• nemohu koupit osobně kvůli vzdálenosti

• dlhšie som tento tovar zháňal, som spokojný s kvalitou aj cenou
    • prvý mail obchodníka neobsahoval číslo účtu v tvare IBAN (problém pri platbe zo SR), je potrebné to nastaviť

Vše proběhlo jak mělo, zboží jsem dostal v pořádku a rychle..

• Přehledné webové stránky

koupila jsem zaplatila poslali

• Líbí se mi, že dávají i návod na využití výrobků - například postup výroby mýdla atd.

• zboží až do domu

• Skvělé ceny a rady.

Určitě doporučuji, jsem spokojený zákazník už druhým rokem.

• Proti jiným obchodům cena a rychlost

Sháněla jsem na domácí výrobu sirupů větší balení kyseliny citronové, poněvadž v sezonu je v obchodě většinou vyprodaná a vyjde dráž než zde v obchodě.
    Má 100% spokojenost,sirupy jsou hotovy a po rodině rozdány.

• Nabízí kompletní sortiment pro výrobu domácích ekologických pracích prostředků za výhodné ceny

Obchod doporučuji, nabízí kvalitní zboží

Doporučuji nakoupit.

• Spokojenost, nákup na jednom místě.
    • Rychlost dodání zboží.

Doporučuji všem.

• Jsem moc spokojená s ochotou a pružností.
    • Dostala jsem doporučení od známé.
    • žádné slabiny jsem nepoznala

Musim moc poděkovat za rychlé vyřízení mé dodatečné objednávky. Protože jsem potřebovala větší množství než jsem objednala poprosila jsem o spěšné zaslání dalšího zboží a obratem mi bylo zasláno. Moc děkuji

• Jinde obtížně dostupné zboží za dobrou cenu a ryhle dodané.
    • Technika balení zboží, tj. staré zmačkané reklamní noviny, neodpovídá současnému standardu.

Jinde obvykle nedostatkové zboží se prodává za dobroi cenu a dodání zboží je velmi rychlé.

Reakce obchodu VÝHODNÝ OBCHOD

může se to zdát někomu "nestandartní", ale můžeme s klidem říct, že lepší noviny navíc, než rozbité či rozsypané zboží.To se neřeší zrovna lehce a skoro vždy vina padne na odesílatele, že špatně zboží zabezpečil proti škodě.Víme všichni, že dopravci se s balíky nijak nemazlí.

• Nabízí zboží, které jsem nenašla v žádné kamenné prodejně a to za příznivou cenu. Ocenila jsem výdejní místo v mém městě.
    • Podrobné údaje k použití a účincích jednoho výrobku jsem musela dohledat jinde a na etiketě nebyl uveden výrobce ani žádná odpovědná osoba pro možnost dohledání údajů.

Obchod mi nabídl zboží, které není v kamenných prodejnách, objednávka, dovoz a předání proběhlo v pořádku. Po této stránce mohu doporučit.

Reakce obchodu VÝHODNÝ OBCHOD

u některých produktů nelze informovat, jelikož "Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady /ES/ č.1924/2006 o výživových a zdravotních doplňcích NEDOVOLUJE informovat o zdravotních účincích na náš organismus.Proto je nutné si informace o účincích zjistit ze svých zdrojů.

• Různé prakticky využitelné zboží za solidní ceny.
    • Hlavně jsem sháněl Epsomskou sůl, kterou zde mají ve výhodném balení.

Domnívám se, že nabízené zboží (běžné i netradiční) má vysokou kvalitu za přijatelné ceny.
    S tímto obchodem mám velice dobrou osobní zkušenost a ostatním mohu jednoznačně doporučit.

• Pohodový nákup, skvělé ceny, vše vysvětleno​
    • Žádnou nevím

Maximální spokojenost

• Sortiment podle mojí potřeby.
    • Zatím žádné.

Pro mě dobrý.

Dobré ceny, možnost vyzvednutí v dpd odběrném místě