Bezceny uz ani nevim jak dlouho to je od obednani a nic nedorazilo zadna zprava o doruceneni .
    V dnesni dobe mit neco skladem a 14 dni neprileti ani holub !!
    Za me jiz nikdy tento obchod

Reakce obchodu x-ArmyShop

Dobrý den, vaši zásilku (vlajka) bohužel ztratila přepravní společnost. V okamžiku, kdy jsme to zjistili jsme vám ji poslali znovu. Omlouváme se za komplikace. s pozdravem X-armyshop

• Zboží nemám a komunikace obchodu nulová .

Vše již bylo napsáno .

Reakce obchodu x-ArmyShop

Dobrý den, moc se omlouváme a dáváme Vám za pravdu.
    Bohužel se poslední týden potýkáme s nefunkčností internetu. Objednávky se dostali do časového skluzu.
    Nicméně Vaše objednávka byla již odeslána a vracíme se opět do dodacích termínů. Za vzniklou situaci se omlouváme, bohužel vznikla poskytovatelem internetu.
    S pozdravem X-armyshop.cz

• Zboží nebylo doručeno

Reakce obchodu x-ArmyShop

otvírák byl hned druhý den odeslán. Pokud zboží nedorazilo, tak ho dopravce ztratil.
    Pokud by jste nás informovala, tak bychom se to samozřejmě snažili hned vyřešit.
    x-armyshop

• Rychlost vyřízení objednávky a doručení
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Zboží přišlo špinavé.
    • Velikostní tabulka čepic neodpovídá, nebo jsem měřila špatně? Čepice jsou malé. Možná by pomohl obrázek kde/jak měřit

Reakce obchodu x-ArmyShop

omlouváme se, pokud zboží při přepravě bylo ušpiněno.
    Námořnickou čepici(149,-kč) nebo jakékoliv jiné zboží lze samozřejmě vyměnit nebo vrátit.
    x-armyshop

• Označení velikostí není dobře vyřešené. Doručené zboží mi je velké.

Reakce obchodu x-ArmyShop

Dobrý den, to nás mrzí. Veškeré zboží lze samozřejmě vyměnit.
    x-armyshop

• Doručena použitá vlajka, sundaná ze stožáru, špinavá.

Vážený zákazníku,
    je nám líto, že nejste spokojen s dodaným zbožím. Vlajka ze stožáru sundána nebyla, ve skladu žádný nemáme.
    Samozřejmě nás mrzí, že jste obdržel, jak píšete špinavou vlajku, stalo se tak určitě nějakým nedopatřením.
    Vlajky dostáváme originálně zabalené, tak nevím kde mohla nastat chyba. Každopádně stačí nás kontaktovat a věc určitě vyřešíme ke spokojenosti. S omluvou a s pozdravem X-armyshop.cz

• Nepřehledné tabulky velikostí
    • Zboží vypadá jako by ho už někdo nosil

Vážený zákazníku,
    zboží které jste si u nás objednal byli kalhoty BW flecktarn originál.
    V popisu zboží stojí:
    Originální kalhoty armády BundesWehr pro evropské oblasti.
    Materiál bavlna 80% a polyester 20%. Pevná látka. 2x boční kapsy. 2x stehenní, 2x zadní kapsy,
    Kapsy se zapínají na kovové patenty. Zapínání kalhot na zip a patent kovový.
    Stav použitý

Ohledně velikostí, kde máte možnost přesně zvolit dle převodní tabulky přesný rozměr, kterou též uvádíme.

Pro nezúčastněné, posuďte sami :-)

Možná, než příště budete psát recenzi, nás spíše kontaktujte a věc rádi vyřešíme.

S pozdravem X-armyshop.cz

Zboží zatím nedorazilo a nevím, zda vůbec dorazí.

Reakce obchodu x-ArmyShop

Dobrý den, prověřili jsme Vaší objednávku na které opravdu vzniklo zpoždění, moc se za to omlouváme.
    Zboží Vám dle č. objednávky bude doručováno dnes.
    S díky a pozdravem X-armyshop.cz

Špatné nekomunikují a musíte přitvrdit aby odpověděly. Potom se nic nedozvíte, oni vám nic o zboží říkat nebudou, objednal jste si to co jste si objednal a hotovo. Ke zboží se vyjadřovat nebudeme.

Reakce obchodu x-ArmyShop

Dobrý den, objednal jste si u nás paralyzer (objednáno 28.10., dodáno 29.10.). Dodali jsme vám přesně ten paralyzer, který jste si objednal. Následně jste psal, že jste se spletl, chcete jiný typ a jestli vám můžeme poslat nějaké informace k tomuto jinému typu. Odpověděli jsme vám, že tento "jiný" typ nevedeme(a ani jsme nikdy neměli) a tak žádné informace vám tedy dát nemůžeme, ale že samozřejmě vámi zakoupené zboží můžete vrátit. Z naší strany nevidíme žádnou chybu, ale samozřejmě je nám líto, že nejte spokojen. s pozdravem x-armyshop

• Na webových stránkách bylo zboží s označením AČR, při vyzvednuti na prodejně bylo připraveno zboží MFH!!!

dlouha doba dodani

Reakce obchodu x-ArmyShop

Dobrý den, ano, vaše objednávka speciálního bodáku trvala trochu déle. Omlouváme se x-armyshop

27.3. 2019 13:03 - objednávka
    28.3. 2019 10:27 - zboží bylo odesláno na prodejnu
    2.4. 2019 10:26 - dotaz na objednávku - BEZ ODEZVY
    8.4. 2019 9:12 - stále žádné info

27.3.2019-objednávka
    28.3.2019-zboží bylo na prodejně k vyzvednutí (odeslán email, telefon nekontaktní)
    zákazníka kontaktujeme mailem a telefonem, bohužel na váš telefon se nebylo možné dovolat.

omlouváme se za komplikace