• Ok

Reakce obchodu wolf-demar.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se snažit, aby se vám u nás nakupovalo i na dále co nejlépe.

S pozdravem Slávka Polláková za eshop www.wolf-demar.cz.

• Lze doobjednat k již odeslané objednávce i po několika dnech
    • zboží bylo dodáno téměř po 10 dnech od zaplacení

Reakce obchodu wolf-demar.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a moc se omlouváme za pozdní odeslání první objednávky z důvodu dovolené. Nic méně druhá objednávka (doobjednávka) byla učiněna 12.07. 2021 v 7.26 hod. a připravena 12.07.2021 v 8.47 hod., po zaplacení odeslána i s první objednávkou 12.07.2021 ve 13.08 hod., což bylo vše v první den po dovolené. Na výdejním místě jste měla balík 13.07.2021. Takže dodání trvalo dva pracovní dny. Pokud by neprobíhala dovolená, byl by balíček odeslán nejpozději do dvou pracovních dnů.

• Tepláky jsou pěkné

Reakce obchodu wolf-demar.cz

jsem ráda, že se tepláčky líbí a budeme rádi, když opět nakouknete, již brzy očekáváme novinky na našem eshopu.

• Dobrý poměr cena/ kvalita

Bez upozornění poslali pro nejmenší děti zboží 1 až 4 roky po expiraci.

Objednala jsem triko a teplákovou soupravu, velikost bohužel neodpovídala, a proto jsem chtěla vyměnit. Paní Polláková mě odepsala mailem, že velikosti, které potřebuji nemají skladem. Rozhodla jsem se tedy triko vrátit a teplákovou soupravu vyměnit za kraťasy. Vyplnila jsem a odeslala požadované formuláře a nedostala žádnou odpověď (přestože v obchodních podmínkách tohoto e-shopu je, že na po obdržení formuláře, budou následující pracovní den zákazníka telefonikcky kontaktovat. Abych dodržela požadovoanou podmínku vrátit zboží do 14 dnů, zaslala jsem 28.6. zboží zpět. Od České pošty jsem 30.6. dostala informaci, že balíček byl doručen adresátovi. Od té doby doposud žádná odpověď, na číslo uvedené na webu e-shopu se nelze dovolat. Takže zatím nemám ani zboží, ani peníze. Škoda, dříve jsem bývala s tímto obchodem spokojená.

Zboží bylo zaplaceno již před týdnem, zatím bohožel nedorazilo a nedostala jsem ani žádné info, že by bylo vyexpedováno.

• Rychlost, spolehlivost

cena/rychlost super

Rychlost dodání, kvalita.

• rychlost vyřízení objednávky, kvalita zboží

Objednávka vyřízena velice rychle. Bohužel ale tentokrát se zbožím úplně spokojená nejsem, u některých kusů velikost neodpovídá číslování (v reálu jsou tyto věci o hodně větší) ani kvalita materiálu není tak dobrá, zřejmě nižší gramáž bavlny.

• Rychlost vyřízení objednávky

Super obchod

• hezké zboží pro děti

S obchodem jsem spokojena, rychlé dodání, zboží přišlo v pořádku. Můj druhý nákup zde a opět bez problému.

• Neuvěřitelně ochotná paní majitelka. Zboží jsem objednala ve středu, ve čtvrtek mi bylo dodáno, potřebovala jsem spěšně dárek k narozeninám.

Naprosto doporučuji, skvělá komunikace, až nadstandardně ochotná a moc milá paní majitelka. Určitě zde nakoupím brzy znovu. Děkuji za skvělý obchod!

pohodlný nákup z domova, rychle a precizně vyřízená objednávka

• Velmi rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny

• Velikost sedí
    • Při každé změně objednávky přišel email

• je zde osobni pristup, potrebovala jsem vyzvednuti v presny den narychlo a nic nebylo problem, pani byla velmi ochotna a vstricna

• Rychlost vyřízení,spokojenost