• Od objednávky vůbec žádná komunikace ani potvrzení objednávky nepřišlo.

Objednal jsem si dva dresy Warrior.Nepřišel mi ani potvrzující email,že objednávka byla vzána v potaz ani jiný ztpůsob komunikace se nekonal.Po nějaké době jsem obchod vyzval k potvrzení objednávky, leč tato má snaha vyšla v niveč.Do dnešního dne se mi nikdo neozval, a ani nikdo nekomunikuje.Výhodou je snad pouze to,že jsem neposlal peníze předem ,a tím o ně nepřišel, jako kolega v předešlém hodnocení.Určitě nedoporučuji.

• Objednal som si dresy WARRIOR už to budú skoro 2 týždne. Cez stránku som spravil úhradu pomocou karty, kde mi boli peniaze odpísané z účtu.

Neprišiel mi žiadny potvrdzovací link o spravenej objednávke , ani o úhrade platby a taktiež dresy mi vôbec neprišli aj keď som ich súrne potreboval na kemp, čo som dával aj do poznámky, aby prišli do určitého dátumu.

Doteraz sa mi nikto neozval a nič neprišlo !!!!!!!

Je toto serióznosť predajcu????

ochotná spolupráce

• Hodně věcí značky Warrior + něco navíc na výběr v kamenné prodejně
    • Levné čepele
    • -

Byl to první nákup v tomto obchdě. Zboží bylo nejlevnější v konkurenci a s celou transakcí jsem byl nad míru spokojen.
    Doporučuji nakupovat zde.

• všechno špatně

Rychlé zaslání a výborná kvalita.Zboží se naprosto shoduje s nabídkou na netu.

• Pohoda

• Výhodné ceny
    • Možnost vyzvednutí zdarma na pobočce

Nakoupil jsem v tomto obchodě vzhledem k nejlepší ceně za daný výrobek a možnost vyzvednutí na pobočce zdarma.
    Komunikace obchodu byla rychlá a doručení také.
    Určitě bych obchod doporučil.

• Dobrá cena zboží

• Nevím.

Osobní přístup. Neplatil jsem poštovné.

• Naprosto skvělá komunikace se zákazníkem.

• kvalitni produkty, slusne ceny
    • mozna by mohl byt sirsi sortiment

vse v poradku, bez problemu, ukazkova komunikace obchodu, presne takto si nakup predstavuji...

Výborná komunikace, vstřícnost a ochota.