• Bylo mi dodáno poškozené zboží, obchod měl problémy zboží reklamovat
    • S vyřízením reklamace jsem nebyl spokojený (projetí strženého závitu závitníkem nepovažuji za dostatečnou opravu), závit je stále poškozený a i po podlepení tekutou závlačkou se povoluje....
    • Celková neochota, chápu, že v tomto případě byla asi chyba na straně výrobce, ale když už zboží prodávám tak bych za něj měl nést zodpovědnost a vzniklou situaci vyřešit a ne aby se výrobce s prodejcem navzájem hájili s tím, že zboží ,,funguje"

Mají zboží, které jinde není skladem.
    Kdybych u nich ještě někdy něco kupoval tak jedině osobně a zboží si pořádně před koupí zkontroluji!

• Komunikace veškerá žádná

20.12.2022 objednáno,30.12.2022 přišla žádost hodnocení obchodu a dnes 26.2.2023 zboží stále nedorazilo.Nikdo se mi neozval.Zboží mají ve svém shopu stále ve stavu na objednávku.Nedoporučuji.

ačkoliv na webu byl termín dodání asi 7 dnů, tak ani po 2 týdnech nevěděli zda a kdy zboží přijde.

Nabízené zboží nebyl schopen po vytvoření objednávky obchod dodat.

Extrémě dlouhé dodací lhůty.

• Dlouhe dodaní a spatna komunikace

lhali, že mají zboží, které vůbec neměli

• Cena ok
    • Zbozi neni skladem a presto je nabizeno
    • Datum dodani neni schopen prodejce urcit, pry snad v radech tydnu.

Vyhnete se obloukem. Dnes zde mame daleko sikovnejsi prodejce, tohle je cisty amaterismus

• již po nekolikate mam zbozi objednane , ktere sviti jako že je skladem a zatim nic, tudiz zbozi hodnotit nemohu

Nabízí něco, co nemají....

• Bylo mi zděleno, že objednané zboží není skladem, ale na webu týden po zrušení objednávky mají zboží stále v nabídce.

• nedodání zboží, u kterého bylo na webových stránkách obchodu uvedeno, že by mělo být dodáno do 10 dnů
    • naprosto špatná komunikace obchodu

Dne 29.11.2021 učiněna objednávka vánočního dárku - nožíku (rybička), kdy na e-shopu bylo uvedeno, že zboží bude k dispozici do 10 dnů. Dne 16.12.2021 voláno na "rychlý" kontakt, kde bylo prodejcem sděleno, že objednávku prověří a ozvou se. Vzhledem k tomu, že se nikdo neozval, 20.12.2021 opětovně voláno a opětovně objednávka prověřována ze strany prodejce s tím výsledkem, že zboží už do konce roku nebude k dispozici. Nedoporučuji.

• Zoží nemáte skladem!

• Obchod nabízí opakovaně zboží , které nejen že nemá na skladě , ale ani smluvně zajištěné. Pak se z "dodáme do týdne" snadno stane nedodáme-zboží je vyprodané. Tento přístup nepovažuji za seriózní jednání.
    • Slabá komunikace
    • Zboží skladem není skladem

Objednal jsem zboží skladem. Když se nic nedělo, poslal jsem dotaz. Odpověděli, že zboží musejí objednat u dodavatele. Po týdnu jsem znovu poslal dotaz. Prý zboží nedodají, protože jej vyřadili z nabídky. Je zvláštní, že když jsem se dotázal, vždycky měli poměrně rychle odpověď, proč to neposílají. Ale sami se neozvali ani jednou.

• Inzerovane zbozi skladem nemaji

Vážená paní,

děkujeme za Vaše hodnocení, k němuž sdělujeme následující: Vámi objednaný dalekohled v okamžiku objednání vskutku nebyl skladem. Proto byl také výrazně označen slovem "předobjednávka". Toto označení znamená, že zboží není skladem a že není znám konkrétní termín jeho naskladnění.

Věříme, že šlo pouze o nedorozumění, které nás samozřejmě velice mrzí.

• Žádná

Zboží objednané, zaplacené online kartou kvůli urychlení obchodu a nic se neděje. Hlavně, že mají zákazníkovy peníze na účtu. Napsali mail,že musí zboží objednat. To jsem se dozvěděl až po zaplacení. Nedoporučuji!!

Vážený pane,

děkujeme za Vaše hodnocení, k němuž sdělujeme následující: Vámi objednané zboží v okamžiku objednání vskutku nebylo skladem. Proto bylo také výrazně označen slovem "předobjednávka". Toto označení znamená, že zboží není skladem a že není znám konkrétní termín jeho naskladnění. V takovém případě bohužel ani platba kartou proces nijak neurychlí.

Věříme však, že šlo pouze o nedorozumění, které nás samozřejmě velice mrzí.

• evidentně slova dodáváme do 14 neplatí

Vážený pane,

děkujeme za Vaše hodnocení, k němuž sdělujeme následující: u Vaší objednávky šlo o zboží z USA, které je dlouhodobě obtížně dostupné. O prodloužení doby dodání jsme Vám informovali e-mailem, na který bohužel nebylo reagováno.

Uváděná doba dodání je orientačním údajem. V některých případech bohužel není možné ji dodržet, což u zboží dodávaného z USA platí vzhledem k současné situaci dvojnásob. Této situace velice litujeme, ale bohužel není vždy v našich silách ji ovlivnit.

Tým Wildgame

Objednal jsem zboží před 14 dny , žádná komunikace...žádné zboží...co dodat....Hlavně, že mi přišel dotazník spokojenosti :-)

Vážený pane,
    děkujeme za Váš podnět. Mrzí nás, že jsme Vám nemohli zboží dodat v avizované lhůtě. Dodací lhůtu nicméně negarantujeme - jde pouze o lhůtu, ve které jsme zboží obvykle schopni dodat. Faktická doba dodání nicméně závisí na výrobci či dovozci zboží.

V tomto případě bohužel došlo k prodlení v dodání od dovozce, a proto jsme Vám byli schopni zboží oproti původnímu příslibu čtrnáctidenní dodací lhůty dodat teprve patnáctý den od objednání. Za toto prodlení se velice omlouváme.