• rychlost dodání

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Tým vseprotiohni.eu

Bezproblémové nakupování. Solidní prodejce.

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Tým vseprotiohni.eu

• Rychlé vyřízení objednávky, slušná cena.

• Vše OK

Velmi rychlá reakce.

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Tým vseprotiohni.eu

• Všechno zboží OK-dobrá cena.

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Tým vseprotiohni.eu

Objednávka nebyla kompletní a firma se k tomu staví tak, že to nehodlá nijak řešit!!!!

Reakce obchodu VseProtiOhni.EU

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku. Při expedici zboží dochází k několika kontrolám objednávky, než balík opustí náš sklad. Vaši objednávku jsme s kolegy ze skladu několikrát ověřovali a potvrdili si, že zásilka odešla kompletní. Pro zachování dobrých vztahů jsme Vám navrhli, že "chybějící zboží" odešleme opětovně na naše náklady, tento návrh řešení jste však odmítli. Pokud své rozhodnutí změníte, neváhejte nás kontaktovat. Tým vseprotiohni.eu

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Tým vseprotiohni.eu

21.12.2023 zboží zaplaceno a do 31.12. 2023 nic jen e mail s fakturou že jsem zboží zaplatil ale zboží nedorazilo....??!!!

Reakce obchodu VseProtiOhni.EU

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku. Při zvolení platby bankovním převodem je třeba počítat se zdržením, protože zboží odesíláme až v momentě připsání platby na náš účet. Vzhledem k vánoční uzavírce naší společnosti, a to od 22.12.2023 do 2.1.2024 včetně, jsme Vaši platbu připsali až dnes a Vaše objednávka byla již expedována. Doručení můžete očekávat zítra, tj. 4.1.2024. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Tým vseprotiohni.eu

Skvělá komunikace s obchodem, objednané zboží neměli v barvě jakou jsme objednávali, volali zda mohou poslat jinou barvu, i když jsme právě z důvodu jiné barvy objednávku zrušili, překvapila mě vstřícnost a ochota.

• -ochota a slušné jednání

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Tým vseprotiohni.eu

Vyřízení rychlé, zboži odpovídá objednávce, určitě budou vnoučata spokojena

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Tým vseprotiohni.eu

• Jeden z nemnoha e-shopů, kde je telefonní kontakt a lidé, kteří ví o čem mluví!
    • Rychlé dodání!
    • Revize k přístroji doslova za pár korun!

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Tým vseprotiohni.eu

• Objednala jsem a zaplatila trička. Po týdnu přišel mail, že nelze dodat do Zásilkovny, jen na adresu. Zadala jsem ji, přišel email, že objednávka byla předána k expedici. Po dalším týdnu jsem zavolala. Pani prý zavolá, až zjistí, kde to uvázlo. Tak po několika hodinách volám znovu, paní mi řekla, že trička musí objednat u dodavatele. A zapomněla pak vypnout fon, takže jsem slyšela i to, jak se vyjádřila pak. Buď zlodějská fetka, nebo neschopná a hloupá. Každopádně, NIC NEPLAŤTE PŘEDEM a radši nic neobjednávejte.

Žádná výhoda, pokud to nejsou podvodníci, tak každopádně neschopní a líní hlupáci. Ale podle jednání tipuji spíš na podvodníky.

Reakce obchodu VseProtiOhni.EU

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost s nákupem. Průběh Vaší objednávky jsme ověřili.
    Vámi objednaná trička jsme objednali u dodavatele v momentě připsání platby na náš účet (zvolila jste platbu bankovním převodem, což způsobilo pomalejší připsání platby na náš účet).
    Vzhledem k tomu, že i u produktu je uvedeno, že je skladem u dodavatele, odeslání je závislé na rychlosti dodavatele. Abychom odeslání uspíšili, na vlastní náklady jsme byli ochotni pokrýt doručení na adresu (dodavatel nedisponuje vlastním podacím místem Zásilkovny). Abychom si u Vás napravili reputaci, do emailu Vám zasíláme slevový kód na případný příští nákup.

První nákup a velká spokojenost. Díky.

Byl to první nákup. Vše proběhlo k mé spokojenosti.

• Vše rychle a bez problémů

Nebylo zboži,co jsem chtěla

• kompletní servis, profesionální jednání

vše OK-dodání, rychlost, komunikace obchodu....