• Slušné kožené zboží
    • Kromě potvrzení o přijetí zakázky žádná komunikace ani zmínka o vyexpedovani zboží

Vaši objednávku jsme přijali 11.11.2022 a připravena k odeslání byla 14.11.2022
    O této skutečnosti jsme Vás informovali e-mailem, který je při změně stavu objednávky na "Vyřízená" automaticky odeslán aplikací e-shopu.

Bohužel pak ale balíček zůstal nevyzvednutý přepravní službou GLS až do 21.11.2022. Proto to zpoždění.

Nechceme zahlcovat naše zákazníky e-maily o všech stavech objednávky a proto odesíláme jen potvrzení přijetí objednávky a následně pak až informaci o jejím vyřízení a odeslání. Další e-mail pak většinou přijde ještě ze strany zvoleného přepravce (GLS, PPL, pošta).

WILDSKIN

V objednávce jsem požadoval tisk monogramu MAP. To nebylo provedené.
    rovněž jsem očekával poněkud silnější kůži (prý hovězí). to co přišlo mi připadá jako kozinka. Kůžím ale nerozumím.
    MAP

Dobrý den přeji,
    ve Vaší objednávce č. 212882 byla peněženka GERALD brown, ke které zdarma nabízíme ražbu monogramu nebo nápisu do max. délky 12 znaků. Bohužel jste ale nevyplnil textové pole s názvem "Monogram nebo nápis", kde měl být text pro ražbu uveden. Předpokládali jsme tedy, že si přejete tuto peněženku bez ražby.

Pro výrobu peněženek používáme výhradně hovězinové usně a síla materiálu je určena typem výrobku, na který je kůže použita. Ze silnější kůže by tato vícevrstvá peněženka nešla vyrobit.

Vaši negativní reakci proto považuji za neopodstatněnou a byli bychom rádi, kdyby jste po domluvě s Heureka.cz tuto reakci odstranil.

V případě, že Vám peněženka nevyhovuje máte ze zákona samozřejmě nárok ji vrátit a my Vám pošleme peníze zpět.
    Nebo Vám ražbu nápisu MAP můžeme na peněženku doplnit.

WILDSKIN.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží po zaplacení nedodáno!

Dejte si na tento obchod pozor! Zboží jsem zaplatil před 10ti dny a stále nedorazilo a ani nebylo odesláno! Obchod se mnou nekomunikuje, neodepsali mi ani na jeden email! Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu WILDSKIN

Dobrý den. Vaši objednávku jsme opravdu odeslali až po 14 dnech, i když byla prezentována jako zboží, které je Skladem. Na vysvětlenou: koncem ledna došlo k náhlému a poměrně velkému navýšení objednaných policejních dokladovek a bohužel jsem po vyskladnění v e-shopu nestihnul zareagovat a nastavit dodací termín na 14 dnů. Za což se omlouvám.

Na komunikaci se zákazníky pracujeme a snažíme se ji zlepšit, ale ve Vašem případě se tak bohužel nestalo.

• zboží jsem objednal před 16 dny a ještě ho nemám

Dobrý den přeji,
    předně se omlouvám za pozdní odpověď na Vaši reakci.

Na vysvětlenou. Vzhledem k nárůstu objednávek, které souvisely s vánočními nákupy, došlo k prodloužení dodacích termínů. Za což se Vám velice omlouvám.

s pozdravem a přáním pevného zdraví

11.12.2020 Zásilka byla vyzvednuta 32300 Plzeň 23
    9.12.2020 Zásilka uložena v Balíkovně. 32300 Plzeň 23
    7.12.2020 Zásilka převzata do přepravy. 74235 Odry
    4.12.2020 Obdrženy údaje k zásilce.

Pri potvrdení objednávky, mi oznámili, že mi pošlú náhľad objednaného tovaru, keďže som si doplatila razbu, ale nič mi nedošlo ani za týždeň. Po mailovej urgencii äv pondelok)mi odpísali, že sa mi ozvú v piatok. Ozvali sa, ale už len, že zásielku odoslali, takže čakám, či tam tá razba aj bude. Keďže tovar ešte nedorazil....

Dobrý den přeji,
    předně se omlouvám za pozdní odpověď na Vaši reakci.

Na vysvětlenou. Vzhledem k nárůstu objednávek, které souvisely s vánočními nákupy, došlo k prodloužení dodacích termínů. Za což se velice omlouváme. Výroba a expedice nám zabrala 9 dnů a samotná zásilka byla doručena za 12 dnů.

Za neodeslání náhledu, jak by ražba na výrobku vypadala, se omlouvám osobně. Vytvoření animace nelze bohužel zatím automatizovat a tak se animace musí v počítači připravit "ručně". Těch požadavků na náhledy bylo poměrně hodně a bohužel jsem ten Váš nezvládl vytvořit a odeslat ke korektuře. Doufám ale, že výsledné provedení ražby na obalu Vám vyhovuje.

s pozdravem a přáním pevného zdraví
    Martin Olšina

18.11.2020 12:01:17 Objednávka byla vytvořena neregistrovaným uživatelem.
    27.11.2020 15:56:52 Příjem zásilky na podacím místě Odry
    30.11.2020 15:53:38 Zásilka připravena na cílovém výdejním místě Bratislava
    30.11.2020 16:04:22 Výdej zásilky příjemci.

• Dlouhá doba zpracování objednávky.

Dobrý den.
    Objednaný myslivecký Kožený obal na plomby - economy jsme v našem e-shopu začali nabízet koncem října a velké množství objednávek na tento produkt nás docela zaskočilo. Opravdu jsme nečekali takový zájem. A vzhledem k nárůstu dalších objednávek, které souvisí s vánočními nákupy, došlo k prodloužení dodacích termínů. Za což se velice omlouváme.

jednatel

• Pouze potvrzující mail a jinak žádná komunikace,snad se ozvou ☹️

Dobrý den.
    Vzhledem k nárůstu objednávek, které souvisí s vánočními nákupy, došlo k prodloužení dodacích termínů.
    Za což se velice omlouváme.

jednatel

• dlouhá doba vyřízení objednávky, fakt napiču

Kvalita roušek je špatná, poutka se snadno trhají... Tito roušky nedoporučuji!!!

• Zboží bylo deklarované, jako kožené, ale bylo z umělé kůže.

Podvodníci.

Reakce obchodu WILDSKIN

to, že je vnitřní část kasírky vyrobená z koženky, je uvedeno v popisu produktu na e-shopu.
    Tuto vnitřní část nakupujeme již hotovou od našeho dodavatele a doděláme vnější část kasírky, která je z pravé hovězinové usně.

WILDSKIN