rychlá dodávka, výhodná cena

• rychlost dodání
    • produkty, které nejsou jinde k dostání

Před 16 dny jsem učinila objednávku, po deseti dnech jsem volala jak to vypadá a bylo mi přislíbeno odeslání zboží. Zboží nedorazilo, tak jsem po dalších 5 dnech psala mail jak to vypadá, mail bez odezvy, zboží nemám.

• Po objednání žádná informace, žádné podklady pro platbu. Na telefonické urgence nereagují - telefon nezvedají.

Nákup zde NEDOPORUČUJI, objednávka není vyřízena, komunikace obchodu žádná - zákazník nedostane ani email, na telefon se nedovolá. Naprosto nefunkční eshop, ztráta času.

Vše bez problému. Mohu doporučit

• Web vám dovolí zvolit si požadované datum doručení, ovšem nikdo vás neupozorní na to, že termín nebude dodržen.

Spokojen s obchodem i zbožím.

• Měla jsem zájem o konkrétní zboží, které jinde neměli.
    • Nejsou.

Doporučuji.

• Nákup z domova

Obchod OK

• rychlost dodání
    • přehledná nabídka
    • neznám

Byl to můj první nákup v tomto obchodě, za velký klad považuji rychlost dodávky a dobrou komunikaci se zákazníkem.

• Na stránkách e-shopu je zboží, které již není na prodej.

• Široký sortiment zajímavého zboží
    • Výhodné ceny
    • Osobní přístup

Zajímavá nabídka zboží
    Osobní a velice příjemný přístup k zákazníkovi
    Tento obchod rozhodně doporučuji ostatním

• Žádné
    • Žádná komunikace se zákazníkem.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu womanka

Paní si u nás objednala zboží ze dvou různých e-shopů a chtěla poslat společně, ale bohužel si jednu objednávku zadala předem a jednu dobírkou. Dostala fakturu na platbu předem, kterou ale neuhradila, proto jí zboží nemohlo odejít. Nakonec ale dostala vše, co si objednala a k tomu dáreček a psala, že je moc spokojená :-)

Zboží jsem objednala, zvolila osobní převzetí, firma mě kontaktovala, že až bude zboží připravené, dostanu výzvu k odběru a od té doby se mi nikdo neozval. Škoda.

Reakce obchodu womanka

Paní byla přesně dle popisu vyzvána k odběru, ale naši výzvu v poště přehlédla. Po tom, co napsala tuto recenzi, jsme ji kontaktovali telefonicky, řekla, že si zboží vyzvedne, ale nepřišla.Škoda, protože mýdlo, které si objednala, si každý moc chválí :-) http://www.womanka.cz/1729-MANNA-Eben-cistici-mydlo-na-oblicej-s-aktivnim-uhlim.html

• Nic jsem dosud neobdržel.

Reakce obchodu womanka

Tento náš zákazník si zboží objednal s platbou převodem. Když mu byla vystavena a zaslána faktura, napsal mi, že mu je hodně roků a nepoužívá bankovní účet. Dohodli jsme se , že zboží tedy odešleme na dobírku, zboží druhý den odešlo Českou poštou a dle sledování zásilky, se nachází na poště v místě bydliště zákazníka. Reagovali jsme okamžitě, vyhověli ve změně způsobu úhrady, bez navýšení poštovného o doběrečné! a stejně sklidíme negativní recenzi :-) tak to chodí :-) nevadí, krásný den všem Jana Höklová

Zakoupené náplasti pro mne naprosto bez účinku. Vyhozené peníze.

Reakce obchodu womanka

Náplasti si u nás kupují zákazníci stále a hlavně opakovaně. např. paní, po několika těžkých operacích, která "vyzkoušela" spoust medikamentů proti bolesti, nedá na náplasti EDENStrip dopustit. Říkala mi, že jí pomáhají jenom tyto. Na druhou stranu nemůžeme očekávat zázraky, jsou bolesti, na které nalepení jedné náplasti, prostě nepomůže. Takže asi tak.

• v okolí nelze koupit

v obchodu by to taky objednávali na internetu

• Rychlost dodání.

• zboží které jinde není
    • o žádných nevím

dopooručuji