Dobré ceny, expresní doručení, vše v pohodě, děkuji.

• Přehlednost stránek, velký výběr zboží, výborná komunikace, rychlost dodání zboží.

• Rychle
    • Za dobrou cenu
    • Kvalita
  • zatím prvotní nákup

SUPER

rychlost

Vše OK.

Oceňuji především rychlost a přijatelné náklady na dopravu.

• Překvapila mne rychlost vyřízení a dodání zásilky, v podstatě do tří dnů jsem ji měl doma

Rychlost dodání

Velmi špatná komunikace se zákazníkem - velmi zdlouhavé zjišťování dostupnosti zboží na dotaz. Reakce až na základě intervencí zákazníka po telefonu.

Reakce obchodu VybavKancl

Dobrý den, děkujeme za informaci. Asi by bylo správné dodat, že za velmi zdlouhavé zjišťování dostupnosti pokládáte méně jak 24 hodin od doby, kdy jsme Vám napsali zprávu o tom že momentální dostupnost zboží není známa a proto zjišťujeme další informace, do doby než jste volal a řekl nám, že 24 hodin je pro Vás věčnost a vyjádřil absolutní nepochopení pro tuto situaci. V dnešní době je zcela běžné všude ve světě, že něco není a neví se přesně kdy to opět bude. Kdo tohle zatím nepoznal, to je šťastný člověk. V takovém případě chápeme, že viní obchod z nezjištění přesné dostupnosti obratem. Je nám opravdu líto, že jsme Vám nemohli poskytnout přesné datum dostupnosti obratem poté, co jste udělal objednávku. Vzhledem k Vašemu postoji k této věci by Vás ale nejspíše stejně neuspokojilo.

Jsem spokojený, protože zásilka od objednání do dodání trvala jen 3 dny.Děkuji

Výhoda okamžitého doručení, bez problému.

Rychlé doručení, pomoc s výběrem, velmi dobrá rychlá komunikace, zboží odpovídá objednanému.

přehledná objednávka, rychlé dodání

Rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlost, komunikace, široký výběr, přehledný web

Nic

rychlost, ochota, komunikace