V pohodě.

• rychlost dodani

• vstřícné a odborné jednání

super rychlost

• Obchodník poradí

• Potřebuji vystavit fakturu se zarucnim listem.

• Zveřejněno , že je na skladě ale nebylo.

• Objednávku sice obchod zrušil pro nedostupnost zboží, ale informoval obratem a nabídl jiné zboží nebo obratem vrácení peněz.

• osobní odběr
    • dostupnost
    • možnosti parkování
    • ceny a výběr zboží

• spolehlivý obchod

Delivery time

• Našel jsem zde zboží, které jsem potřeboval, a za rozumnou cenu.
    • Výhoda osobního odběru v Olomouci.

rychlé a bezproblémové jednání

• rychlá komunikace
    • zdánlivě dobrá cena zboží
    • na www stránkách uvádí ceny zboží, které po objednání mění dle potřeby
    • jednání pracovníků při pokusu o osobní převzetí

Objednal jsem zboží s tím, že jsem obchod vybral dle jeho dostupnosti pro osobní odběr a ceny. Potvrzení objednávky s cenou stejnou jako na www stránkách přišlo obratem, dokonce mne kontaktoval pracovník obchodu, že zboží nemají skladem a bude k odběru až za 2 dny, což mi nevadilo.
    Problém nastal až při osobním odběru, kdy pracovník obchodního oddělení nejdříve dlouze něco hledal na počítači, následně řekl, že zboží naskladnili za vyšší cenu, než byla v objednávce a bude proto o několik desítek korun dražší. Protože byla cena stále dobrá a nechtěl jsem podstupovat nákup v dalším obchodě souhlasil jsem. Následně ale pracovník znovu něco kutil v počítači a prohlásil, že cena byla bez daně, a že zboží bude o cca 1/3 dražší než při obchodem potvrzené závazné objednávce, to vše při evidentním nezájmu ostatních pracovníků, kteří si spolu povídali. Takové jednání je velmi nesolidní, pokud obchod udělal chybu v ocenění produktů na svých stránkách, měl za ni nést odpovědnost a dodat zboží za cenu, kterou inzeruje.

• Dobra komunikace
  • Tváří se, že zboží je skladem, ale po objednání napíšou že není. Stav v systému ovšem nadále tvrdí dostupnost.

Nakupovala jsem jako laik, reakce na můj dotaz byla okamžitá, a zakoupené zboží bylo přesně to, co jsem potřebovala.

bezchybná, rachlá komunikace

• Pomalost vyrizeni.

Platba provedena kartou-tedy okamzite. Overeni zaplaceni udajne obdrzeli az druhy den . I tak jim expedice trvala dalsi 2dny. Dohromady tedy tyden. Objednano v pondeli v 11. Zbozi doruceno v patek. Ostuda.