• Veľmi rýchle dodanie.

• rychlé a přesné vyřízení objednávky
    • málo fotografií zboží

Vše v pořádku. Žádný problém. Zboží doručeno rychle a přesně tak jak bylo slíbeno

• Kvalitní a rychlá komunikace, rychlá expedice zboží.

rychlost a spolehlivost

• Příjemná paní/slečna v eshopu, která velmi ochotně pomohla.
    • Rychlé doručení včetně výpletu
    • Super cena, raketa opravdu nebyla nikde levněji
  • Vše funguje moderně, jak má být

• Maximální spokojenost se vším.

rychlost doručení neuvěřitelná

• Široký sortiment zboží skladem

Perfektní komunikace, rychlé dodání resp. možnost vyzvednutí zboží.

• Široka nabidka, priznive ceny, rychla expedice.

• Parkování
    • Široký výběr

Rychlé jednání. Děkuji

• bez komentáře

• Spolehlive dodani

Reakce obchodu Wilson Store

děkujeme za pozitivní hodnocení.

S pozdravem,

Petr Vychopeň

• Zatím nevím jestli mám obchod doporučit. Boty mají málo fotek, tak že jsem tenisové polobotky s našitou ponožkou proti antuce považoval za boty kotníkové. Protlačit mojí širší nohu úzkou pokožkou se mi nepodařilo. Boty jsem 17.04.2019 odeslal zpět. Podle informací České pošty byl balík doručen zpět do obchodu 18.04.2019. Dnes je 26.04.2019 a ze strany obchodu neproběhla žádná komunikace. Nevím proč. Po objednání zboží jsem byl přímo zahlcen SMSkami a maily. Osmý den po vrácení zboží NIC !

Reakce obchodu Wilson Store

mrzí mě Vaše nespokojenost a fakt, že Vám boty nesedly. Je pravda, že obuv Wilson Amplifeel Clay je svým kotníkovým provedením specifická a proto by si zasloužila více fotografií, aby zákazníci lépe věděli, do čeho jdou. Zapracujeme na tom.

Co se týče zahlcení, o kterém píšete, SMSky jste neobdržel od nás, nýbrž od Vámi vybrané přepravní společnosti PPL. Od nás jste dostal email o přijetí objednávky, jejím zpracování a třetí email o odeslání s číslem balíčku a předpokládaným datem doručení. To je vše a jedná se o naprosto běžnou praxi, která je drtivou většinou zákazníků nejen očekávaná, ale spíš bych řekl poptávaná.

Ohledně vrácení peněz, balíček k nám opravdu dorazil ve čtvrtek 18. a platbu jsme Vám zaslali v průběhu následujícího týdne. Domnívám se, že 26., kdy jste psal tuhle recenzi, již byly peníze na Vašem účtu. Nic to nemění na tom, že bych se chtěl omluvit za nedostatečnou komunikaci - chyběl tam jeden email / telefon s informací, že k nám balík dorazil v pořádku a peníze směrem k Vám jsou na cestě.

Děkuji za pochopení, s pozdravem a přáním hezkého dne,

Reakce obchodu Wilson Store

doručení na druhý den je náš cíl. Ne vždy je to reálné, záleží na mnoha faktorech včetně času vytvoření objednávky (ráno / večer) nebo vytíženosti zvoleného dopravce (PPL, Česká pošta, GLS, Uloženka...). U Vás se sešlo všechno tak, že to klaplo a my jsme za to jenom rádi.

Děkujeme za pochvalu, s pozdravem a přáním hezkého dne,

• rýchlá bezprobrémová akce

• suprová komunikace

Hodnotím jenom v superlativech. personál velice ochotný. jsem velmi spokojen

Reakce obchodu Wilson Store

jsme rádi, že se Vám u nás v Brně líbilo. Pracujeme na tom, aby z našeho showroomu odcházelo co nejvíce spokojených zákazníků, což by se samozřejmě neobešlo bez kvalifikovaného personálu. Ručím za to, že se u nás potkáte se spoustou zapálených sportovců, kteří své rady a zkušenosti rádi předají dál.

Děkujeme za přízeň, s pozdravem a přáním hezkého dne,

Petr Vychopeň

Rychlost, informovanost i kvalita na očekáváné úrovni!