• dlouhodobě se věnují tématu osobního rozvoje
    • snadný nákup
    • dobrá komunikace

OK

Mám jen dobře zkušenosti.

• Kvalita, rychlost, ceny - super.

• online nákup
    • zajímavá témata

vše OK

• on-line

Jsem spokojený, po zaplacení bylo ještě ten den připravené ke stažení. Profesionální přístup.

Všechny tituly nabízené touto firmou by si měli poslechnout povinně všichni lidé když dosáhnou věku tak 18-20 let.

• Veliká vstřícnost a ochota

• možnost stažení online

• Jednoduchost - rychlost
    • 0

Zboží jsem opomenul zaplatit, nebo vytisknout fakturu, takže platím na upomínku. Dnes uhrazeno.

Při objednávaní zboží je pro mne nepřehledný postup kroků a dostávám se do smyčky stále dokola. Musím se soustředit aby se mi to povedlo.

Jinak velká spokojenost.
    Děkuji

Nahrávky jsou neustále stejné. Nic nevyčnívá a nic nezaujme. Poslouchám vaše nahrávky asi 4-5 let, ale momentálně se rozhoduji, že už u vás nebudu objednávat. Mám pocit, že jste ustrnuli v čase a projev mluvícího se nijak nevyvíjí, je to stále o jednom a tomtéž, byť jsou témata různá.

• nakoupil jsem zde už vícekrát

• Velké množství vzdělávacích audio-programů, které rád poslouchám při jízdě autem.

Doporučuji tento web všem, kteří se zajímají o sebevzdělávání a motivaci. Mají kvalitní nahrávky a audio programy za dobré ceny. Vstřícný zákaznický přístup.

• informace o novinkách, možnost stažení na dálku

• zajímavé
    • potřebné
    • to není Vaše slabina, ale moje. trápím se ze stahováním, hlavně rozbalením. Něco dělám špatně. Málo kdy mám kolem sebe někoho aby mi pomohl.

Kdo má zájem o rozvoj svého myšlení. Tak doporučuji .
    Děkdy posloucháme s dcerami.

• neměnící se/nerozšiřující se nabídka vzdělávacích programů-cd.

Mám dobrou zkušenost s tímto obchodem a většina CD, které jsme zde zakoupili našla své uplatnění. Obchod můžu doporučit, ale myslím, že ne všechna CD budou vyhovovat všem. Každý preferuje něco jiného.