• Velmi rychle vyrizeni objednávky

• Vše perfektní, rychlé doručení zboží. Doporučuji

Všechno v pořádku. Za velmi rozumné ceny docela dobrá kosmetika. Objednala jsem ve čtvrtek a zboží přišlo v pondělí.

Rychlé zaslání
    Dobrá komunikace
    Výběr zboží

• Lacný shipping
    • Nemali všetky wet n wild produkty

Cool

• -Dostupná značka,která nikde nebyla k sehnání
    • Málo produktů v e-shopu

Naprostá spokojenost se zbožím,s rychlosti dodání i komunikací!!!

• Kosmetika,ktera je dostupne pouze v USA
    • Bohuzel rozjasnovac prisel uplne rozbity na prach.Je to dilem vina prepravce,ale musim bohuzel rict,ze zasilka byla zabalena velmi chatrne,takze bych doporucovala zapracovat na kvalitnejsim zabaleni kosmetickych produktu.

Zbozi zde nesehnatelne a za velmi prijemne ceny
    Bleskove odeslani
    Jen je treba zbozi lepe zabalit a zabranit tak rozbiti kosmetickych produktu,coz byl muj pripad.

• Sortiment americké značky Wet n Wild, která nabízí kvalitní dekorativní kosmetiku
    • Objednala jsem ikonickou paletku Comfort zone a jsem moc spokojená
    • Zboží lze vyzvednout přes Zásilkovnu

• Žádné
    • Nebyla jsem spokojena s nákupem,zboží nejde vrátit ,reklamaci nepříjmuli a odůvodnili to tak ,že je to přes internet tak mírné odstíny barvy jsou.Objednala jsem si tyrkysový lak a došla mi barva šedozelená a tmavá .Což se mi nelíbilo a zboží jsem chtěla vrátit a na dotaz vrácení mi odepsali ,že reklamaci nepříjímají.Obchod nedoporučuji.

Nedoporučuji ,z důvodu když se Vám nebude líbit barva ,která dojde a na internetu je odstín o hodně jiný ne o málo jak mi paní tvrdila tak reklamaci nevezmou a peníze nevrátí.S takovým jednáním jsem se dosud nestekala.