• Zboží nedoručeno a najdou odvahu zaslat dotazník spokojenosti.

• Zboží zatím nedorazilo , poměrně dlouhý termín dodání .

Reakce obchodu VT DATA

je nám líto, že nejste spokojený s naším obchodem. U vaší objednávky se jedná o zboží na objednávku ( Baterie NAREX ) u kterého je aktuálně delší dodací doba. O této skutečnosti jsme vás informovali hned po obdržení objednávky, aby jste případně mohl reagovat pokud by doba dodání byla pro vás příliš dlouhá. Baterie je pro vás objednaná a bude doručena v domluveném termínu. Děkujeme za pochopení, tým VTDATA

Pokud označím zboží na internetu skladem, mám ho mít skladem!!!

Reakce obchodu VT DATA

Dobrý den, u zboží od značky Samsonite, ve vašem případě konkrétně kufr je ve výběru provedení kufru ( model ) uveden stav skladu ( součet všech barevných variant ) v detailu pak máte u každé barevné varianty přesný stav skladu. U vaší objednávky bylo správně uvedeno, že vámi vybraná barva je na objednávku o čem jste byl obratem po objednávce informován e-mailem. Nejedná se tedy o klamné označení skladové dostupnosti ale vaše neúplné vyčtení informací z e-shopu. Za vzniklé nedorozumění se omlouváme. Tým VT DATA

Arogantnost a neochota informovat o objednaném zboží

Reakce obchodu VT DATA

mrzí nás vaše nespokojenost, ale dělali jsme maximum pro vyřízení vaší objednávky.
    Objednávka byla provedena 3.4.2022 (neděle) s platbou předem bankovním převodem na baterií, která byla na objednávku a již u produktu byla uvedena informace, že je dodání 5-10 dní.
    Následně vám byla zaslána zálohová fakturu pro platbu převodem dopředu s informací, že vaše zboží budeme expedovat koncem týdne. Tuto informaci jste si však nepřečetl a následně jste volal 6.4.2022, kde vám tato informace byla znovu sdělena. Zboží bylo následně 8.4.2022 expedováno dle slíbených informací a dnes vám bude doručeno. Tým VTDATA

Myš dorazila jen neměla avizovanou koncovku USB ale PS2 a taková je mi k ničemu.

Reakce obchodu VT DATA

Dobrý den, u této položky je uvedeno "Myš optická USB/PS2 nová" tedy pokud toto příslušenství neobjednáváte ke konkrétnímu PC a neupřesníte v objednávce požadovanou variantu, tak můžete obdržet jednu z variant dle skladové zásoby. Pokud jste potřeboval USB variantu stačí toto uvést k objednávce. Nikdy není problém zboží vyměnit. Stačí zaslat zpět s žádostí o výměnu. Tým VTDATA

• Příjemná obsluha na výdejním místě
    • Chybný popisek, monitor byl uvedený jako že má HDMI, bylo na něm však pouze DVI a VGA, musel jsem kvůli tomu kupovat na poslední chvíli přechodku.
  • čekal sem měsíc a půl na vyřízení objednávky !

Reakce obchodu VT DATA

Dobrý den, tato objednávka byla provedena 9.1.2022, tedy před 8 dny. Vaše informace, že jste čekal měsíc a půl na objednávku provedenou letos v lednu nemůže být ani pravdivá. Zboží bylo od začátku připraveno a čekalo na vaši platbu před odesláním o čem jsme vás hned po objednávce informovali zasláním zálohové faktury a telefonátem. Platba dopředu byla vyžadována z důvodu vaší nepřevzaté předchozí objednávky, kterou jsme vám odeslali. Tým VTDATA

Zatím ani nevím, jak to s mojí objednávkou vypadá. A jestli vůbec dorazí

Dobrý den, pane Kadlec,
    vámi objednaná baterie je na cestě, bohužel se již dvakrát posunul termín na dopravě z důvodu aktuální situace ve světě. Na zpoždění dodávky jsme vás vždy upozornily e-mailem. Posledně slíbený termín dopravce je na dnešní den. Pokud svůj závazek dopravce dodrží bude ještě dnes expedovat na vaši adresu. Za delší čas dodávky se omlouváme a děkujeme za pochopení. Tým VTDATA

• Rychle vraceni penez za spatne dodane zbozi
    • Poslali jine zbozi nez meli v popisu vyrobku
    • Za jejich chybu jsem musela zaplatit postovne zpet k nim, ktere mi nikdo nevrati
    • komunikace se zákazníkem

Nabízí zboží, které nemůže dodat.

Reakce obchodu VT DATA

Dobrý den, bohužel přes veškerou snahu se tato baterie již nedala dodat. Omlouváme se za vzniklé komplikace. Tým VTDATA

• poměrně nízká cena
    • ne zcela solidní jednání

Kupoval jsme zde repasovaný notebook, byl za poměrně výhodnou cenu. Bylo u něj uvedeno, že jeho stav je "B", což bylo specifikováno jako drobné kosmetické vady (nic víc). Při prohlídce jsem viděl, že má škrábance na víku, myslel jsem, že to je ono.
    Ještě štěstí, že jsem si notebook vyzkoušel v provozu: ukázalo se, že má výrazné neodstranitelné skvrny na obrazovce (panel zjevně poškozený uvnitř, nikoli na povrchu), takové, které již mají výrazný vliv na kvalitu zobrazení (některé detaily zobrazovaného jsou už neviditelné). Když jsem je na to upozornil, vykrucovali se. Nakonec mi nabídli slevu asi 600 korun. To měli ale podle mého udělat už na začátku, a nespoléhat na to, že si zákazník notebook neprohlédne (kdybych to byl neudělal a šel to později reklamovat, mohli by říci, že jsem si to zůsobil sám). Prodavačka byla také poměrně dost arogantní.

Reakce obchodu VT DATA

mrzí nás, že jste nebyl spokojený s návštěvou pobočky. U notebooku označeným stav "B" jsou různé kosmetické vady na šasi nebo LCD a takovýto produkt má automaticky zvýhodněnou cenu. Vždy je možné vyžádat přesný popis u konkrétního kusu, případně osobně prohlédnout na pobočce, což vám bylo nabídnuto. Využil jste tuto možnost a NB si osobně prohlédnul, jelikož se jednalo o poslední kus této konfigurace a vady se vám zdáli příliš velké, tak vám byla nabídnuta dodatečná sleva, abychom vám vyšli vstříc. Této možnosti jste využil a notebook jste koupil. V případě, že zboží objednáte po internetu máte vždy možnost vrátit zboží do 14 dní.
    S přáním hezkého dne tým VT DATA

Ve vašem nabídkovém seznamu baterijí k mému notebooku ACER aspire 5733Z, nabízíte bateriji CBI 3256B 7800mAh za cenu 1682Kč. Ale tento typ baterie s mým notebokem nefunguje, respektive v notebooku nejde nabíjet, ověříl jsem si to i na jinem stejného typu. Lze jen nabitou použít do vybití. Chtěl bych jí vrátit a vyměnit za jiný typ baterie. Poraďte jak mám postupovat. Robert Gonda.

• Obchod nabízí notebooky bez operačního systému. Jakmile si ale zákazník objedná s notebookem i systém (bez kterého je počítač k ničemu), ztrácí tím automaticky zákonnou možnost vrácení zboží ve lhůtě 14 od nákupu přes eshop ! To je zvlášť u koupě zboží z druhé ruky na dálku dost podstatná nevýhoda (nikdy nevíte, jaký přístroj a v jakém stavu vám přijde poštou domů). Na to vás ale obchod nikde zvlášť neupozorní, pouze to vyplývá ze všeobecných obch.podmínek a zákazníkovi to nemusí být ihned zřejmé. Ochota tohoto obchodu to se zákazníkem v případě potřeby řešit, případně vyjít vstříc je blízká nule... :( Doporučuji zvolit obchod, který prodává notebooky již s předinstalovaným systémem, případně nemá s vrácením (bez storno poplatků) problém.

Rychlost dodání zboží i zboží odpovídající objednávce ok, pouze POZOR na výše uvedenou nevýhodu. Příště bych již v takovém obchodě neobjednal.

Reakce obchodu VT DATA

Dobrý den, u běžné instalace OS není problém zboží vrátit bez storno poplatku, což je i váš obchodní případ. Omlouváme se pokud telefonická komunikace s našim pracovníkem byla z vaší strany špatně pochopena. Z tohoto důvodu můžete zboží vrátit bez storno poplatku i po uplynutí 14 denní lhůty a to až do 5.12.2017. O tomto jsem vám i zaslal oficiální e-mail. Obecně se storno poplatek týká pouze specializovaných instalací ( netýká se běžných OS ) na přání zákazníka nad rámec běžných instalací. S přáním hezkého dne tým VT DATA

• Nepřehlednost v dodatkové konfiguraci. Neoznačení produktů podle kvality A - C.

Popisy počítačů jsou nepřehledné a domnívám se, že i účelové. Produkty nejsou označeny podle kvality (a= bez známek předchozího používání. b=drobné známky používání atd..). Pak si zákazník myslí, že mu přijde krásný laptop a když to rozbalí je překvapený v jakém stavu vlastně je.

Reakce obchodu VT DATA

všechny notebooky jsou označeny kategorií zboží viz: https://www.vtdata.cz/kategorizace-stavu-zbozi a tato kategorie je uvedena v parametrech.
    Hezký den přeje tým VT DATA

• stále jsem nedostal záruční list a zboží není v dobré kvalitě, nemohu ho reklamnovat

zatím nemám důvěru v další nákupy

Reakce obchodu VT DATA

Dobrý den, záručním listem je nákupní doklad (Faktura) na které je i uvedena délka záruční doby. V našem e-shopu však i v případě ztráty nákupního dokladu dohledáme dle evidence výrobních čísel zboží vaši záruční dobu, tedy v případě jakéhokoliv problému u nás s tímto nebude problém. Pokud chcete znovu zaslat váš nákupní doklad, stačí nás o to požádat e-mailem ( [email protected]). S přáním hezkého dne tým VT DATA

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Notebook s kvalitním procesorem.
    • Dobrá cena.
    • Repasovaný notebook, ale sporadicky fungující klávesnice - zvažuji teprve reklamaci.

Nabízená sleva na dobře vybavený PC.
    U slova repasovaný, si asi představuji něco jiného než to co jsem dostal. Byl to můj první nákup, snad se to nepovedlo jen v tomto případě. Nevím k výše uvedeným zkušenostem, zda doporučit.

• nikde není pořádně uvedeno, že se jedná o použité zboží a schovávat info do parametrů no nechápu a jednání po telefonu katastrofa

za sebe určitě ne

Reakce obchodu VT DATA

Dobrý den, je nám líto, že jste nebyla spokojena s naším nákupem. Náš e-shop se specializuje na repasovanou/použitou výpočetní techniku což je uvedeno jak v popisu e-shopu tak v detailu každého produktu. Pokud chcete zakoupit nový produkt musíte navštívit jiný e-shop, který se na takovýto prodej specializuje. Přejeme úspěšný nákup.

• zbožííí bylo již opotřebované a používáne

Reakce obchodu VT DATA

Dobrý den, náš e-shop je celý zaměřený na repasovanou výpočetní techniku, tedy se jedná o používané zboží což je uvedeno jak na stránkách tak i u každého produktu...Bc.Tomáš Vomočil - vedoucí e-shopu.

Nikde v popisu produktu nebylo uvedené, že se jedná o repasovaný výrobek! Snad alespoň obchod navrátí peníze.

Reakce obchodu VT DATA

Dobrý den, náš celý e-shop je zaměřený na prodej repasované výpočetní techniky. To je uvedeno jak v popise e-shopu a obchodních podmínkách tak je to i vždy uvedeno u každého produktu jako druhý parametr "Původ zboží". Zboží je vždy prodáváno se zárukou minimálně 12 měsíců. V případě, že jste tuto skutečnost přehlédla, není žádný problém s vrácením zboží což ve vašem případě již proběhlo a byla vám vrácena částka za zboží. S přáním hezkého dne tým VT DATA