• O žádné nevím
    • Zboží jsem před 9 dny objednal a zaplatil předem. Od té domy žádná komunikace a zboží stále nemám, ikdyž je skladem.

Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaši recenzi. Bohužel v době vaší objednávky jsme měli na e-shopu uvedenou informaci, že provádíme inventury, z toho důvodu je vaše objednávka zpožděná. Expedovat objednávky se budeme snažit co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

TEAM WALTECO

• Dne 27. 12. 2023 jsem obdržel potvrzení objednávky a stanovenou cenu 495 Kč. Tentýž den jsem objednávku zaplatil bankovním převodem (George).
    Je 6. ledna a dosud jsem neobdržel ani zprávu o odeslání zásilky (nábytkové závěsy), ba ani potvrzení o přijetí platby.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaši zprávu. Při vaší objednávce byla na našem e-shopu uvedena informace, že děláme inventury. Bohužel z tohoto důvodu je vaše objednávka zpožděná. Velmi nás to mrzí, ale budeme se snažit vyexpedovat všechny zpožděné objednávky co nejdříve. Děkujeme za pochopení a budeme rádi, když se k nám opět vrátíte.

TEAM WALTECO

• POŠLOU Vám fakturu a za půl roku zjistíte od daňové poradkyně, že ji nemůžete dát do účetnictví, protože Vám neposlali zálohovou fakturu. Vymluví se, že to posílá automat a vy jste měl přeplněnou schránku ( No to se ještě nestalo).

Vše OK. Tenhle dotazník mě silně obtěžuje.

• dobře zabalené
    • různorodá kvalita jednotlivých součástek v sérii RUSTICLINE

Součástky na policový systém jsou velmi lehce smontovatelné... ale každá je úplně jiná... Někdy na sebe závity sedí perfektně, jindy naopak skoro vůbec. Po lehkém našroubování závitu jsem zpětně musel použít sikovky, abych součástky rozmontoval. Mrzí mě kritika, ale čekal jsem víc. S finálním produktem jsem vcelku spokojen, jenom jsem musel v hobby marketu dokoupit asi 10 dalších součástek za ty, které mají špatné závity.

Objednal jsem jeden typ výrobku, dorazily mi 2 typy pomíchané dohromady.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za vaši reakci. Bohužel od vás doposud neregistrujeme reklamaci na vámi objednané zboží, tudíž nemůžeme posoudit, kde byla opravdu chyba. Prosím ozvěte se nám, společně vyřešíme.

TEAM WALTECO

Materiál přišel poškrabaný a zohýbaný

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za hodnocení. Velmi nás mrzí, že Vám přišlo poškozené zboží. Poprosíme vás, kontaktujte nás ohledně reklamace. Je možné, že došlo k poškození na dopravě. Velmi rádi Vám tedy zboží vyměníme.

TEAM WALTECO

• Nepravdivé informace o skladové dostupnosti

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za Vaše hodnocení, které je v tomto případě oprávněné. Bohužel jsme měli na e-shopu poslední kus zboží, který jste si objednal a reálně nebylo již skladem. Bylo Vám tedy nabídnuto vyčkat na naskladnění zboží, se kterým jste souhlasil. Mohli jsme Vám v tomto případě nabídnout více alternativ. Omlouváme se, že Vám tato situace způsobila komplikace. Pro nás je to ponaučení lépe tyto situace řešit.

TEAM WALTECO

Zboží mi bylo doručeno v takovém stavu, že je nelze použít. Špatná kvalita
    zabalení tohoto typu zboží.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za hodnocení. Bohužel ale neregistrujeme reklamaci na Vaši objednávku. Je velká škoda, že jste to hned neřešil, zboží bychom Vám vyměnili nebo bychom Vám finančně vykompenzovali. Bohužel tedy bez Vaší oficiální zpětné vazby, nemáme co k tomuto hodnocení dále komentovat.

TEAM WALTECO

• Zboží je jiných rozměrů než uvádí popis
    • pod jedním číslem zboží dorazili dva různé produkty
    • skoro týden mají zboží zpět a peníze nevracejí

Pomíchaný sklad, nesedí popis. Zboží jsem zaslal zpět. vrácení peněz není vyřešeno.

• přehledné kategorie

Při zadávání objednávky jsem nedostal upozornění, že objednávky aktuálně nevyřizují a tudíž zboží uvedené jako skladem dostanu až někdy v bůhví kdy. Lituji, že jsem zaplatil předem, jinak bych objednávku už dávno zrušil. Na moji žádost mailem o vrácení peněz ani nereagují.
    Celkově nedoporučuji, za mě celkově nespolehlivý obchod, možná s klamavým stavem zásob.

Reakce obchodu Walteco

bohužel od 15.12.2022 na našem e-shopu probíhala Inventura, kterou jsme avizovali na více místech v nákupním košíku. Zákazník byl tudíž plně informován, že se zboží bude expedovat až po 2.1.2023. Bohužel nám Inventura přišla zrovna do tohoto období. Tím, že zákazníci byli informováni, tak bereme tuto recenzi za bezpředmětnou. Nesouhlasíme s Vaším tvrzením, že jsme nespolehlivý obchod s klamavým stavem zásob.

TEAM Walteco

• Dobrá komunikace s obchodem ale k čemu to je když zboží ani 14 po objednání nedorazilo.
    • Objednávka vyřízena po 7 dnech po 14 dnech stále nedorucena.

V kombinaci ze Zasilkovnou naprosto nepřijatelná doba doručení.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za hodnocení. Ve vašem případě bylo bohužel zpoždění z důvodu volby úhrady - převodem. Největší zpoždění, ale bylo ze strany Zásilkovny, kdy při doručení na adresu Vaše zásilka čekala než se dostane na řadu, z největší pravděpodobnosti kvůli předvánoční sezóně. Celkově se za tyto nepříjemnosti omlouváme a mrzí nás, že jste musel takto dlouho čekat, standardní doručení je v rozmezí 3-4 pracovních dnů.

TEAM WALTECO

Objednal jsem zboží před týdnem, ihned jsem zaplatil, ale stále ho nemám k dispozici.
    Když jsem zjišťoval informace, tak jsem zjistil, že mi byla nabídnuta možnost dopravy, kterou pro tento druh zásilky nelze využít a to konkrétně doručení přes Zásilkovnu. Limit pro přijetí zásilky je 10 kg, ale má obj. vážila přes 11 kg a tak byla z přepravy vyjmuta a vrací se zpět do obchodu. Toto si měl obchod pohlídat a nabídnout mi správný způsob dopravy. Bohužel tak na doručení zásilky stále čekám. Už zde nakupovat nebudu. Musím se na dodavatele spolehnout, protože já sám dávám termíny, kdy doručím výrobek a v tomto případě bohužel nejsem schopný slovo dodržet. A to ne vlastní vinou.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za hodnocení, ačkoliv negativní a oprávněné. Ve vašem případě bylo bohužel vychystáno zboží, které převyšuje limit Zásilkovny (uniklo nám o 1 kg), tím pádem se balíček opět vrátil k nám. Omlouváme se za vzniklé komplikace, které i Vám způsobily problémy v dodržení termínu zakázky. Tento problém společně řešíme a snažíme se Vám zaslat zboží co nejrychleji znovu.

TEAM Walteco

Nelze hodnotit neb jsem zboží po týdnu ještě neobdržel

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za Vaše hodnocení. U této objednávky byl problém s dopravou, konkrétně s doručením do Z-boxu. Bohužel se u Zásilkovny stává, že balíčky, které směřují do Z-boxů, převyšují kapacitu boxů a trvá než se do nich zboží dostane :/ Doporučujeme nechávat si zasílat balíčky spíše do výdejních míst, protože v této předvánoční době jsou boxy zcela zahlceny. Omlouváme se za komplikace, ale bohužel tyto problémy nejsou zcela na naší straně, od nás byla zásilka expedována hned druhý den od objednání.

TEAM Walteco

Zaslali jiné zboží než bylo objednáno.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za Vaše hodnocení. Ve vašem případě se jednalo o objednávku stavěcích šroubů, které byly špatně balené. Reklamaci s Vámi kolegyně řešily výměnou za správný artikl. Omlouváme se za vzniklé problémy s Vaší objednávkou a děkujeme za zpětnou vazbu, díky níž si můžeme lépe hlídat zboží, které expedujeme.

TEAM Walteco

• několikrát mi změnili informaci ohledně toho, kolik kusů mají na skladě. Respektive i když zboží měli, nechtěli mi ho prodat v potřebném množství, že by si vyprázdnili sklad. Zvláštní argument.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za hodnocení, ačkoliv negativní. V tomto případě je Váš poznatek oprávněný a rádi bychom se ještě jednou omluvili za zmatek se skladovou zásobou u Vámi poptávaného zboží. Tímto děkujeme za zpětnou vazbu, díky které můžeme tyto chyby eliminovat.

TEAM Walteco

Částečně mi bylo dodáno jiné zboží. Obchod zatím mlčí.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel v tomto případě s Vámi nemůžeme souhlasit ohledně toho, že bychom mlčeli. Komunikujeme s Vámi ohledně reklamace a zasíláme Vám správný typ zboží a snažíme se vzniklý problém vyřešit k oboustranné spokojenosti.

TEAM Walteco

Černa není černá,ale hnědá.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za Vaše hodnocení. V případě, že Vám přišlo zboží, které neodpovídá objednávce/barvě, kontaktujte nás ohledně reklamace, velmi rádi s Vámi vyřešíme.

TEAM Walteco

Objednáno a zaplaceno kartou zboží, které bylo v eshopu skladem. Po 5 dnech žádné informace o dodání. Komunikováno s obchodem přes chat a email. Zboží momentálně není, mám čekat 1 až 2 týdny (asi by to chtělo trochu poladit databázi shopu, aby nešlo objednat zboží, které není k dispozici). Objednávka stornována. Peníze vráceny druhý den na účet. Za to dávám obchodu 2 hvězdy, komunikace korektní, takže 3 hvězdy.

Reakce obchodu Walteco

děkujeme za sdílení Vaší zpětné vazby. Vaši objednávku si vybavujeme a ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace. Bohužel informace o skladové zásobě Vámi objednaného zboží byla chybná. Ačkoliv výjimečně, může tato situace nastat. V takovém případě se ji snažíme individuálně se zákazníkem řešit.

Ještě jednou děkujeme za Vaši reakci, díky které se můžeme nadále zlepšovat.

TEAM Walteco

Peníze měli na účtě minulý pátek a dnes v následující pátek 9.50 ještě není zboží v zásilkovně.

Dobrý den, Jiří,

prověřil jsem situaci s Vaší objednávkou. V pátek jsme obdrželi objednávku, kterou jsme pak následně ve středu expedovali a předali Zásilkovně. V těchto dvou týdnech máme vzhledem k aktuální epidemiologické situaci 1-2 denní zpoždění v odesílání objednávek. Na tuto skutečnost upozorňujeme i na našem e-shopu.
    Zároveň vnímáme, že Zásilkovna mírně zpožďuje dodávky, ale to je doufejme jejich dočasný problém, který se jim podaří brzy vyřešit.
    Vím, že naše pracovnice s Vámi tuto situace aktivně řešila a snažila se být nápomocná.

Snad se mi podařilo Vám trochu objasnit okolnosti dodání Vaší objednávky a děkujeme Vám za Vaši recenci, byť byla negativní.

S přátelským pozdravem za Walteco team

Jan Jelínek
    obchodní ředitel