• Zbozi dorazilo poskozene. Sirup s deravym vickem, rozlity. To se holt stane, dulezitejsi je nasledna reakce obchodnika. Ta byla ovsem otresna. Na opakovane pripominani se mi byla nabidnuta sleva 7 % (asi 15 kc ). I kdyz jsem tim prisla o darek a mela doma zbozi, ktere bylo nutne zacit okamzite spotrebovavat.

Kvuli spatne komunikaci tady uz znovu nic nakoupim.

• Úplně nefunkční platební brána. Při odesílání peněz to chybu nehlásilo, běžně kartou platím, žádný limit nelrekrocen atd., ale prostě jim to nefunguje. Za ten stres už mi ten nákup asi nebude stát.

Bohuzel zboží do dnešního dne nedorazilo. Po 7 dnech teprve došla zprava, ze byl balik odeslán a nyní jeste musim cekat az ho přepravní služba doručí. Za me příliš dlouhá čekací doba na objednávku.

Tovar ani neprisiel vobec

• Po dlhej dobe som objednala z eshopu, kde sa musí platiť vopred za viac ako 170€. Objednávka bola vytvorená dňa 3.1. a do 11.1. nebola doručená.

• Kvalita
    • Super produkty
    • Neuvádějí jak dlouho bude na vyzvednutí balíčku času
    • Dlouhé doručení

Bohužel do boxu mi přišel balíček ani ne na par hodin, zatímco jsem byla mimo město a neměla jsem možnost balíček si vyzvednout. Poté jsem musela zaplatit další dopravu za to, aby balíček jsem si mohla vyzvednout, ale furt nic.

• Pomalé dodanie

Zboží jsem zaplatila před týdnem a nikdo mi neodepisuje, kdy mi zásilka přijde. Nepřišel žádný mail kromě potvrzení obdržení objednávky, nic.

Objednávku jsem posílala v úterý a hned zaplatila, výrobek jsem potřebovala akutně na víkend. Bohužel se nepodařilo.
    Na objednávku jsem čekala týden, až do dalšího úterý. Není to poprvé...i předchozí objednávka trvala takto dlouho.

• Bez komunikace

Reakce obchodu wereco.store

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Prověřovali jsme vaši objednávku. Vaše objednávka nebyla zaplacena. Odeslali jsme Vám tři e-maily, potvrzení o objednávce, možnost změny platbu převodem, výzvu o platbě. Neobdrželi jsme od Vás odpověď, proto Vaše objednávka byla stornována. Prosíme o kontrolu u nás zadaného e-mailu.

S pozdravem,
    Wereco.store

• Vypadá to, že mají o něco nižší ceny než konkurenční e-shopy
    • Odeslání trvalo 3 dny, všechny produkty při objednání byly skladem a nejednalo se o žádnou enormní objednávku
    • Při odesílání nepředali dopravci mé kontaktní údaje (mail, telefon) takže mě nemohli kontaktovat při doručení a z toho důvodu jsem první den doručování kurýra zmeškala

Dobrý deň,

preverili sme Vašu objednávku.
    Objednávka bola zaplatená 12.4. 8:52 a bola Vám odoslaná 14.4. 7:52.
    Prepravca wedo neakceptuje prepravu bez uvedeného e-mailu a telefónneho čísla, čo sú povinné údaje. Bez týchto údajov, by sa prepravný štítok nevytvoril.
    Celá situácia nás mrzí.

S pozdravom,

Wereco.store

• Už týždeň čakám a stále nič.

Dobrý deň,

preveríme Vašu objednávku u prepravcu. Ak Vám ešte nedorazila, pravdepodobne sa stratila, alebo bola poškodená. Budeme Vás kontaktovať na uvedený e-mail.
    Prosím kontaktujte primárne e-shop, heuréka tieto záležitosti nerieši.

Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Wereco.store

• přišlo mi jiné zboží, než jsem chtěla

S eshopem jsem měla celkem 3 problémy - nefunkční platební brána, když platíte kartou. Musela jsem objednávku stornovat a vytvořit novou, zaplatit převodem. Neměli skladem jeden z produktů, i přestože psali, že skladem je - nechala jsem si vrátit peníze.
    Zaslali mi špatně jeden z produktů, chtěli, abych špatný produkt poslala zpátky a oni mi pošlou nový. Nemám ale čas na trajdání po zasilkovnách a celkově se mi nechce ztrácet čas s jedním štětcem na makeup.
    V emailu se však ani neomluvili za vzniklé potíže. UŽ NIKDY VÍC

Zboží ani po týdnu nebylo odesláno.

Zboží jsem objednávala v úterý večer a nutně jsem jej potřebovala do víkendu, bohužel přišlo až v pondělí, odesílalo se až v pátek. Bohužel, příště objednám z jiného eshopu, kde mi zboží přijde hned další den (nebo v případě večerního objednání ob den). Naštěstí je spousta non-toxic eshopů s rychlejším doručením zboží.

• Vzorek zdarma
    • Delší doba dodání
    • Špatná informovanost o stavu zásilky
    • Víčko od gelu celé zalepené izolepou, chápu, že někdo nechtěl, aby to vyteklo, ale sotva jsem to z toho dostala.

Zboží, které si objednám a ihned zaplatím očekávám do nejpozději za dva dny, navíc následná doprava šílená, dva dny jen zpráva, že mám čekat na další zprávu. Příště zkusím jiného dopravce, zda nepomůže to, jinak asi už jiný e-shop.

ďakujeme za recenziu.
    Vo Vašom prípade sa stalo, že balík bol poškodený. Gél, ktorý bol v balíku mal po náraze ulomený vrchnák a vytiekoľ. Prepravca nás na toto upozornil a obratom sme Vám poslali nový balík s novým pracím gélom.
    Preto v druhom balíku bolo víčko prelepené a balík ste obdržali až na štvtý deň. Poškodené balíky expedujeme znova, aby sme zákazníkov nezaťažovali zbytočným procesom reklamácie u prepravcu.

wereco.store

• Balík do ruky, ovšem napsali adresu pošty a ne moji. To jsem si všiml až potom co mi pošta dvakrát napsala, že nezastižen

ďakujeme za reakciu.
    Bohužiaľ chyba nastala na našej strane a to neprávnym nastavením parametrov balíku do ruky u českej pošty. Chybu sme vďaka Vám opravili.

wereco.store

• Dlhá doba vyexpedovania tovaru od prijatia platby

Dobrý deň,

v prepravných podmienkach Vami zvoleného prepravcu je telefonický kontakt s predvoľbou v danej krajine. Do objednávky v Českej republike ste uviedli slovenského telefónne číslo a toto prepravca neakceptuje. Upozornili sme Vás tento nedostatok a čakali sme Vašu odpoveď. Preto sa zásielka zbrzdila.

wereco.store

Už je to týden a zboží stále nikde.

• pomalé dodanie

Dobrý deň,

ďakujeme za informáciu a hodnotenie. Preveríme, prečo objednávka, ktorá bola vytvorená 22.1.2022 k Vám dorazila až 28.1.2022.

S pozdravom a želaním príjemného dňa,