny v tomto obchodě.

• Nedůvěřivý obchod. Nukomunikace, prodej předražené šuntu z Číny, koupeného na Aliexpres

Zboží bylo dodáno za 3 dny.

• Zboží přišlo poškozené a obchod na mé emaily nereaguje.
    • Zboží budu posílat zpět

• Zboží došlo v krabici od pizzy a poškozené, obchod na email nereaguje.

• Doručeno neobjednané zboží. Kvalita neodpovídá nabídce na eshopu.

• Originální nápad
    • Lampa nevypadá jako na obrázku
    • Není 3D - pouze plastová deska
    • Kvalita neodpovídá ceně

Lampa se absolutně neblíží tomu, jak vypadá na obrázku. Netuším, co je na ní 3D, jedná se pouze o plastovou desku s vyrytým logem a obyčejným černým plastovým podstavcem bez jakéhokoliv vzoru. Celé plastové, lehounké a velmi malé - kvalita ceně rozhodně neodpovídá.

Neposlali e-mail o expedici zboží-týden bylo ticho, kurýr nedal info že bude doručovat. Lampička měla vylomené USB z DPS, byla nutná oprava svépomocí jelikož se jednalo o dárek. Před expedicí by to někdo mohl alespoň zkontrolovat...

Přehlednost a rychlost doručení

• Originalni
    • Obchod mi neposlal fakturu
    • Vubec me nijak neinformovali o potvrzeni objednavky ani o dodani, najednou mi stal prepravce u domu
    • Lampicka je udelana nekvalitne, sklo opatlane a poskrabane

Nevracim jen z duvodu casu a ze nemam chut se hadat

• 3D tank nesplňuje zdaleka mé představy. Nepěkný kus plexiskla, které je ušpiněné od lepidla, tlačítko na zapnutí a přepínání velmi špatně reaguje. Kupovala jsem jako dárek pro manžela, ale tahle nepovedená věc radost určitě nepřinese!

Za mě nedoporučuji, já už zde nakupovat určitě nebudu.

V kostce zklamání. Obyčejný předprodej z Aliexpresu. Tahle "lampička" na Ali stojí 150,- objednala jsem v "českém shopu" za skoro 800,- v domnění, že bude alespoň "v hezkém balení". Omyl. Dva kusy uřízlého kartonu obalené streč fólií. Faktura nikde. Chtěla jsem to jako dárek a z Ali bych za tu cenu měla 4. Dost mě to mrzí.
    Minimálně v popisu zboží mohlo být uvedeno "nelze použít jako dárek, nemá krabičku" nebo tak něco.

• Velice rychlé vyřízení objednávky.

dobra komunikace

Bezproblémový obchod.

• niko nekomunikuje

objednávka udělaná před deseti dny....zboží nedodáno a nikdo se ani neozval...

2.12. jsem objednal 3d lampu, potvrzeno automatem, od té doby se ale i přes mé upozornění nic neděje a nikdo se mi neozval. Nikdo se mnou nekomunikuje, nic nevím, takže nemám žádný důvod doporučovat e-shop, musím napsat NEDOPORUČUJI

Zbozi jsem objednala 1.12. a do dnesniho dne prislo pouze potvrzeni o prijeti objednavky. Na pisemny dotaz na objednavku nebylo reagovano.

Zboží ani po deseti dnech nebylo expedováno, email obchodu je neexistujícící.
    V žádném případě zde nic nekupovat!!