Super rychlý obchod

• videa s návody

Široký sortiment, dobré ceny (některé totožné položky má Hornbach jako neskladové na objednání za 3x vyšší cenu).

• Rychlost zaslani

• Kvalitní velmi užitečné produkty
    • Žádná

• -výběr zboží,kvalita zboží,rychlé doručení,vše perfektní

-jednoznačně doporučuji

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaše kladné hodnocení, které nám dělá radost.

Budeme se těšit na viděnou při dalším nákupu.

TEAM WALTECO

Rychlé dodání, kvalitní zboží.

• Včasná dodávka, zboží doručeno v bezvadném stavu. Za pozornost stojí i rozumné ceny.
    • Zatím nic.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaši kladnou recenzi, velmi si jí vážíme. Budeme se těšit na viděnou.

TEAM WALTECO

• Od nabídky, přes objednání, komunikaci až po dodání - vše k naprosté spokojenosti.

Vše bez problémů.

• Sortiment

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za zpětnou vazbu, jsme velmi potěšeni, že jste spokojen s naším e-shopem. Budeme se těšit na viděnou.

TEAM WALTECO

• kvalitní zboží, výhodná cena, rychlé dodání

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme potěšeni, že jste byla spokojená s kvalitou zboží a servisem doručení.

Budeme se těšit na viděnou.

• velký výběr
    • zajímavé ceny
    • dobrá kvalita
    • kvalitní balení

Objednané zboží přišlo v pořádku, hned jsem ho nainstaloval a bez problému funguje. A tak to má být.

Všechno, dle mých představ, jak má být.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s naším e-shopem.

Budeme se těšit na viděnou.

TEAM WALTECO

Spokojenost s obchodem na jedničku, bez problému

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme potěšeni, že jste s naším e-shopem spokojena. Budeme se těšit na viděnou.

• Nákup proběhl bez problému
    • Přehledné stránky
    • Doprava do Alzaboxu

Delší dodací lhůta byla způsobena inventurou obchodu, na kterou ale během nákupu na stránkách upozorňovali. Zboží odesláno ihned po inventuře, jak slíbili. Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s průběhem objednávky a doručením. Také děkujeme za pochopení týkající se zpoždění objednávky v době naší inventury. Budeme se těšit na viděnou.

super

• O žádné nevím
    • Zboží jsem před 9 dny objednal a zaplatil předem. Od té domy žádná komunikace a zboží stále nemám, ikdyž je skladem.

Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaši recenzi. Bohužel v době vaší objednávky jsme měli na e-shopu uvedenou informaci, že provádíme inventury, z toho důvodu je vaše objednávka zpožděná. Expedovat objednávky se budeme snažit co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

TEAM WALTECO

• Dne 27. 12. 2023 jsem obdržel potvrzení objednávky a stanovenou cenu 495 Kč. Tentýž den jsem objednávku zaplatil bankovním převodem (George).
    Je 6. ledna a dosud jsem neobdržel ani zprávu o odeslání zásilky (nábytkové závěsy), ba ani potvrzení o přijetí platby.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaši zprávu. Při vaší objednávce byla na našem e-shopu uvedena informace, že děláme inventury. Bohužel z tohoto důvodu je vaše objednávka zpožděná. Velmi nás to mrzí, ale budeme se snažit vyexpedovat všechny zpožděné objednávky co nejdříve. Děkujeme za pochopení a budeme rádi, když se k nám opět vrátíte.