• dobrá komunikace

• Nejnižší cena+ ještě sleva BF
    • Dárek zdarma od stejné značky
    • Komunikace s prodejcem
    • Dodací lhůta

Zboží objednáno s tím, že doba dodání je 5dní, po 6ti dnech prodejce odpověděl na dotaz k zásilce, že se dodavatel zpozdil s dodáním. Pochopitelný důvod, nicméně bych rád tuto informaci automaticky od prodejce, když není schopen splnit, co slíbil, ne až na urgenci. Prodejce odpověděl takřka okamžitě, což chválím..Trochu mne udivuje tykání v e-mailu potvrzujícím objednávku.. Nepůsobilo to na mě ,, kamarádským" dojmem, jak bylo asi zamýšleno. Nicméně shop lze doporučit. Zboží za nejlevnější cenu + dárek stejné značky + Black friday -10% a zaslání přes Zásilkovnu! Vše top! Pokud objednáváte s předstihem, lze jen doporučit. Pokud potřebujete zásilku v daný termín, už bych byl asi trošku opatrný. Ale pan majitel e-shopu se snaží, komunikuje, což oceňuji. Rád podpořím tyto malé slušné e-shopy oproti obřím, kteří patří bůhví komu, kde paradoxně všechny e-maily o jakékoliv prkotine chodí automaticky, ale dovolat se lidského přístupu mimo to už není tak snadné.

• Skvělá komunikace, spokojenost.Druhý den jsem měla zboží.

• Rychlá komunikace

• + velký výběr
    • +dobré ceny
    • +rychlé odeslání
    • +dobrá komunikace obchodu
    • +poslalai ještě rady jak o kravatu pečovat

Kavata krásná, ale bohužel všem vracela, barva se mi zdála na mém monitoru tmavší a nesedí tak k šatům které mám koupeny já. Jinak bychbyla se vším naprosto spokojená a vřele doporučuji.