• Zboží je uvedeno na stránkách prodejce jako dostupné, po objednání přijde e-mail, že zboží není na skladě a čeká se na dodání od dodavatelů

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

ve Vašem případě muselo dojít k Vašemu přehlédnutí, jelikož Vámi objednané zboží jsme skladem nikdy neměli a objednáváme je pouze na základě Vaší objednávky. Před vložením zboží do košíku bylo u zboží jasně vidět, že doba dodání je 5-20 dnů, včetně informace o nejpozdějším dnu, kdy Vám zboží přijde. Odesláním objednávky jste s tímto byl srozuměn a souhlasil - následně jsme Vás ještě informovali e-mailem. Proto nás Vaše recenze mrzí - nestalo se nic, s čím byste nesouhlasil, a o čem byste nevěděl. Naše skladové zásoby se snažíme držet vždy transparentní a přesné.

• dostal jsem zprávu, že nabízené zboží nemají a mám počkat až ho seženou.
    naštěstí ho hned nepotřebuji, tak počkám

• Ani na třetí pokus se zboží nepodařilo dodat.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• dodané zboží ve špatných rozměrech

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Vaše řešení problému nás mrzí - o Vašem problému se dozvídáme až z Vaší recenze, takže nebylo možné ho vyřešit. Ozvěte se nám, ať můžeme společně najít řešení.

Obchod bez komunikace . pouze objednávka přijata 29.9 2032
    Nekompletní objednávka -čekáme na zboží. 2.10 2023
    dnes 24.10 2023 . Stále čekáme :-) Prodej za 1915 Kč není asi zajímavý.

• Neskutečně předražený výrobek! Cena 59,- Kč za jeden kus je nehorázná! Bohužel koupit musíte!

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Dobrý den, za Vaši zkušenost se Vám nemůžeme ani omluvit, jelikož cenová politika náhradních dílů není v našich rukou. Souhlasíme s Vámi, že uvedená cena za náhradní silikonový špunt k vařiči je opravdu vysoká - ale taková je politika výrobce Dometic, a jak nakoupíme, tak prodáváme.

Doufáme, že Vás tato zkušenost, za kterou nemůžeme, neodradí od dalších nákupů.

• KLAMÁNÍ SPOTŘEBITELE

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Dobrý den, Vaše vyjádření je vcelku silné vzhledem k tomu, že se bavíme o textu u produktu, který byl pravdivý. Po Vašem vyjádření jsme ho ještě dále upravili, aby nebylo možné ho chápat jinak.

Psali jsme Vám e-mail, ve kterém jsme Vám nabídli vrácení stanu, případně další kompenzaci dle Vašeho výběru. Za zavádějící popisek se Vám ještě jednou omlouváme, již je vše opraveno tak, aby k podobné situaci v budoucnu nemohlo dojít.

Doufáme, že se ozvete a celou situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Zbozi melo dle informace z eshopu dorazit tento tyden, je ctvrtek, zadne zbozi ani email o odeslani. Pouze dotaznik o spokojenosti.

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale v sezóně je někdy problém dodat zboží od Fiammy ve slíbeném termínu - máme několik dodavatelů na toto zboží, ale pokud není vyrobené a je nedostupné, tak to bohužel neumíme ovlivnit.

Komunikační vakuum se snažíme odstranit pomocí automatizace, ale bohužel to nejde tak rychle, jak bychom rádi.

Pokud máte zájem o stornování objednávky, kontaktujte nás, případně až budeme vědět jakoukoliv informaci o dostupnosti, tak se Vám ozveme.

• Třikrát jsem objednala letní plachtu na přední sklo. Vždy mi přišla odpověď, že je zboží objednané a čeká se na dodání. Přitom na stránkách je uvedeno 7 ks skladem.

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Dobrý den, Vámi objednaná plachta bohužel opravdu není dostupná. Těch 7 kusů, o kterých mluvíte, je skladem u jiné varianty tohoto zboží. Děkujeme za zpětnou vazbu - budeme přemýšlet o tom, jak toto zpřehlednit.

Nicméně ohledně Vaší objednávky - naší chybou jsme dlouhodobě nedostupné zboží nestáhli z nabídky e-shopu - jedná se o chybu našich produktových manažerů, za kterou se Vám velmi omlouváme.

• Nespolehlivédodávky

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Dobrý den, omlouváme se, Vámi objednaná chemie nebyla dlouhodobě skladem u výrobce a nebyla možnost objednat u jiného dodavatele. Tato situace nás mrzí, ale bohužel jsme nebyli schopní ji nijak ovlivnit. Doufáme, že Vás to neodradí od dalších nákupů.

• Objednávka

Kód objednávky: 2023004223
    Datum: 23.5.2023

Dodací lhůta je dlouhá, nejsem spokojený, druhá objednávka dopadla stejně

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale Vaši nespokojenost neumíme vyřešit. Objednal jsem zboží s dodací lhůtou 5-20 dní. O lhůtě jste byl informován přímo na stránce produktu, a následně ještě e-mailem po objednání. Tím předpokládáme, že s dodací lhůtou nemáte problém. Pokud ano, jistě se najde e-shop, který má zboží skladem ihned k odeslání.

Pokud Vám můžeme jakkoliv jinak pomoci, neváhejte se nám ozvat.

• Zbozi dle informace obchodu prijde az do 20 ti dnu od objednani. Neni tedy dnes co hodnotit.
    Prodejii zdar.
    L. Chromacek

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Děkujeme za hodnocení. Byli bychom raději, kdybyste s ním počkal až na dobu, kdy budete mít co ohodnotit - Vaše stěna bude dodaná příští týden, tj. 14 dnů od objednání.

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Dobrý den, Vaše zboží bylo odesláno 11 dní po Vaší objednávce, tudíž doručeno 12.den po objednání. Dle našeho názoru je vše v pořádku, jelikož dodací doba Vámi objednaného zboží byla 5-20 dní, o čemž jste byl informován hned při objednání zboží. Bohužel u zboží na objednávku, které nemáme skladem v našem e-shopu, nejsme schopní dodání více urychlit. Nicméně nás mrzí negativní hodnocení udělené i přes to, že jsme splnili vše, co jsme slíbili. A ještě daleko před termínem.

• Chcete hodnotit a zatím jsem žádné zbozi neobdržel

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Dobrý den, termín zasílání dotazníku z Heureky nejsme schopni ovlivnit ( i díky tomu mají recenze na Heuréce svoji váhu - e-shop zde nemůže ovlivnit nic ) - odesílá se 10 dní od uzavření objednávky. Vzhledem k tomu, že Vámi objednané zboží nebylo skladem v našem e-shopu ( o čemž jsme Vás informovali ), a čekali jsme na jeho dodání od výrobce, tak jste v době odeslání Vašeho hodnocení opravdu zboží mít nemohl. Mrzí nás, že ačkoliv jste měl veškeré informace o dodání Vaší objednávky, tak jste s hodnocením nepočkal na dobu, kdy byste ostatním zákazníkům mohl poskytnout relevantní zpětnou vazbu o Vašem nákupu.

• Rychlost odeslání
    • Ochota

Střídač byl dodán bez českého návodu. Na první e-mail nikdo nereagoval, po telefonátu odpověď za dva dny.

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Omlouváme se za Vaši negativní zkušenost s komunikací - na e-maily standardně reagujeme rychleji. Ohledně návodu - řídíme se platným zákonem, kdy stačí mít český návod umístěný na webu volně ke stažení - což Váš návod od začátku byl - a není nutné ho tisknout. Snažíme se minimalizovat množství potřebného papíru ke snížení uhlíkové stopy. :-)

Nejhorší e shop zboží mě nedorazilo obchod se mnou nekomunikuje nikomu nedoporučuji katastrofa

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Ve Vašem případě vůbec nerozumíme, s kým vlastně kdy komunikujeme. Objednávka a telefon je na pána, který o stan měl stále zájem, a e-maily a hodnocení píše někdo úplně jiný, o kom pán na telefonu nic neví.

Informaci o tom, že se jedná o zboží na objednání s dodací lhůtou do 20 dnů jste obdržel na e-mail hodinu po objednávce, a samozřejmě je to uvedeno přímo v e-shopu.

Po týdnu od Vás přišel e-mail o tom, že nemáme nabízet zboží, které není skladem, a že objednávku okamžitě rušíte. Objednávku jsme tudíž stornovali.

Dva dny na to volal pán, který se divil, že je jeho objednávka stornovaná, že on e-mail vůbec nemá a neumí používat, a že za něj někdo komunikuje.

Takové objednávky bohužel asi neumíme řešit. Stan k nám dorazil 5 dní před termínem a byl připraven k odeslání, a tudíž by z naší strany bylo splněno vše, co jsme slíbili.

Dokud dude obchod spolupracovat s DPD, nic si už u nich neobjednám.

Reakce obchodu Vše pro karavan.cz

Dobrý den, Vaše zkušenost nás mrzí. Tím spíš, že o ní nevíme nic víc - neváhejte nás kontaktovat a popsat nám Váš problém - nemáme tu od Vás žádnou zprávu a tudíž nemůžeme v budoucnu jakýmkoliv obdobným problémům předejít.

Nicméně v nabídce dopravců máme i PPL, takže možnost volby pro tyto případy našim zákazníkům nabízíme.

Omlouváme se a budeme se těšit na Vaši zprávu.