Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

• krásné zboží , komunikace na 1

Expresně vyřízená objednávka, zboží odpovídá nabídce, spokojenost, doporučuji!

• rychlost dodání, kvalita zboží

Velmi ochtní,vstřícní.Perfektní.Doporučuji.

Reakce obchodu wolf-demar.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se snažit, aby se vám u nás nakupovalo i na dále co nejlépe.

S pozdravem Slávka Polláková za eshop Wolf-Demar.cz

Zboží dorazilo v pořádku a jeden den objednáno, druhý zasláno a třetí den vyzvednuto na poště. Zboží se shoduje jako na fotce. Výhoda je, že mají v obchodě uvedeny míry a také co je to za materiál. Dle toho se řídím.

S pozdravem Slávka Polláková za eshop www.wolf-demar.cz.

• objednané zboží bylo připraveno k vyzvednutí okamžitě

S pozdravem Slávka Polláková za eshop www.wolf-demar.cz.

Záruka spokojenosti, krásné zboží a vstřícné jednání

S pozdravem Slávka Polláková za eshop www.wolf-demar.cz.

• rychlý a bezproblémový obchod

• krásné věci

ok

• Vše super ❤️!!!

• Zboží mohu osahat
    • Málo značek oblečení
    • Malý obchod

Doporučuji, objednávku jsem měli připravenou rychle na vyzvednuti.

vše ok

Určitě doporučuji, zvolila jsem špatnou velikost a žádala jsem o výměnu. Správnou velikost již mám doma a jsem nadmíru spokojená.

• přehledná nabídka zboží, snadná objednávka, rychlé vyřízení a dodání zboží

Obchod určitě nedoporučuji. Boty, bohužel, dceři neseděly, tak jsem vyplnila vratku tak, jak je uvedeno na stránkách. Pro jistotu jsem ještě napsala mail. Na stránkách je uvedeno, že se majitelka do druhého dne ozve. Nestalo se tak. Po několika pokusech jsem se dovolala a domluvily jsme se, že se mi paní majitelka ozve, kdy přesně si boty předáme, protože toho má momentálně hodně. Neozvala se a od té doby nereaguje na telefonáty, SMS ani maily. Takže pokud objednáte, doufejte, že Vám zboží bude sedět, ale za mě rozhodně nikdy více.

• výhoda vyzvednutí v obchodu, kde jsem "utratila" za další dárky k Vánocům :-)