• Prehledne, rychle

super obchod!

Bezproblémový, spolehlivý, rychlý. Další plus bych viděl v kvalitě zboží značky Wrangler a jejich stále používané a nezměněné značení velikostí. 15 let kupuji podle jejich značení a vždy padne dokonale.

• Vše naprosto v pořádku, termín dodání i zboží.

rychlost, dobré ceny

• skvely sortiment

moje rozmery su 205cm/116kg takze mam casto problemy s dzinami, v lee wrangler som objavil kombinaciu velkosti a materialu, ktora mi sedi a tak som prvy krat v zivote schopny objednavat dziny po internete :) dziny dorazili rychlo a bez problemov - nemusel som chodit do obchodaku v case vianocneho sialenstva

• Zbozi prislo v poradku a hlavne rychle

Všetko prebehlo v poriadku ... presne podľa mojich požiadaviek. Doporučujem aj ostatným zákazníkom ....

• Prodej nekvalitního zboží, pravděpodobně 2. a nižší jakosti určené pro český trh. Abych to vysvětlila: jeans Wrangler zakoupené před 2 roky v kamenném obchodě měly hodně na křivo ušité švy. Nakonec jsem nereklamovala. Zaslané jeans (kterých se prioritně hodnocení týká)mají pro změnu kaz na koleni pravé nohavice. Zboží jsem reklamovala a budu vracet.

Prodej nekvalitního zboží značky Wrangler, pravděpodobně 2. a nižší jakosti určené pro český trh.Všechno ostatní proběho v pořádku.
    Já už "Wranglerky" v Čechách kupovat nebudu.

• Seriozní jednání
    • Používání české pošty

Dobrá firma

Rychlost, spolehlivost.

• tento obchod měl přesně to, co jsem hledala

S nákupem jsem byl spokojen. Ocenil bych jen rozšíření možností dopravy (např. PPL, Geis, atp.), aby to nemuselo jít Českou poštou, která balíky do ruky doručuje u nás zásadně a jen na poštu.