• cena zboží

Termín dodávky. Dodáni zboží bylo pomalé a místo dodání bylo změněno.

Reakce obchodu WUGI

děkujeme za hodnocení. Nicméně rádi bychom uvedli termíny dodání a pravou míru.
    Vaše objednávka ze soboty 30.3.2024 byla odeslána hned první možný den = v úterý po Velikonocích 2.4.2024. Rychlejší jsme být nemohli. Standardně balíček doručuje Zásilkovna již druhý den. Zřejmě z technických důvodů či vytíženosti nemohl být balíček doručen do vybraného Z-boxu a tak jej společnost Zásilkovna přesměrovala na jiné nejbližší výdejní místo - to však nejsme schopni ovlivnit. Balíček byl vydán v pátek 5.4.2024.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.
    Vaše WUGI

Možná moje chyba... Těžko říct, do vyhledávače jsem zadala Tibi krystali a přišla mi jen nějaká prášková náhrada. ... Až teď jsem koukla co obsahuje starter pack za 199 a zjistila, že obsahuje úplně to samé (3x 5g) co standartní balení za skoro 600 i s dopravou. Jsem laik, který si chtěl jen objednat Tibi crystali...

Vážený zákazníku,

Vaše zklamání nás mrzí. WUGI kefírové kultury skutečně nejsou tibi-crystaly či kefírová zrna.

Co je obsahem jednotlivých balení WUGI popisujeme přímo u produktů, kde naleznete i video-návod. Rozdíl mezi našimi kulturami a tibi-crystaly popisujeme také například v článku na našem blogu: https://www.wugi.cz/a/kefirove-kultury-tibi-krystaly-tibetska-houba-prasek

Budeme rádi, když naše kultury vyzkoušíte. Oproti tibi-crystalům mají svá pozitiva.

Očekával jsem tzv. kefírová zrna, byla mi poslána nějaká tekutá kefírová kultura, z které podle mého názoru zrna nevyrostou.

Reakce obchodu WUGI

mrzí nás, že jste ze zásilky zklamán. Kefírová zrna skutečně z našich kefírových kultur nevyrostou, neboť se nejedná o tibi krystaly. Rozdíl popisujeme například v článku "Kefírové kultury – prášek vs. zrna (tibi krystaly, tibetská houba)" (dostupný zde: https://www.wugi.cz/a/kefirove-kultury-tibi-krystaly-tibetska-houba-prasek).
    Nicméně nejedná se o "tekutou kefírovou kulturu" - jak píšete, ale o prášek obsahující kefírové kultury. Jinou formu zatím nenabízíme a nedoručujeme.

Naše kefírové kultury slouží k přípravě kefíru (vodní či mléčné varianty) tak, jak popisujeme v návodu (či můžete vidět ve video-návodu na našem e-shopu), přičemž množství, které je možné vytvořit z jednoho sáčku, uvádíme samozřejmě také.

Budeme rádi, když dáte našim kefírovým kulturám šanci. Oproti tibi krystalům mají svá pozitiva.

Hezký den.
    Váš WUGI tým