Dobra komunikace s obchodem. Bohuzel jsem ale musel objednavku zrusit kvuli delsi dobe dodani.

• Dobre ceny
    • Velký výběr
    • Ochota personálu

Celková spokojenost,doporucuji

• Nulová komunikace
    • Uvedený tel.kontakt nefunguje

• Arogance.

Zboží dorazilo po 12- ti týdnech na paletě zhotovené ze starých dveří, které obsahovaly zbytky skla. Dobrý způsob jak se zbavit starých dveří.

Na dotaz, kdy zboží dorazí neodpověděli. Čekám už měsíc. Zboží zaplacené.

Reakce obchodu Windoor System

Stav objednávky si můžete zkontrolovat na našich webových stránkách. V této věci jsme vám také zaslali e-mail. Stále jsme před námi uvedeným přibližným termínem dodání vaší objednávky.

Prosíme o pochopení.

Tým WindoorSystem.cz

Super jednání a kvalitní výrobek.Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Windoor System

Děkujeme za kladné hodnocení našich výrobků a práce.

• Dobrá kvalita
    • Delší komunikace

Delší čekací lhůty

Reakce obchodu Windoor System

Děkujeme Vám za nákupy v našem obchodě a za veškerou zpětnou vazbu. Snažíme se pravidelně zvyšovat úroveň našich služeb.

Tým WindoorSystem.cz

Sice delší dodací lhůta, ale zboží z předešlé objednávky v pořádku.
    Spokojenost

Reakce obchodu Windoor System

Děkujeme za Vaši důvěru a další objednávku.

• Rychlá komunikace
    • Ochota
    • Spolehlivost
    • Komunikace probíhala po e-mailu, takže to bylo trošku zdlouhavější (nemohla jsem se do firmy několikrát dovolat)

Skvělá komunikace, ochota a rychlé dodání. Potřebovala jsem vyrobit dveře, které mi chyběly do bytu, protože již nebyly k sehnání nikde v kamenné prodejně. Oslovila jsem tedy přímo výrobce dveří - tedy Windoor System, zda by nebyl problém mi je vyrobit. I přes to, že již nebyly v nabídkovém katalogu, vyrobili mi je. Komunikaci s panem Borkem (jednatel společnosti) mohu jenom doporučit. Celkově firmu a její přístup k zákazníkům chválím a vřele doporučuji dalším potencionálním zákazníkům.

Reakce obchodu Windoor System

Děkuji za důvěru a tak podrobný názor.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti způsobené telefonickým kontaktováním.

Vzhledem k velkému množství práce často upřednostňujeme e-mailový kontakt.

Na všechny zprávy okamžitě odpovídáme e-mailem nebo chatem.

• Rychlá komunikace
    • Spolehlivost

Když jsem chtěl odstoupit od smlouvy, jelikož jsem nechtěl čekat na objednávku, tak mě okamžitě kontaktovali z Windoor System a po krátkém tel. hovoru mi potvrdili zrušení objednávky a peníze mi ihned vrátili na účet. (cca do 10 minut).

Reakce obchodu Windoor System

Děkujeme za Vas názor. Zveme Vás k nákupu v našem e-shopu.

Tým WindoorSystem.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• nedá se dovolat na telefon

Tento obchod nedoporučuji. Zboží stále nemám, do firmy se nedá dovolat. Dodací lhůta měla být 4-6 týdnů a v mém případě je to už dva a půl měsíce. Všechno vypadá velmi dobře, ale...

• nenabízejí dveře vyšší než 197cm

Né moc aktivní komunikace.
    Musel jsem se připomínat, to ale je dnes všude.
    Obchodníci nestojí o zákazníka. Spíše ho odrazují, aby měli méně práce.

Reakce obchodu Windoor System

Děkujeme za vaši odezvu. Informovali jsme Pána, že dveře na individuální zakázku nevyrábíme.

Vždy informujeme naše klienty, že naše dveře můžeme vyrobit ve výšce 197 cm a 204 cm.

V případě zájmu o dveře vysoké 204 cm kontaktujte nás prosím.

• Přehlednost stránek
    • Jednání
    • Rychlost komunikace

Dveře vypadají na první pohled dobře, cena také překvapila oproti jiným prodejcům. Příjemné jednání.
    Doporučuji zlepšit komunikaci v tom směru, že by mohlo být rychleji odpovídáno na dotazy :)

Jediné male mínus, musíme si navrtat dírky, abychom mohli uchytit kliky.

Reakce obchodu Windoor System

Děkujeme a zveme vás zpět.

• Zatím nevím
    • Nekomunikace

Jelikož zboží ještě nedorazilo a ani neuvádí kdy dorazí, nemohu nijak hodnotit. Na dotaz neodpověděli .
    Platila se doprava , ovšem při zadávání objednávky byla doprava naúčtována (částka byla nad 30 tis. )

Reakce obchodu Windoor System

Zboží bylo dodáno před uvedeným datem na webové stránce e-shopu.

Doprava zdarma se vztahuje na dodávku dveří, zárubní a dveřního příslušenství, o kterých informujeme v záložce „Dodávka“.

Vzhledem k rozměrům a hmotnosti produktů WPC je nemůžeme dodat v ceně.

• Žádná

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Windoor System

Bohužel na to nemůžeme odkazovat. Komentář vnímáme jako akci našich konkurentů, protože nebyly uvedeny žádné podrobnosti.

Tým WindoorSystem.cz

Dveře jsem zaplatila 21.6. s tím, že na stránkách měli dobu dodání 4 týdny s upozorněním na případné zpoždění. Ovšem dnes je 10.8. a dveře stále nikde. Původně mi stále psali, že dveře už příští týden přijdou, nyní je mají údajně na skladě v Brně od minulého pondělí, ovšem termín dodání neví a nejsou schopni mi ho dát. Telefony neberou a odpověď typu: "Prosím, nemějte obavy. Vaši objednávku určitě obdržíte". Ovšem nikdo není schopný říci kdy. Nabídla jsem jim, že pokud mají dveře opravdu již skladem v Brně, odvezu si je sama. Jak se dalo čekat, už mi neodpovídají vůbec. Rozhodně nedoporučuji !!!! Objednávka kompletně zaplacena a zboží v nedohlednu, slibované dodací lhůty zcela neodpovídají skutečnosti a to ještě ani nevím, v jakém stavu mi zboží přijde.

Reakce obchodu Windoor System

Omlouváme se za zpoždění, která byla nezávislá na aktivitách naší společnosti. Snažili jsme se vás o tom co nejrychleji informovat.

Naším cílem je doručit objednávky našim zákazníkům co nejrychleji.

Odeslali jsme informace o speciální propagační nabídce pro další objednávku zadanou v našem obchodě.

Tým WindoorSystem.cz

Jsem velice ráda, že jsem tyto dveře sehnala, protože jsem potřebovala dokoupit jedny, které mi chyběly přesně takové, a právě tento obchod je jako jediný nabízel a ještě za bezva cenu. A i když nejsem příznivcem plateb dopředu, riskla jsem to, aby se okamžitě mohly zadat do výroby, snad bude vše v pořádku, jak v to doufám a věřím. Zatím však nemohu nic jiného hodnotit, jelikož mi zboží zatím nebylo doručeno, v obchodě mi bylo sděleno, že zboží doručí za 4 týdny. A jak jsem již uvedla výše, dveře dali okamžitě druhý den do výroby, což hodnotím velice kladně, že dostali zakázku a ihned reagovali. Tak doufám, že do 24.4.2021 mi budou dveře v pořádku doručeny. Pokud vše dopadne tak, jak komunikoval obchod při zadání zakázky, bude vše v pořádku a obchod doporučím, ovšem to bude z mé strany možné, až po doručení a převzetí zboží.