• Bez problému.
  • zakoupeno v Whaat.cz před 1 týdnem

• Výhody jsou známé - možnost vybrat si ze široké nabídky z domova, od stolu.
  • zakoupeno v Whaat.cz před 1 týdnem

Již bych si nic neobjednala.

Vše O.K.

• zakoupeno v Whaat.cz před 2 týdny

Rychlost, serioznost a dobrá cena

• zakoupeno v Whaat.cz před 2 měsíci

• Vyřeší i požadavky se kterými vás jiné obchody "pošlou k šípku"
    • Berou telefony a jsou vstřícní
    • Bohužel informace o změnách v předpokládaném dodání zboží nejsou ze strany obchodu sdělovány automaticky a člověk se musí sám neustále dotazovat
    • Styl jednání je spíše uklidňování a slibování (spíše zbožná přání, než reálné termíny), než aby mi rovnou sdělili, že situace je špatná a na svou objednávku mohu čekat i několik měsíců

Objednal jsem si vysokokapacitní HDD, za tehdy se rapidně zvyšující cenu. Obchod dodržel cenu mé objednávky, ačkoliv se cena u konkurence i na tomto obchodě během týdne zvedla o závratné 4 000 Kč. Na stránkách obchodu byla doba doručení 22 dnů, ale disk mi byl doručen již po 10 dnech. Bohužel, byl vyroben stejný den, jako disk, který jsem již vlastnil (do RAIDu 5 potřebuji různé výroby). Po dohodě s obchodem, jsem disk zdarma zaslal zpět, s tím, že mi seženou jiný s odlišným datem výroby. Bohužel shánění nové série obchodu zabralo další téměř 2 měsíce. Bylo mi sděleno, že problémy nastávaly vesměs na straně dodavatelů, kteří nebyli schopni zajistit doručení disku z nové výrobní série (osobně těžko posoudím, zda to byla pravda). Komunikace ze strany obchodu nebyla vždy ideální (uklidňování, slibování, a pak nic), ale byla vždy slušná a v přátelském duchu. Disk z nové série mi byl nakonec dnes doručen.

Při poptávání stejného disku u jiných obchodů, mi bylo vždy sděleno, že nejsou schopni požadavek na jiné výrobní datum zajistit. Z tohoto pohledu je obchod Whaat.cz zcela unikátní, a i když se tentokrát má objednávka neobešla úplně bez obtíží, panu Horváthovi a všem z Whaat.cz patří mé díky.

• Dlouhá doba (ne)dodání

13.7. odešla platba z banky. Po urgenci mi bylo slíbeno, že zboží bude expedováno 20.7. Dodnes se neozval ani přepravce, že zboží převzal.

Reakce obchodu Whaat.cz

Vámi reklamované dodání jsme Vám obratem vyřešil ke spokojenosti.
    Omlouváme se za zpoždění.

• zakoupeno v Whaat.cz před 2 týdny

• Možno vyzvednout v místě bydliště (Zásilkovna)
    • Delší doba doručení

• rychlé doručení

• neni zadny problem

Rychlost dodání

• Rychlé vyřízení objednávky

Dlouhá doba dodání

dobrý

• zakoupeno v Whaat.cz před 2 týdny

-kvailitni kabel, funkční přednost videa mobil-infotainment vozidla

• Spokojenost

• Kvalitní zboží.
  • zakoupeno v Whaat.cz před 1 měsícem

Zboží mělo být skladem, následně obchod napsal že čeká na dodání od dodavatele. Potom mi po dvou týdnech napsal mail, že zásilka je rozměrná a musím doplatit dopravu. Volba obchodu se řídila cenou produktu + cenou dopravy + zda je zboží skladem. Obchod nesplnil ani jeden z požadovaných parametrů a proto jej nedoporučuji. Doufám, že alespoň peníze pošlou okamžitě zpět a nebudou to zdržovat.

Reakce obchodu Whaat.cz

bohužel Vámi objednaný produkt nelze poslat na Vámi vybranou Zásilkovnu z důvodu překročení rozměrů zásilky. Na to jsme Vás upozornili e-mailem, na který jste nám neodpověděla a až při dnešním telefonickém rozhovoru jste nám objednávku zrušila i přes nabídnutou alternativu doručení.
    Je nám to líto, bohužel neumíme vždy vyhovět.
    Hezký den.

• Nic!!!
    • Všechno!!!

Nedoporučuji tento obchod!!! Objednáno 2.7. zboží skladem, dnes je 13.7. A balík stále nikde. Zaplaceno takže nemám ani peníze ani balík. Na 3 emaily odpověděli jen na první když jsem po týdnu napsal kde je můj balík. Bylo mi odpovězeno že dnes se bude odesílat. Prosím?? Po týdnu od objednávky se teprve bude odesílat?? A ti co tu píší že jim bylo rychle doručeno tak buď lžou a nebo si obchod píše recenze sám což by nebyl první ani poslední e-shop!!! Rozhodně už nikdy nakupovat nebudu!!!

Dobrý den ,

pokud máte problémy s objednávkou, prosím napište na support@whaat.cz, rádi Vám pomůžeme vyřešit problém.

Děkujeme.

• Neodpovídalo mým potřebám