• po 5 dnech se ozvali, že objednané zboží prostě vlastně nemají

....bohužel gin Bulldog se sklenicí již není k dispozici - čekali jsme ještě na dodavatele, který přislíbil dodávku, ale bohužel zboží nebylo dodáno. Velmi se omlouváme za komplikace, přejete si zaslat jen Jack Daniels + sklenice nebo nahradit gin se sklenicí jinou variantou v podobné ceně?...u Vaší objednávky číslo OMYL byl změněn status objednávky na: Storno..NENÍ CO DODAT, nabízejí něco co nemají, jen mě dostali do situace, kdy sem musel honit dárek k narozeninám jinde.... VYHNĚTE SE TOMUTO WEBU. JSOU LEPŠÍ

Vážený zákazníku,

Dovolte nám reagovat na Vaši věcnou stížnost ohledně Vaší objednávky.

Naše společnost se snaží poskytovat co nejlepší možné služby, které se mimo jiné zakládají na slušné komunikaci a maximální vstřícnosti při řešení případných problémů, které občas nastanou. U Vaší objednávky se bohužel stalo to, že požadovaný produkt měl poškozený obal, který kontrola kvality nepustila do expedice. Pokoušeli jsme se zboží u dodavatele vyměnit, nicméně bohužel již byl tento produkt vyprodán. O storno objednávky jste sám emailem požádal a to jsme ihned vyřídili.

Vzhledem k tomu, že jste na telefonické hovory nereagoval, jsme Vám odeslali email s vysvětlením a možností nápravy / nabídnutí nějaké alternativy. Zde si dovolíme se ohradit s jeho účelovým částečným zveřejňováním a vytrháváním věcí z kontextu, kdy jste mimo jiné zcela vynechal Vaše vulgární chování, které neakceptujeme pro slušnou diskuzi.

Situace nás mrzí, přejeme Vám i tak vše dobré.

S úctou

TÝM VYCHUTNAVEJ

• Ani po šesti dnech zboží nedorazilo a komunikace žádná.

Reakce obchodu vychutnavej.cz

Děkujeme Vám za Vaše upozornění na věcnou a oprávněnou výtku. Společnost VYCHUTNAVEJ s.r.o. se snaží poskytovat nejlepší možný servis k maximální spokojenosti našich zákazníků. Ojedinělá chyba jednotlivce, kterou jsme Vám věřím vysvětlili, naprosto neodpovídá našim standardům. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Jsme rádi, že se situaci podařilo rychle vyřešit a těšíme se na další spolupráci.

Tým vychutnavej.cz

• Popletenie tovaru, prisiel mi iny tovar, musel som vracat spat. Ten rum by mi dosiel skor aj z Barbadosu. Problem s platbou, neprechadzala. Dobierka nemozna.

Vážený zákazníku,

Děkujeme za zpětnou vazbu, a dovolte se nám k ní vyjádřit.

Dle našich obchodních podmínek, které jste stvrdil při objednávce, jste akceptoval, že při doručování zásilek mimo ČR neakceptujeme dobírku, zboží odesíláme až po úhradě celé částky. Ve Vašem případě nám platba dorazila až po několika dnech, tudíž zboží bylo expedováno až po úhradě.

Co se týče zmíněné záměny, bohužel kolegové na expedici omylem zaměnili 2 velmi podobné láhve - po vašem upozornění byl problém promptně vyřešen.

Tím celou záležitost považujeme za ukončenou.

Hezký den.

Tým vychutnavej.cz

• je to banda zlodějů,poslali jinou láhev,než je foto,tuto mám a ještě levnější o 115 Kč.Už si u těchto zlodějů nic nekoupím,ba to rozhlásím i ostatním.

Vážený zákazníku,

Děkujeme za Váš názor a dovolte nám se k němu vyjádřit. Předně, jak jsme Vám již telefonovali, se zdržte urážek, sprosté mluvy a nepravdivých obvinění, které nepatří do slušné diskuze. Nazýváte nás zloději - to jsou lidé, kteří něco někomu ukradnou. Váš případ - objednal jste si lahev o víkendu, v pondělí byla expedována, v úterý doručena. Skutek krádeže zde nevidíme.

Vaše věcná výtka - jiná etiketa než na obrázku - dle našich obchodních podmínek, se kterými jste stvrzením objednávky zcela dobrovolně souhlasil, včetně kupní ceny, je v bodě 3. 1. uvedeno, že obrázky na webovém rozhraní jsou informativního charakteru. Situaci jsme se vám pokusili slušně vysvětlit a pokusit se sjednat nápravu ihned, když přišla z vaší strany zcela hrubě napsaná e-mailová stížnost, na kterou jste ještě hruběji reagoval po telefonu.

Naše společnost se snaží být maximálně proklientská ve všech záležitostech, včetně řešení reklamací, nicméně jednání vaší povahy nebudeme tolerovat a budeme rádi, když si najdete jiného dodavatele. Co se týče dořešení naší záležitosti, nic vám nebrání na základě zákonných podmínek od uzavřené smlouvy na dálku odstoupit.

S úctou

TYM VYCHUTNAVEJ

Objednal jsem si Jack Daniel’s Single Barrel Select Gift Box, protože je sbírám. Když mi láhev přišla, nebyl tam Gift Box, který uvádí na fotce. Přišla mi pouze láhev v otevřeném dárkovém obalu a navíc na tomto obalu byly velké poškození v podobě natržených rohů. To poškození nezpůsobil dopravce, protože poškozené rohy byly téměř všechny, krabice byla zabalena v dobře.

• zboží bylo rozbalené
    • zboží bylo poškozené

Objednal jsem si dárkový set alkoholu se skleničkami. Set dorazil otevřený (plomba na krabici byla strhnuta) a od sklenic zůstali jen střepy. Protože krabice od dopravní společnosti byla v perfektním stavu, předpokládám, že sklenice byly rozbity již v obchodě.

Zboží zatím nedorazilo. Dodací lhůta se mi zdá příliš dlouhá. Nebo nevím, kde se stala chyba.

Zboží inzerované skladem zaplacené ihned kartou, nejdříve týden hledali na prodejně. Pak týden odesílali a slibovali že už další den to odchází aby po 14ti dnech řekli, že se láhev při balení rozbila.
    Na vrácení peněz již druhý den čekám.
    Tento obchod jsem si opravdu nevychutnal.

nic jste mi neposlali a mám ohodnocovat nákup

Zboží nebylo skladem

• Nabizené zbozi ktere jsem objednal nemeli skladem a rusili objednavku. Neseriozni jednani. Nedoporucuji. Skladovou zasobu na online shopu neni zas tak tezke spravne nastavit...