Těsnění, které se nacházelo uvnitř válce bylo poškozené, takže nefunkční.

• Rychlé doručení
    • Obchod nekomunikuje přes email

Reakce obchodu vybaveniprovozu.cz

velice nás mrzí Vaše negativní recenze, ale dle našeho systému jsme nedohledali objednávku na kterou by jsme v té době neodpověděli nebo telefonicky zákazníka nekontaktovali. V tento den jsme řešily dodání na výdejní místo - vše bylo nastaveno přesně dle přání zákazníka.
    Byly bychom rádi, kdyby jste nás kontaktoval buď přes email nebo telefonicky a zkusil s námi vyřešit Váš požadavek nebo problém, který nastal.
    Děkujeme a přejeme hezký den.

Obchod má u zboží uvedeno že je skladem , přesto že ho nemájí , po několika dnech mi zavolali s tím že zboží není a nabízeli mi jiné.

Reakce obchodu vybaveniprovozu.cz

Dobrý den, naskladnění zboží se mění každým dnem.
    Snažili jsem se pro Vás sehnat jinou alternativu nabízeného zboží.
    Velice nás mrzí, že jste nebyl s našimi službami spokojen.

Obchod neměl zboží, které sám nabízel

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží bylo doručeno pozdě.Přes tvrzení obchodu, že bylo zboží odesláno včas a chyba je na straně přepravce zjistil jsem, že odesílatel předal zboží přepravci o 2 dny později než tvrdil.

Dobrý den
    Reaguji na Vaší recenzi Vaše objednávka přišla ve čtvrtek po pracovní době první následující pracovní den byl pátek
    kdy se nám již nepodařilo daný balík předat přepravní společnosti v pátek byla objednána přeprava a svoz balíku z naší expedice.
    Bohužel je dnes doba kdy není problém expedovat zboží ale všude nejsou lidé nejsou řidiči přepravní společnosti jsou tak přetížení tímto tlakem se stále zvyšují ceny na přepravu .
    Nikoho z zákazníku nezajímá že na expedici je připraveno zboží k odběru.
    Za naší firmu jsme udělali vše správně a včas.
    Potom se stává že,
    Přijede kurýr má plné auto balíků a řekne vezmu co se vleze zbytek zítra.
    Ten řidič také za toto nemůže auto nenafoukne
    Také když zákazník objedná pozdě před víkendem a v pondělí volá kde je zboží je také špatně
    Doporučuji všem objednávat včas tak aby bylo vše v pohodě bez stresu .
    Také je lepší hodnotit daný produkt který je super než blbou dopravu za kterou nemůžeme
    s pozdravem

• Zboží bylo dodáno v termínu.

Zboží přišlo poškozené,zřejmě špatně zabaleno

Reakce obchodu vybaveniprovozu.cz

velice mne mrzí, že jste se pod tento příspěvek nepodepsal, aby se našlo řešení pro Váš problém. Každé zboží, které k nám přijde je zkontrolováno a zabaleno, jak nejlépe jen umíme. Pokud nějakému našemu zákazníkovi přijde poškozené zboží, může za to na 99,9 % společnost PPL, která netoleruje naše výstražné značky viz. neklopit, nestohovat, křehké, a pod., kterých jste si jistě sám všiml. Navíc při každém přebírání zboží od společnosti PPL by klient měl zboží před kurýrem rozbalit, aby se nestalo to, co se stalo Vám, že doručili zařízení rozbité. PPL má také v popisu své práce napravovat to, co zničila. Omlouváme se za Vaši zkušenost, ale otázkou je, kde se vlastně stala chyba. Zde jste jako anonym, proto Vás nemáme jak kontaktovat. Prosím, zavolejte na číslo 608871008 a určitě to nějak vyřešíme.

• neobdržel jsem návod k použití /zapojení/

Naše firma zasílá všechny návody k použití v emailové formě
    šetříme naše lesy a přírodu také náklady na tisk .Vás návod jste jistě obdržel na Vás email také může být přiřazen v hromadných emailech nebo spam .Také bylo lepší raději zavolat na naší firmu dostal by jste přesnou informaci a odpovět
    Zboží jste obdržel kvalitní za super cenu doručení v krátké době návod byl v emailové formě
    také jsme na telefonu a umíme klientovi poradit přesto jsme od Vás obdrželi negativní recenzi .
    Co více Tak děkujeme
    www.vybaveniprovozu.cz

Objednal jsem si míchačku na maso + motor. Motor je bez zapojovacího kabelu a chybí jakýkoliv návod, jak to dát dohromady. Na můj mail nikdo nereagoval. Asi podám stížnost na obchodní inspekci.
    NENÍ TO DOBRÁ FIRMA!!!

Naše firma zasílá všechny návody k použití v emailové formě
    šetříme naše lesy a přírodu také náklady na tisk .Vás návod jste jistě obdržel na Vás email také může být přiřazen v hromadných emailech.Co se týče kabelu je nabízen k motoru jako související zboží včetně vypínače tento jste si neobjednal proto nebyl dodán .Také bylo lepší raději zavolat na naší firmu dostal by jste přesnou informaci a odpovět
    Raději jste volil poplivat naší firmu příště raději čtěte pomaleji
    podávané informace na naších stránkách .
    Názorný příklad že klient zákazník udělá osobně chybu v objednávce nekomunikuje s prodejcem ale hlavně si chce stěžovat jak na internetu a úřadů .
    HLAVNĚ ABY SI STĚŽOVAL A KONEČNĚ HO NĚKDO POSLOUCHAL

Omlouvám se ale naše firma neudělal nic špatně
    Vše bylo podle objednávky a nabídky dle zákazníka
    Dnešní společnost je taková že uděláte 99,99 % obchodů všichni spokojeni nenapíše nikdo pochvalu a 0,01 % si postěžuje k tomu ještě neoprávněně a všichni se tím řídí
    Bože kde jsem se to dostaly ?
    www.vybaveniprovozu.cz

obchod prodává polské šmejdy

Reakce obchodu vybaveniprovozu.cz

ráda bych Vám řekla, že ty "polské" šmejdy jsou vlastně výrobky z Číny, ostatně jako všechno, co se v dnešní době prodává. Je nám líto, že jste s námi nebyl spokojen a doufáme, že příště s námi budete mít lepší zkušenosti.

S Pozdravem
    Tým vybaveni provozu

• Špatné zpracování výrobku

Velmi dobrá komunikace, zboží dobře zabalené. Ale špatné zpracování výrobku. Ostré hrany, sám jsem si o kraj stolu rozřízl ruku.Velké vůle mezi nohou stolu a objímkou upevňující spodní desku stolu. Stůl se při používání houpe, nemá stabilitu. Bohužel jsem tyto stoly zvolil kvůli ceně, která pravděpodobně odpovídá kvalitě výrobku.