• Dobré ceny
    • Skvělý výběr
    • Týden po objednání je pořád zásilka v nedohlednu, za což může spíš dopravce ale obchod tohoto dopravce propaguje jako nejrychlejšího. Myslím, že kdybych zvolil jiného dopravce, stihl to dovézt včas.

Špatná komunikace

• Zboží na webu vypadá ok.

Chtělo by to více přepravních společnosti. Osobne mám spátne zkusenosti se Zasilkovnou.cz.

Reakce obchodu WOWdoplňky.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Váš názor bereme v potaz a akceptujeme, avšak se Zásilkovnou máme zatím pouze kladné zkušenosti.

Přejeme pěkný den

• pěkné čepice
    • komunikace s obchodem

Jedno velké zklamání, když mě obchod informoval o nedoručení jedné z čepic, až poté co objednávku odeslal. Bývala bych celou objednávku zrušila. Čepice mi byly hodně velké, tak jsem je rozdala.. po druhé už neobjednám.

Reakce obchodu WOWdoplňky.cz

moc nás mrzí, že byla jedna z čepic nedostupná. Toto se bohužel občas může stát z důvodu aktualizací dostupnosti zboží. Objednávku jste nicméně mohla kdykoliv stornovat s tím, že Vám peníze vrátíme. Na vrácení zboží máme až 30 dní.

Přejeme pěkný den
    Tým wowdoplnky.cz

• Celkem dlouhá doručovací doba (více než týden).
    • Za naprostou katastrofu však považuji zabalení dodaného zboží - vzhledem k tomu, že se jednalo o stříbrný visací náhrdelník, přišel v malém plastovém sáčku na druk, celý zachumlaný do sebe, uvnitř zcela zbytečné velké krabice plné pěnových výplní. U takového šperku bych očekávala alespoň malou krabičku, takto jsem musela na poslední chvíli shánět ještě obal na předání dárku. O době rozmotávání řetízku ani nemluvě...

Reakce obchodu WOWdoplňky.cz

rádi bychom tuto negativní zkušenost dovolením paní objasnili.

Je pravda, že došlo ke 3 dennímu zdržení zásilky, a to při předání zásilky mezi Zásilkovnou (kterou využíváme jako podací místo) a Českou poštou. Zásilka nejspíše někde zapadla. Došlo tedy ke značnému zpoždění i přes to, že jsme zboží odesílali již následující den po objednání zákaznicí. V normálním případě bychom však zboží dodali do max. 4 dní. :)

U balení jsme bohužel měli dočasný výpadek v krabicích.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace a přejeme Vám krásný den,