• Dobré ceny, rychlé dodání.

rychlý , zboží super ...

• vše přišlo v pořádku
    • přehledný e-shop s články pro upřesnění výběru a přehled

Zboží doručeno za 22hodin od objednání.

• široký sortiment
    • odbornost obchodu
    • skvělá komunikace a vstřícnost obchodu
    • bez problému mi vyměnili špatně objednané zboží

Ukázka skvěle fungujícího obchodu, kde si váži zákazníka

Rychlost dodání. 5.4. Objednáno, 9.4. Dodáno.

• Ochota a vstřícnost.

Objednání a doručení do Zásilkovny je v pořádku, ovšem zboží nesplňuje požadavky užití; SPORT ARSENAL Vodotěsná brašna na řídítka pro elektrokola Sport Arsenal art.310E.
    Uchycení brašny je jen na klip, brašna není uzamykatelná a není přizpůsobená k uzamčení. největší potíž je, že brašnu není možné lépe a bezpečněji uchytit na řídit pro velice krátké popruhy se suchým zipem. Dále velký potíž je vysoké riziko protržení pogumovaného obalu proti dešti, který je spoje s klipem na uchycení na řídítka. je velice slabý materiál, byť jen něco málo přes 1 kg materiálu v brašně (voda, svačina, doklady..) při nerovnostech na cestě brašna hodně vibruje a tím je ohrožení protržení obalu brašny.

Reakce obchodu vseprokolo

Krásný den, pane Náhlíku,

děkujeme za Vaši recenzi, v této sekci má být hodnocení služeb eshopu (komunikace, dodání, zabalení, apod.), nikoliv hodnocení produktu samotného. Hodnocení produktu se dělá na webu přímo u dané produktové karty.
    Nicméně u popisu brašny na eshopu nemáme uvedeno, že by byla uzamykatelná. Většina našich klientů tuto brašnu při odchodu od kola bere s sebou, proto ani výrobce nedodává zámek. Systém uchycení brašny klick-fix byl vyhodnocen jako nejoblíbenější způsob uchycení, protože je pro uživatele velmi komfortní. Nicméně veškeré Vaše připomínky předáváme výrobci Sport Arsenal brašen k vyhodnocení.

Děkujeme Vám za Váš nákup a přejeme příjemné jarní dny, s pozdravem, VseProKolo.cz

Absolutně bez problémů

• Vše v pohodě

vse ok

• Rychlost dodání.

Vše v pořádku

• Dobré komponenty na kolo

• Vše OK.

• Rychlost dodání, dobrá komunikace.

Velice spokojen.

Velký výběr zboží.
    Solidní ceny.

• Rychlost a ochota

U klíče při prvním použití upadly všechny zuby, klíč je nesprávně zakalený. U výrobku napsáno určeno k PROFI použití. Zboží skladem jsem objednal v 10h. ale výzva k vyzvednutí na prodejně (sklad) přišla až druhý den také v 10h.

Reakce obchodu vseprokolo

Dobrý den, pane Papoušku,

děkujeme za Váš názor.
    1) Dne 3.1.2024 jsme měli předem ohlášenou inventuru, která byla oznámena na našem webu. Proto Vám nikdo dne 3.1.2024 nemohl poslat výzvu k převzetí zboží, protože celý kolektiv se věnoval přepočítávání zásob a obchod byl uzavřen. Inventuru musíme provést 1x ročně ze zákona a proto musíme mít obchod uzavřen.
    2) Všechny objednávky jsme proto začali vyřizovat hned od 8:30 hod. dne 4.1.2024, v pořadí, jak nám objednávky přicházely. Proto jste Vaši zprávu o připravenosti objednávky obdržel dne 4.1.2024 v 10 hodin, kdy jsme měli opět obnovený provoz obchodu.
    3) Pokud je zakoupený stahovák nesprávně zakalený, tak jej můžete donést k reklamaci na posouzení výrobce, ten provede expertízu a pokud zjistí výrobní vadu, tak Vám výrobce dodá nový výrobek. S tím není žádný problém, běžně tímto způsobem vyřizujeme reklamace našich klientů. Doneste prosím účtenku od nákupu.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že jsme Vám podali patřičné informace k celé transakci. S přáním příjemného dne a s pozdravem, Kola Kulhánek