• Rychlost dodání, dobrá komunikace.

Velice spokojen.

Velký výběr zboží.
    Solidní ceny.

• Rychlost a ochota

U klíče při prvním použití upadly všechny zuby, klíč je nesprávně zakalený. U výrobku napsáno určeno k PROFI použití. Zboží skladem jsem objednal v 10h. ale výzva k vyzvednutí na prodejně (sklad) přišla až druhý den také v 10h.

Reakce obchodu vseprokolo

Dobrý den, pane Papoušku,

děkujeme za Váš názor.
    1) Dne 3.1.2024 jsme měli předem ohlášenou inventuru, která byla oznámena na našem webu. Proto Vám nikdo dne 3.1.2024 nemohl poslat výzvu k převzetí zboží, protože celý kolektiv se věnoval přepočítávání zásob a obchod byl uzavřen. Inventuru musíme provést 1x ročně ze zákona a proto musíme mít obchod uzavřen.
    2) Všechny objednávky jsme proto začali vyřizovat hned od 8:30 hod. dne 4.1.2024, v pořadí, jak nám objednávky přicházely. Proto jste Vaši zprávu o připravenosti objednávky obdržel dne 4.1.2024 v 10 hodin, kdy jsme měli opět obnovený provoz obchodu.
    3) Pokud je zakoupený stahovák nesprávně zakalený, tak jej můžete donést k reklamaci na posouzení výrobce, ten provede expertízu a pokud zjistí výrobní vadu, tak Vám výrobce dodá nový výrobek. S tím není žádný problém, běžně tímto způsobem vyřizujeme reklamace našich klientů. Doneste prosím účtenku od nákupu.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že jsme Vám podali patřičné informace k celé transakci. S přáním příjemného dne a s pozdravem, Kola Kulhánek

Nedoporučuji

Reakce obchodu vseprokolo

Dobrý den, pane Hanousku,

děkujeme Vám za přidání recenze k Vašemu nákupu z 4.8.2023. Můžeme se Vás zeptat,co bylo s nákupem v nepořádku, že nám dáváte negativní reakci po téměř půl roce? Děkujeme za vyjádření.

S přáním hezkého dne a s pozdravem, Kola Kulhánek

• Maximální spokojenost

• rychlé dodání, dobrá cena,kvalitni český výrobek

• Dobrý přehled shopu
    • vstřícná komunikace při vyřízení reklamace
    • rychlé vyřízení reklamace

Všetko ok, kompletná zásielka a načas. Odporúčam

objednal jsem ,rychle potvrzeno ,během několika dní doručeno

+ Objednáno... Rychle vyřízeno a doručeno.
    + Stránky obchodu přehledné, srozumitelné.

Rychlost vyřízené objednávky

Vše proběhlo v pořádku, nemám žádné připomínky.

Výborná komunikace.

• Vse dobre

• Nabídka

OK

Opakovaně vše v pořádku.

• První dojmy-výborný,velmi snadná výměna při defektu
    • Při jízdě spoj trošku drncá-záleží na nahuštění.

100% spokojenost