• Opravdu krásné modely, kvalitní materiály a krásné zpracování

Jsem nadšená z kvality i rychlosti dodání. Oblečení je kvalitní, dobře ušité, výborně padne.

Reakce obchodu Willsoor

děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že Vám naše zboží vyhovuje a velice si vážíme Vaší přízně. :)

• kvalita, vzhled výrobků

Reakce obchodu Willsoor

děkujeme za Váš nákup a 100% hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost.

• výborná komunikace, kvalita

Reakce obchodu Willsoor

děkujeme za Váš nákup a 100% hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost.

S pozdravem tým Willsoor

• Kvalitní materiál, krásné dámské šaty, pánské košile
    • Objednávané několik let a vždy kvalitní zboží
    • Rychlý servis při vrácení zboží

Reakce obchodu Willsoor

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi produkty i službami spokojeni :-)

• Kvalita vyrobku

Reakce obchodu Willsoor

děkujeme za Váš nákup a 100% hodnocení. Těšíme se na příště :-)

S pozdravem tým Willsoor

• Velikost sedí perfektně (běžně nosím 36), objednala jsem raději 38. Je luxusní a jsem spokojená.
    • Kvalitni zpracování
    • Není běžně tuctova

Byla však velmi pomačkaná. Možná by stálo za to zamyslet se nad způsobem balení, aby nemusel zákazník ihned po rozbaleni pracně celou rozžehlovat.

Reakce obchodu Willsoor

děkujeme za Váš čas věnovaný hodnocení našich produktů a služeb. Vaše spokojenost nás velice těší. Chtěli bychom Vás ujistit, že kvalita našich služeb je pro nás na prvním místě a to včetně balení. Buď došlo k pochybení u nás ve skladu anebo je možné, že košile byla pomačkaná během přepravy. Dopravci mají nastavené přísné podmínky pro přepravu zboží, ale i přesto se může stát, že k takové situaci dojde, což nás mrzí. Věříme, že příště již vše proběhne hladce :-)

• Velký výběr
    • Kvalitní zboží
    • Možnost slev
    • Vyšší ceny

Reakce obchodu Willsoor

děkujeme za nákup a pozitivní hodnocení.

Naše výrobky jsou velmi kvalitní, naleznete u nás velkou škálu špičkových materiálu, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Dáváme si záležet na tom, aby byly naše produkty excelentní, což se může odrazit na ceně. Jakost a spokojenost klientů je u nás na prvním místě.