• cena, rychlost

• dobrá cena, velký výběr, výborná dodací lhůta
    • nenapadají mě žádné

solidní e-shop s velkým výběrem, dobrou cenou, rychlá dodací lhůta

• Spolehlivost a rychlost, dobrá komunikace s obchodem. Doporucuji.

• Rychlá komunikace
    • Rychlé odeslání zboží
    • Skvělá přehlednost stránek
    • Skvělé slevy
    • Slevové kupony

Zaručeně doporučuji. Objednala jsem si zboží a hned druhý den dorazilo. Dostala jsem ještě skvělý dárek a slevu 100 Kč na další nákup.
    Za mě určitě skvělé. A všem sportovcům a sportovkyním doporučuji.

• Kvalitní a hezké zboží, dobrá komunikace s prodejcem.

• zboží v pořádku
    • zboží na skladě,ale dlouhá doba dodání

dlouhá doba dodání,už bych si tady neobjednala

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

Dobrý den, bohužel je nám to velmi líto. Nestihli jsme zboží smazat z webu jako dostupné. V případě že by jste se rozhodl(a) ještě někdy objednat, dostanete slevu.
    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• výběr

zatím čekám na boty...tento týden by mohli dorazit...

Byla jsem spokojená.Příště si objednám znovu.Doporučuji.

• Ušetřený čas
    • Na doporučení známých

• dobrá komunikace a poradili mi

určitě doporučuji

• maximální spokojenost
    • Žádné

• Vse bez potizi. Zbozi jsem objednal v patek a v pondeli bylo u me :)

• Rychlost dodání. Kvalitní oblečení.

Doporučuji. Rychlost dodání. Spokojenost :)

• Zboží přišlo hned druhý pracovní den.

Nakupovat tady můžu klidně doporučit. Zboží přislo rychle a ještě s kuponém na slevu na další nakup, který určitě použiju.

Dobrý výběr skladem.

Vše bylo ok :)

• - špatná komunikace
    • - absolutní nedodržování lhůt
    • - klamavé údaje o dostupnosti zboží na webových stránkách
    • - tristní zákaznický servis

S tímto obchodem už přestávám mít veškerou trpělivost. Zboží jsem objednala, ještě ten den odeslala platbu a předpokládala, že mi přijde informace, kdy mohu objednávku očekávat, ale celé dva týdny se vůbec nic takového nestalo. Musela jsem je urgovat několikrát emailem, kdy obdržím zboží, které mi nakonec dorazilo až po měsíci a půl a to ještě z objednaných tří věcí pouze jedna bez jakékliv informace z jakého důvodu se tak stalo. Opět jsem musela zaslat email, kde mi bylo vysvětleno, že zbylé zboží bylo ze strany Nike zrušeno a že mi bude tedy zbytek peněz IHNED vrácen na účet, je-li to mým přáním a nechci si vybrat něco s dostupností na skladě. Samozřejmě jsem po takové zkušenosti zažádala o okamžité vrácení peněz. Je tomu už tři týdny, kdy peníze na účet stále nedorazily a nikdo mi nereaguje na email. Zřejmě slovo ihned ve slovníku tohoto obchodu má jiný výklad. Věci přes internet nakupuji často a musím říci, že jsem se vždy setkala s výborným servisem. Proto absolutně nerozumím, jak může někdo takový přežívat na trhu a neustále si odrazovat veškerou klientelu. Rozhodně nedoporučuji!!!

Dobrý den Lenko,

velmi se omlouváme se způsobené komplikace, které jsou bohužel technického rázu a nyní pracujeme na vyřešení. Vaše situace bude vyřešena co nejdříve k Vaši spokojenosti.

Děkujeme za pochopení,

VSEPROSPORTY.CZ

• poslali jsme zboží na reklamaci,10.2.2014 potvrdili přijetí bot na reklamaci a od té toby s námi nikdo nekomunikuje, telefon nikdo nezvedá, na žádný e-mail nikdo nedpovídá, nemáme boty ani peníze ani zprávu, jak reklamace dopadla

nedoporučují, velké zklamání, podám podnět na ČOI

Dobrý den Jitko,

omlouváme se za zpoždění s vyřízením Vaši reklamace. Dáme to co nejdříve dopořádku.

Děkujeme za pochopení.

VSEPROSPORTY.CZ

• není komunikace, zboží již neměli, ale kdybych se sama po měsíci neozvala, ani by se neobtěžovali mi to dát vědět. objednávku jsem stornovala.

zvolila jsem tento obchod, protože jsem zde již jednou předtím nakoupila a bylo to bez problémů. tentokrát však již nikdy víc. zboží již nemají, komunikace žádná, nekorektní jednání.

Reakce obchodu VSEPROSPORTY.CZ

Dobrý den Evo, je nám líto, že jsme museli Vaši objednávku stornovat. Měli jsme problémy s dodávkami zboží, které jsou již vyřešeny a opět máme všechno zboží skladem/ihned k dodání.

Omlouváme se za komplikace a přeji pěkný den.

David

• Zadne
    • Spatna komunikace, extremne dlouhe dodaci lhuty, ktere nekorespondujici s uvedenymi udaji na internetu. Zakaznicka linka nefunguje, odpovedi na email jsou zdlouhave.

Rozhodne nedoporucuji, pokud je clovek ochoten cekat na zbozi vice nez mesic.

Dobrý den Lolo,

je nám líto, že jste na své zboží i emaily musela dlouho čekat.

Měli jsme technické problémy, které jsou již vyřešeny a opět máme všechno zboží skladem/ihned k dodání a komunikace je opět na perfektní úrovni.

Omlouváme se za komplikace a přeji pěkný den.

David