Objednavka v poradku, zbozi v poradku, ale mrzi me, ze ac jsem objednala Balikovnu na vydejni misto, byl mi balik dorucovan GLSkem na adresu, kde jsem v dany cas nebyla. Prosila jsem kuryra aspon o dodani do boxu pobliz vydejni Balikovny, ale nebylo v nem misto. Vyzvedavala jsem balik na druhem konci mesta, coz pro me byl logisticky docela diskomfort. Nejvic mi na situaci vadilo, ze se mnou preferovany zpusob dopravy zmenil z nejakeho mne neznameho duvodu na jiny mne nevyhovujici. Proc tedy dava e-shop vybrat dopravce, kdyz si to bez infa zakaznikovi stejne posle jinak. :-( Se zbozim a zpusobem zabaleni zbozi ale spokojenost, stejne tak s rychlosti dodani.

• rychlé jednání
    • bezproblémové dodání
    • příjemná komunikace

ok

• Vynikající komunikace s obchodem a skvělou paní Šťovíčkovou. Ihned zavolá, zkonzultuje, nabídne řešení atd. ,
    • Kvalitní výrobky od osvědčených dodavatelů
    • Velmi rychlé doručení, zpravidla hned druhý den po objednání.

• Ochotní zaměstnanci na telefonu, zboží okamžitě dodáno.
    • nevím

Skvělá komunikace obchodu

• O 1/3 levnější cena než u konkurence!
    • Skladem, u konkurence dodací lhůta 6-8 týdnů!

Po 3 letech zakoupená větší velikost plovacího límce po invalidy a zase bleskové dodání a za stejnou cenu, jako před Covidem.

• výhodná cena
    • zboží skladem

Při telefonické konzultaci potřebné velikosti nám zarezervovali poslední kus plovacího límce Secumar 9S ve vhodné velikosti, který nám pak, po internetové objednávce, obratem poslali. Límec dorazil včas a na dovolené u moře se velice osvědčil. Plně invalidní jedinec byl v něm naprosto v bezpečí, stačilo jenom dohlédnout na větší vlny, aby se mu nepřelily přes obličej.

• Dobrý sortiment
    • Pár věcí jsem musel vrátit neboť mi na cvičení nevyhovovaly, a obchod odstoupení do 14 dní vyřídil promptně a odpovědně.

Doporučuji!

široký sortiment, zboží skladem, dobrá komunikace a rychlé dodání

Všem velmi ráda doporučuji , ochota a rychlé odeslání !

Dobrá komunikace a rychlost vyřízení.

• Široká nabídka, dobré ceny.
    • U vybraného zboží bylo uvedeno "SKLADEM". Po objednání a zaplacení 7.12.2021 firma telefonicky sdělila (mailem až na vyžádání), že zboží bude dodáno možná v lednu, únoru, protože je z Dánska. Ale asi to, vzhledem k dodací lhůtě, nebude to evropské Dánsko, tohle je zřejmě trošku dál, nejspíš až na Dálném Východě.

široký výběr, kvalitní produkty, příjemné ceny, dobrá komunikace s obchodem

Velký výběr zboží, drobný problém je s aktualizací stavu skladových zásob, který jsme však prostřednictvím komunikace s obchodem rychle vyřešili.

rychlost, spolehlivost

• Solidní obchod, pečují o zákazníka.

Doporučuji. Mají zajímavé zboží.

• meli to, co jsem potrebovala

• rychlost, bezchybnost

Nákup i doprava bez problémů.

zboží mi bylo částečně doručeno na zbytek čekám, vše se mnou zástupce internetového obchodu projednal a domluvili jsme se na dvou dodávkách...