• - žádná
    • - tváří se, že je zboží skladem a že obratem odesílají
    • - zaslali jiné, než objednané zboží
    • - daňový doklad vystavený na menší, než uhrazenou částku (problém při reklamaci)
    • - neuhradili náklady spojené s reklamací neobjednaného zboží

Daňový doklad vystavený na menší, než uhrazenou částku.
    Obchod zaslal jiné, než objednané zboží. Reklamace uznána, ale vrácena částka dle chybně vystaveného dokladu. Několikrát upomínání obchodu. Náklady spojené s odesláním zboží, které jsme neobjenali, neuhradili doteď.
    Nákup v tomto obchodě = finanční a časová ztráta.
    Tento obchod nikdy více!
    Mrzí mne, že pokud se zde objeví vyjádření obchodu, nebudu moci již reagovat. Vše mohu samozřejmě doložit.

• slušná nabídka

delší dodací lhůta

Reakce obchodu Wayfarer.cz

Zdravíčko, děkujeme za Vaši recenzi. Delší dodací lhůta je vždy uvedena na webu při vytváření objednávky. Vaše spokojenost náš těší a budeme se těšit na Vaše další objednávky. Děkujeme. :-)

• kvalita zasilaného zboži
    • zmatek s cenou, zaplatil jsem jednu cenu přes bránu, na faktuře uvedena sléva. Kterou by bylo fine kompenzovat nebo jí neuvádet
    • poslední objednávka dorazila po slibováném terminu, opět je dobré nic neslibovat nebo snažit se dodržet slibené. Bylo nutno řešit přes vaší konkurenci.

Reakce obchodu Wayfarer.cz

děkujeme za recenzi. Zmiňovaná chyba ve faktuře byla bohužel IT chybou, kterou jsme již opravili. Bohužel občas se stane, že má dodavatel zpoždění, o tomto však zákazníky informujeme emailem a zasíláme jako omluvu slevový kupón. Samozřejmě se snažíme, aby ke zpoždení nedocházelo.

Děkuji.

• Rychlé dodání, kvalitní produkt.

Reakce obchodu Wayfarer.cz

Zdravíčko, moc děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost náš těší a budeme se těšit na Vaše další objednávky. Děkujeme. :-)

• Velmi dobrý shop, výborná nabidka
    • Přehledný stav nabidek
    • Ochota

Reakce obchodu Wayfarer.cz

s vaším obchodem jsem spokojena

rychlé dodání

Reakce obchodu Wayfarer.cz

dodací lhůta byla překvapivě dlouhá

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši objednávku a moc se omlouváme za zpoždění. Bohužel v předvánočním shonu měl dodavatel zpoždění. Jako omluvu jsme zaslali na Váš email kód na slevu.

Děkujeme za pochopení.

• Psali že dojde do 4 dnů a pořád nic po 8 dnech

Děkujeme za pochopení.

V zásilce chyběla jedna položka, telefon nedostupný a na e-mail s žádostí o doslání více jak týden nikdo nereaguje.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Již jsme Vás kontaktovali. Váš email nám bohužel spadl do spamu, a tak jsme na něj ihned nereagovali. Vše je již v řešení a Vaše žádost bude neprodleně vyřízena.

Děkujeme.

Na vracení zboží obchod nereaguje již třetí den. V popisu jak vrátit zboží je ze do druhého dne přijde kód zatím žádný nepřišel.

Zdravíčko,

děkujeme za Vaši recenzi. Kód pro vrácení zboží jsme Vám na Váš email zaslali celkem čtyři krát. Na každou Vaši žádost o tento kód jsme reagovali. Mrzí nás, že Vám kód nedorazil a věříme, že je již všechno v pořádku.

• Dobrý obchod, vse v pořádku dorazilo, budu sledovat produkty.

Reakce obchodu Wayfarer.cz

Termín dodání se neustále prodlužuje a objednávka nebyla stále dodána. Nechápu, proč takový eshop nepoužívá např. Zásilkovnu, kde bývá dodání bezproblémové, ale raději sází na (ne)služby České pošty!

Zdravíčko,
    děkujeme za Vaši recenzi. Již jsme s Vámi v kontaktu. Od nás bylo odesláno včas, bohužel ani po týdnu nebyl schopný dopravce objednávku doručit. Moc se Vám omlouváme a situaci samozřejmě řešíme.

Velký výběr a rychlé dodání

Reakce obchodu Wayfarer.cz

Uvádíte, že je pásek z pravé kůže, ale je to jen něco bílého potažené tenkou vrstvou kůže. Pokud se to začne trhat, tak počítejte s vrácením zboží

Reakce obchodu Wayfarer.cz

Zdravíčko, děkujeme za Vaši recenzi. Ohledně materiálu Vás budeme kontaktovat a v případě nespokojenosti máte samozřejmě možnost zboží zdarma vrátit, případně pokud by se s ním něco stalo, tak jej vyreklamovat.
    Děkujeme.

Vzcřícnost a dobrán cena

Reakce obchodu Wayfarer.cz

Velký výběr, skvělé ceny. Rychlé dodání, bezproblémové vrácení.

Zásielka stále nedorazila

Reakce obchodu Wayfarer.cz

je nám moc líto, že má Vaše zásilka zpoždění. Odeslali jsme ji již 24.11., bohužel ji dopravce doručil až 30.11. Moc se Vám omlouváme za komplikace, budeme Vás kontaktovat.

• Seriózní, rychlý a dobré ceny.

Děkujeme. :-)

• Rychlost, kvalita odpovídá ceně