• chýba návod na použitie v reči mne rozumnej (slov/čeština)

Nakoľko pri takýchto tovaroch na ktorých visí môj život, je štandardom v návodoch na použitie veta: "používať možno až po riadnom preštudovaní a zoznámení s návodom na používanie" čo odporúčate aj vo vašich videách. Tak neviem či som natrafil na nie dobrý obchod alebo iba na nie dobre zabezpečený výrobok. Otázka: pri páde s touto brzdou TAZ LOV 3 od vás vysúdim odškodné alebo nie.
    Ďakujem Juraj Hruška, 00421905350620, [email protected]

Dobrý den, pane Hruško,
    omlouváme se vzniklou nepříjemnou situaci. Návod Vám bude zaslán elektronicky na Vaši zmíněnou e-mailovou adresu.
    Pokud budete potřebovat další informace týkající se použití slaňovací brzdy TAZ LOV3, neváhejte nás kontaktovat.
    Ohledně vaší otázky ohledně možnosti odškodnění, bych vám doporučila konzultovat s právním odborníkem, neboť to závisí na mnoha faktorech a právních aspektech, které mi nepřísluší rozhodovat.
    S přáním hezkého dne,
    Kristýna z worksafety.cz

• 7 dní a stále to nemám , a to po zaplacení

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, omlouváme se vzniklou situaci, kolegyně ze skladu by Vás měla v nejbližším čase kontaktovat a situaci vyřešit. Děkujeme za pochopení. Kristýna z worksafety.cz

vodítko je tezsi nez se mi zdalo

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, pokud Vám vodítko nevyhovuje, můžete jej samozřejmě vrátit. V tomto případě se na nás prosím obraťte: viz odstoupení od smlouvy zde: https://www.worksafety.cz/vse-o-nakupu/. S pozdravem Kateřina

Na můj první a poslední nákup řeknu jen toto na Youtubu sem viděl jak krásně nabízejí lana všeho druhu v metráží tak sem si na zkoušku objednal 4metry prusiku došly mi 3,90. Nechci vidět kolik by mi chybělo kdybych kupoval 80m lano.

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, mrzí mě Vaše zkušenost. I automatizovaná měřička lan se očividně někdy splete :-( Spojím se s Vámi přes e-mail, abychom se domluvili na výměně. Je to blbé, když se to stane, k chybám ale dojít může, nicméně věřím, že vždy je nejdůležitější sjednat nápravu ke vší spokojenosti. S pozdravem Kateřina

Drahe postovne

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, dopravu máme zdarma při objednávce nad 500 Kč po České republice nebo nad 150 EUR na Slovensko. Bohužel při objednávce nižší než 500 Kč (ČR), respektive 150 EUR (SR) je doprava zpoplatněna. Veškeré tyto údaje jsou k nalezení na stránkách https://www.worksafety.cz/vse-o-nakupu/ nebo v průběhu procesu objednávky. S pozdravem Kateřina, worksafety.cz

• Úžasné je, že jsem 2 ks zboží, které bylo psané SKLADEM, on-line objednal a zaplatil, VŮBEC obdržel, protože už jsem v to skoro nedoufal. BRAVO! Zboží doručeno 16 dnů od objednávky.
    • Když jsem po 10 dnech zjišťoval stav objednávky, která stále nedorazila, řekli mi, že je skladem jen 1 ks a druhý musí doobjednat. Oceňuji, že jednání prodávajícího bylo slušné.
    • K mojí smůle o několik dnů později volá prodávající, že mu externí dodavatel již zboží dodal, ale v jiné barvě, než jsem požadoval. Jinou barevnou variantu jsem nechtěl, takže nezbylo, než čekat ještě déle.
    • Teď bude následovat reakce obchodu, že nemůžou za systém skladu, který jim mylně uvedl, že je zboží skladem a oni měli skladem jen 1 ks a ten druhý kus museli doobjednat. A jak to vím? Protože Vám totéž za poslední rok napsalo do recenzí spoustu lidí a vy jste nepodnikli žádné nápravné opatření a neustále se Vám to opakuje!

Jediné plusové body máte za slušné chování, které se ale u obchodu obvykle očekává.
    Celý obchod mohl být OK, ale dodací lhůta 16 dnů je doba za kterou mi jsou někdy schopni dodat zboží z Číny. Z Anglie mi dodávají letecky přes UPS obvykle za 18-20 hodin od objednání. Myslíte si, že Vaše dodací lhůta byla dobrá?

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, díky za Váš komentář. Opravdu se snažíme o co nejlepší servis naším zákazníkům. Jak píšete, slušné chování je samozřejmost. Vámi objednané zboží obvykle máme skladem, ale v klasické barvě, stejně tak jako náš dodavatel, proto se vyřízení Vaší objednávky zdrželo speciálním požadavkem. Díky, že jste měl s námi trpělivost! S pozdravem Kateřina z worksafety.cz

• návrh na hodnocení přišel dříve, zboží nebylo zatím doručeno. v eshopu bylo uvedeno, že je zboží na skladě, ale v reálu více než 10 dní čeká na naskladnění????

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, objednala jste si dva kusy, skladem jsme měli pouze jeden, na což jste byla upozorněna v průběhu přidání zboží do košíku. Můžeme samozřejmě poslat jeden kus ihned, druhý později, jakmile k nám dorazí od výrobce. Hodnocení Heureky se zasílá automaticky po určité době od objednání, což nejsme schopni ovlivnit. Omlouvám se za případné komplikace! Pokud si přejete Vaši objednávku rozdělit, není problém, prosím kontaktujte nás [email protected]. S pozdravem Kateřina

Zbozi jsem si objednal v eshopu v sobotu 18/7 a rovnou zaplatil kartou. Jelikoz zbozi bylo skladem (mam potvrzeno i v mailu, ze tomu tak je), tak jsem cekal doruceni v utery nebo max. ve stredu.. stale se nic nedelo, tak jsem v patek 24/7 volal do eshopu, kde je problem. Bylo mi sdeleno, ze zbozi neni skladem a do eshopu od dodavatele dorazi dnes nebo v pondeli 27/7 a svou objednavku budu mit u sebe bud v pondeli nebo max v utery 28/7. Dnes je streda 29/7 a ja stale nic nemam. Jdu psat do eshopu o vraceni penez.

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, velmi se omlouvám za náš tým i výrobce. Bohužel se sešlo několik chyb, kvůli kterým jste Vaši objednávku neobdržel včas. Zklamal nás systém, který se neaktualizoval, vedoucí skladu byla na dovolené a i výrobce má prázdninový režim. Mrzí mě, že k takovéto chybě došlo a ještě jednou se omlouvám! Peníze Vám byly samozřejmě vráceny. Za tým worksafety.cz Kateřina

Za 4 dny se mi ozvali, že zboží které měli mít skladem nemají.

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, bohužel občas skladový systém zazlobí. Omlouváme se za komplikace. Udělali jsme, co jsme mohli, aby k Vám Vaše objednávka dorazila v pořádku, byť se zpožděním.

Zboží - již zaplacené - nedorazilo.
    nelze se tedy vyjádřit s doporučením

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, Vámi objednané zboží mělo lhůtu 30 dnů k doručení. Produkt jsme museli objednat přímo pro Vás u výrobce, proto to zpoždění. A bohužel tento formulář přišel dřív, než Vaše zboží. Doufám, že i tak jste s výrobkem spokojen.

Doposiaľ mi nebol tovar doručený.

Reakce obchodu worksafety.cz

Dotazník na recenze bohužel přišel dřív než Vaše objednávka. Pevně věříme, že je vše v pořádku a jste se svou objednávkou spokojen!

Inzerují zboží které již není v nabídce

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale bohužel došlo chybě v komunikaci mezi námi, českým dodavatelem a výrobcem.

• Objednané šle pro výšku postavy do 180 cm jsou pro moji výšku 174 cm krátké, takže vyhozených 600 Kč

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, pokud Vám produkt nevyhovuje a je Vám malý, stačí nám napsat a ZDARMA Vám ho vyměníme za větší velikost. Stačí napsat na [email protected]. S pozdravem Petr Ledvina

dlouhá dodací doba

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, díky za Váš názor. Snažíme se, co můžeme, veškeré top produkty míváme skladem, ale ani náš sklad není nafukovací a u některých výrobků jsou bohužel delší dodací doby.

Zatim nic nedorazilo. Ani email od obchodu zda zbozi bude ci ne...

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, vybraný produkt měl bohužel výpadek, omlouváme se.

Dlouho čekáte na dodání a nikdo s vámi nekomunikuje. Takže nevíte, jestli jste prostě neměli koupit jinde.

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou! Snažili jsme se skladový problém vyřešit, jak jen to šlo.

Termoska má zespodu škrábanec v laku, víčko je promáčklé. Krabice ani sáček nezalepené.

Reakce obchodu worksafety.cz

Je nám líto, že došlo k poškození produktu během přepravy. V takových případech Vám zboží ihned vyměníme.

Cast zbozi (uvedenou skladem ci k dodani) nemeli vubec k dispozici.

Reakce obchodu worksafety.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou.

• Systém nekoresponduje se skladovými zásobami
    • Dceři nedorazil dárek k narozeninám objednaný 1,5 týdne dopředu

Reakce obchodu worksafety.cz

u této objednávky mě to osobně velice mrzí, že jsme nestihli dodat dárek včas. Moc se za to omlouváme.

S pozdravem Petr Ledvina z týmu worksafety.cz

• zboží mělo dorazit do sedmi prac. dnů.
    • Když jsem po cca 12ti dnech urgoval , bylo mi řečeno , že snad za měsíc.
    • Platil jsem předem.V tomto obchodě naposledy.

Reakce obchodu worksafety.cz

děkujeme i za Vaši negativní recenzi, ale u Vaší objednávky došlo k chybě a produkt byl u dodavatele k nedostání. Za tuto komplikaci se moc omlouváme a děkujeme za pochopení.

S pozdravem Petr Ledvina z týmu worksafety.cz