• Velikosti neodpovídají tabulkám, rifle M má být 38 v pase a přitom přišly M které jsou v pase 44. To se stalo u dvou riflí. Další, chino kalhoty byly na obale označeny M, ale v obale byly XL.

Reakce obchodu Wayfarer.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka však byla zrušena, protože se nám s Vámi nepodařilo spojit. Pravděpodobně jste si výše uvedené zboží objednal u jiného dodavatele. Proto považujeme vaši recenzi za neadekvátní a je nám velmi líto negativního hodnocení, které jste nám udělil.

12.3.jste psali že do 48hod.bude objednávka doručena

Reakce obchodu Wayfarer.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Objednávku jste si vytvořila 6. 3. 2024. Při vkládání zboží do košíku jste byla upozorněna na delší dodací lhůtu (cca 6 pracovních dní). Zásilka Vám byla 12.3 odeslána a 13.3 byla doručena. Za nás je tedy vše v naprostém pořádku.

Děkujeme.

šaty přišly ale jiná barva a jiný střih ,měla jsem objednané tmavě šedé ale přišly černé a měly rolák ,chtěla jsem je vrátit ,ale vzela si je dcera které byly takže jsem nemusela platit poštovné které je dneska drhé takže nespokojenost .

Reakce obchodu Wayfarer.cz

Zdravíčko, děkujeme za Vaši recenzi. Pokud Vám dorazila jiná barva či střih, tak se Vám moc omlouváme a situaci samozřejmě prověříme. Vrátit u nás však můžete i přes zásilkovnu, kde je to zdarma. Děkujeme.

• Od zaplacení nulová komunikace, zboží nedorazilo dnes 14.2.2024 objednávka zaplacena 5.2.2024

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka byla hned další den, tedy 6.2. předána dopravci. Bohužel vidíme, že dopravce zásilku nedoručil, a tak situaci budeme řešit a kontaktovat Vás.

Děkuji.

• - žádná
    • - tváří se, že je zboží skladem a že obratem odesílají
    • - zaslali jiné, než objednané zboží
    • - daňový doklad vystavený na menší, než uhrazenou částku (problém při reklamaci)
    • - neuhradili náklady spojené s reklamací neobjednaného zboží

Daňový doklad vystavený na menší, než uhrazenou částku.
    Obchod zaslal jiné, než objednané zboží. Reklamace uznána, ale vrácena částka dle chybně vystaveného dokladu. Několikrát upomínání obchodu. Náklady spojené s odesláním zboží, které jsme neobjenali, neuhradili doteď.
    Nákup v tomto obchodě = finanční a časová ztráta.
    Tento obchod nikdy více!
    Mrzí mne, že pokud se zde objeví vyjádření obchodu, nebudu moci již reagovat. Vše mohu samozřejmě doložit.

• Psali že dojde do 4 dnů a pořád nic po 8 dnech

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši objednávku a moc se omlouváme za zpoždění. Bohužel v předvánočním shonu měl dodavatel zpoždění. Jako omluvu jsme zaslali na Váš email kód na slevu.

Děkujeme za pochopení.

V zásilce chyběla jedna položka, telefon nedostupný a na e-mail s žádostí o doslání více jak týden nikdo nereaguje.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Již jsme Vás kontaktovali. Váš email nám bohužel spadl do spamu, a tak jsme na něj ihned nereagovali. Vše je již v řešení a Vaše žádost bude neprodleně vyřízena.

Děkujeme.

Na vracení zboží obchod nereaguje již třetí den. V popisu jak vrátit zboží je ze do druhého dne přijde kód zatím žádný nepřišel.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Kód pro vrácení zboží jsme Vám na Váš email zaslali celkem čtyři krát. Na každou Vaši žádost o tento kód jsme reagovali. Mrzí nás, že Vám kód nedorazil a věříme, že je již všechno v pořádku.

Termín dodání se neustále prodlužuje a objednávka nebyla stále dodána. Nechápu, proč takový eshop nepoužívá např. Zásilkovnu, kde bývá dodání bezproblémové, ale raději sází na (ne)služby České pošty!

Zdravíčko,
    děkujeme za Vaši recenzi. Již jsme s Vámi v kontaktu. Od nás bylo odesláno včas, bohužel ani po týdnu nebyl schopný dopravce objednávku doručit. Moc se Vám omlouváme a situaci samozřejmě řešíme.

Uvádíte, že je pásek z pravé kůže, ale je to jen něco bílého potažené tenkou vrstvou kůže. Pokud se to začne trhat, tak počítejte s vrácením zboží

Reakce obchodu Wayfarer.cz

Zdravíčko, děkujeme za Vaši recenzi. Ohledně materiálu Vás budeme kontaktovat a v případě nespokojenosti máte samozřejmě možnost zboží zdarma vrátit, případně pokud by se s ním něco stalo, tak jej vyreklamovat.

Zásielka stále nedorazila

Reakce obchodu Wayfarer.cz

je nám moc líto, že má Vaše zásilka zpoždění. Odeslali jsme ji již 24.11., bohužel ji dopravce doručil až 30.11. Moc se Vám omlouváme za komplikace, budeme Vás kontaktovat.

• Doruceni trvalo pomerne dlouho
    • Bylo doruceno jinam, nez jsem si objednala

Zdravíčko,
    děkujeme za Vaši recenzi i objednávku. Délku doby dodání uvádíme vždy na našem webu. Doručení na jinou adresu samozřejmě necháme prověřit.
    Děkujeme.

Šaty hned po prvním vyprání začaly žmolkovat. Materiál je dost umělý.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Moc nás mrzí, že nejste spokojená. Šaty lze samozřejmě vyměnit.

Děkujeme.

Zbozi stale nedorazilo a ani nemam zadne informace o stavu obednavky.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. U Vaší objednávky byla delší doba dodání, která byla uvedena např. při vytváření objednávky. Již jsme Vám psali email a ještě se Vám ozveme telefonicky. Zboží byste již měla mít na cestě domů.

Výrobek neodpovídá výrobku z obrázku

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi, budeme Vás kontaktovat.

Mějte se krásně.

• Zboží barevné neodpovida

Reakce obchodu Wayfarer.cz

je nám líto, že jste nespokojená se zbožím. Během dnešního dne Vás budeme kontaktovat. Věříme, že danou situaci vyřešíme :)

• přišel úplně jiný výrobek

Objednal jsem cestovní tašku Katrien, tedy na cesty, která měla mít rozměry 52 cm délka a hloubka 26 cm. Došla aktovka s rozměry 34x10 cm, tedy tak do kanceláře, kterou jsem obratem poslal zpět na adresu odeslilatele. O důvodu odeslání jsem informoval firmu e-mailem a následně jsem obdržel instrukce s kódem, jak mám zboží odeslat... Znovu jsem napsal, že výrobek jsem již odeslal, ale zatím bez odpovědi, nebo vrácených peněz.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Moc se Vám omlouváme. Bohužel na skladě došlo k záměně zboží. Samozřejmě Vám hned jakmile zboží dorazí vrátíme peníze a na email odpovíme.

Dnes odeslán email jak to vypadá s objednávkou, která měla dorazit za dva dny a stále nic

Zdravíčko,

již jsme byli v kontaktu. Omlouváme se za prodlené, objednávka je upravena se slevou a neprodleně Vám ji zašleme.

• Žádná komunikace a ani zboží

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. U vámi objednaného zboží je doba dodání 9. pracovních dní, což bylo uvedeno na webu při vytváření objednávky. Objednávka Vám tedy bude doručena do 12.5. Co se týká komunikace, tak Vám od nás dorazil email s potvrzením objednávky a následně ještě email s délkou doby dodání. :-)

Za nás je tedy vše v pořádku a moc nás mrzí, že došlo k nedopatření a emaily Vám mohly spadnout například do spamu.

Děkujeme.

Kontakty nefungují .... ani telefonní číslo , ani odkaz na reklamační web .... na mail firma nereaguje...... zboží , i když označované jako velikost XL , je extremně malé , odpovídá velikosti M ....... dodávka v pohodě , následná snaha o komunikaci a možnou výměnu katastrofální - nulová možnost komunikace s firmou.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Celá situace je nám opravdu moc líto. Zboží Vám samozřejmě vyměníme, nebo Vám vrátíme peníze. Avšak co se týká komunikace, tak jsme kontrolovali emaily a žádný od Vás bohužel nemáme :-(. Tedy na emailu [email protected]. Hovory jsme od Vás dohledali, avšak v odpoledních hodinách, kdy naše linka nefunguje. Jsme na ni pro Vás v pracovní dny od 10 do 11 hodin, což máme uvedeno i na webu.

Budeme Vás kontaktovat a sjednáme nápravu! :-)