• Velice rychle dodání
    • Šíji z materiálů s parametry, které index nenajdete
    • Česká firma

• Velmi rychlé dodání.

• Krásné, funkční a originální oblečení
    • Rychlost doručení

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi, moc nás potěšila! Mějte se moc krásně, tým WAMU

Nádherné, kvalitní zboží. A osobní přístup na jedničku. Děkuji.

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den paní Jano, moc děkujeme za milou recenzi, moc nás potěšila! Mějte se krásně a ať vám naše oblečení dělá jen a jen radost. Krásný den, tým WAMU

• Zatím poprvé,zboží kvalitní.
    • Cena na dětské oblečení vyšší.

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za nákup, i pozitivní recenzi. Kvalita je pro nás prioritou. Ale to se samozřejmě odráží v ceně, v této době to platí dvojnásob. Ctíme poctivou českou výrobu, která bude vždy nákladnější než levná výroba v zemích mimo EU. A tomu musí cenová hladina odpovídat. I tak věříme a zákazníci nás o tom přesvědčují, že jsou naše ceny nastavené tak, aby pro zákazníka nebyly nijak likvidační. Moc děkujeme, krásný den, tým WAMU

• Velmi rychlé dodání.

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. Naše expediční oddělení je opravdu bleskové, vyřídíme vaši pochvalu. S pozdravem tým WAMU

• Nádherné vzory
    • Výběr velikostí
    • Česká značka

Můj první nákup a určitě ne poslední. Kvalitní zpracování, nádherné vzory, přijatelné ceny.

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s našimi produkty tak spokojená! Určitě vás ani při příštím nákupu nezklameme. Mějte se moc krásně, tým WAMU

Super matroš.

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že se vám materiál líbí! S pozdravem tým WAMU

Vše OK

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. S pozdravem tým WAMU

• Skvelé jednání, ochota - potřebovala jsem ještě stejnou bundu v jiné barevnosti, která byla vyprodaná a ochotně v krátkém čase mi ji dodali.

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi. Opravdu se snažíme, aby u nás zákazník vždy našel to, co zrovna poptává. Jsme rádi, že jsme mohli vyhovět.:-) Mějte se moc krásně a ať bunda dělá radost. Tým WAMU

• Přehledný e-shop, rychlé objednání i doručení zboží.

Softshellové oblečení od WAMU je naprosto bezvadné. Já i syn jsme nadšení - syn z bagrů, já z kvality zpracování. Syn nosí oblečení již druhým rokem - jaro, podzim a minulou zimu ho kromě pár dnů nosil též. Doma máme dvě bundy, kalhoty, dvě čepice, nákrčník, rukavice. Moc mě těší TOP kvalita těchto českých výrobků a práce tuzemských podniků. WAMU doporučuji svým známým.

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den paní Pavlíková, ani nevíte, jak jste nás potěšila! Děkujeme za tak milou recenzi a jsme moc rádi, že jste naší zákaznicí. Ať naše oblečení dětem dobře slouží!:-) Tým WAMU

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Možnost osobního odběru v Jablonci
    • Bezproblémová komunikace

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. Ať vám naše produkty dobře slouží a budeme se na Vás u nás v Jablonci zase těšit.:-) Tým WAMU

• Kvalitní materiál
    • Přijatelné ceny
    • Schopnost poradit s velikostí

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi, potěšila nás. Ať vám naše produkty dobře slouží.:-) Tým WAMU

• komunikace, originální zboží, krásné barvy, kvalitně ušito

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, vážíme si jí. Ať vám naše produkty dobře slouží.:-) Tým WAMU

• Wamu bych doporučila.Mám dobré skušenosti.Komunikace výborná.Zboží perfektní jak na obrásku..

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den paní Pěčková, máme radost, že jsme mohli dobře posloužit! A moc děkujeme za krásnou recenzi. Tým WAMU

• Vše v pořádku

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. Ať vám naše produkty dobře slouží.:-) Tým WAMU

• vše v pořádku, rychlé dodání

• Super rychlé doručení
    • Krásné kvalitní výrobky
    • Přehledný eshop
    • Česká výroba

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc si vážíme Vaší krásné recenze a jsme rádi, že jste s nákupem spokojená.:-) Ať vám naše produkty dělají radost! Tým WAMU

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu WAMU

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. Ať vám naše oblečení dobře slouží!:-) Tým WAMU

• velmi rychlé dodání zboží

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. Ať naše oblečení dělá radost!:-) Tým WAMU