• Bez návodu k použití, pouze malinký návod v polštině, po tlf hovoru přislíbena náprava, po 5 dnech stále nic. Zřejmě vrátím zpět.

Bez návodu, je nutný.

Ovladače mi nejdou dle přiloženého popisu naprogramovat. Obchod na e-mail nereaguje.

Reakce obchodu Vše pro vrata

Za opožděnou reakci na e-mail se omlouváme, ne vždy se nám podaří vyřídit veškerou komunikaci do 24 hodin. Zákaznici jsme zaslali doplňující návod, předpokládáme, že už je vše v pořádku.

dosud jsem nic neobdržel

Reakce obchodu Vše pro vrata

Mrzí nás, že jsou s doručením objednávky problémy. Ty ovšem vznikly na straně dopravce, od nás byla objednávka expedována obratem. Škoda, že jste nás o nedoručení zásilky neinformoval dříve. Problémy s dopravci občas nastanou, vše se snažíme vyřešit rychle, ke spokojenosti zákazníka, stejně jako u Vás.

• Fér jednání
    • Dobré ceny (polské výrobky)
    • Objednal jsem si zámek s krátkou lištou. Přišla dlouhá. Kvůli tomu jsem musel nechat další 2 dny dveře bez zámku. Když jsem nakonec dostal zdarma bez vrácení té dlouhé lišty krátkou, tak jsem zjistil, že ta krátká na ten zámek nepasuje. Nakonec jsem si tu lištu další 2 dny vyráběl.
    • Málo technických informací o svých produktech. Vůbec jsem nevěděl, jak vybírat.

Není to špatný e-shop, ale pokud chci rychle montovat, tak nevím, zda je to šťastná volba. Pokud příště nakoupím z této stránky, tak v tom případě první zámek a pak vrata.

Objednáno po telefonickém rozhovoru s majitelem dne 8.4.2019 dnes 23.4.2019 nemám nic kromě zprávy že až naskladní tak dodají.
    Protože jde o pružiny do vrat Hormann které se používají denně k vyjetí zaparkovaného auta jsem na nervy.

Reakce obchodu Vše pro vrata

Dobrý den, dlouhá dodací lhůta nás mrzí, bohužel ji nedokážeme nijak ovlivnit, náhradní díly jsou objednávány u výrobce, v ČR bohužel, až na výjimky, skladem nejsou. Snažíme se nejvíce poptávané díly držet skladem u nás, vzhledem k počtu dílů nikdy nebudeme mít vše... Dnes, tedy 24.4. budou náhradní díly expedovány.