• Nakupovala jsem zde poprvé a dobré

Moc jsem byla spokojená s rychlostí dodávky od objednání do čtyř dnů bylo k vyzvednutí.Šaticky krásné,vnučka byla nadšená,určitě to nebyla poslední věc,co jsem objednala.

• Veľmi príjemný a ochotný prístup jednania

• Velice ochotná paní,která mi vše podrobně vysvětlila a dala na výběr,co jsem potřebovala.Komunikaci hodnotím jako zatím nejlepší z e-shopů.

Pokud váháte,nebojte se zavolat,velice rádi a dobře vám pomohou.

• S majitelkou se úžasně komunikuje. Reaguje pohotove na e-mail, poradí, sežene, zařídí.
    • Není.

Vřele doporučuji.

• Super obchod

Kupovala som
    Paruka ze seriálu Wednesday
    Věc ruka ze seriálu Wednesday
    Dívčí kostým šaty s páskem ze seriálu Wednesday
    Parochna je pekna. Ruka je tiez v poriadku, urcite sa bude dcere pacit. No a saty ma celkom uchvatili, necakala som taku dobru kvalitu.

Reakce obchodu Vše pro holky

My děkujeme tímto nejen Vám za hezkou recenzi, ale i našim dopracům, kteří se snaží doručit co nejrychleji.

Reakce obchodu Vše pro holky

• Zboží, které jsme si objednali vypadá úplně jinak než na obrázku. Šatičky pro princeznu a plášť neodpovídají ceně. Velké zklamání:((.

Reakce obchodu Vše pro holky

Dobry den, dekujeme za Vase hodnoceni. Velice nas mrzi, ze zbozi neodpovidalo Vase predstave. Saty a plast jste osobne vyzvedli tzn, ze byla moznost zbozi prohlidnou a vratit na miste, coz jste neucinili a ani potom jste se neozvali, ze zbozi chcete vratit. Na mail Vam posilame info k vraceni zbozi a kod do zasilkovny. Pokud nechcete posilat pres zasilkovnu, zbozi muzete vratit osobne. Velice nas mrzi, ze jste nebyly spokojeny s nakupem ale Vase hodnoceni povazujeme za neferove.
    vseproholky.cz

Reakce obchodu Vše pro holky

Dobrý den, velmi si vážíme Vašeho doporučení. Kde máme přidat, aby to příště bylo 100%? :)

Bez připomínek...spokojenost

Reakce obchodu Vše pro holky

Děkujeme a těšíme se na Vaši další násvštěvu :-)

• obchod nereagoval na objednavku

Reakce obchodu Vše pro holky

Dobry den, u objenavky zvolili jste zpusob uhrady prevodem na ucet, platba nedorazila ani po opakovane pisemne vyzve a z tohoto duvodu objednavka byla zrusena. Pravdepodobne podtvrzovaci mail a pak vyzva k uhrade spadly do spamu nebo hromadne posty, verime ze se jednalo o nedorozumeni. Pokud o zbozi mate stale zajem, muzete udelat novou objednavku. Vase hodnoceni povazujeme za neferove a velice nas mrzi, ze obchod nedopadl dobre. Vazime se nasich zakazniku a verime, ze se jednalo pouze o nedorozumeni.
    Dekujeme a mejte se hezky
    vseproholky.cz

Super jednání a rychlé dodání

Reakce obchodu Vše pro holky

Děkujeme za Vaše hodnocení a pozitivní recenzi, moc to pro nás znamená.

• Rychlost doručení
    • Specifické zboží, co jsme potřebovali na tanec, jsme tady vždycky našli

Doporučuji. Zboží zaplacené o víkendu šlo v pondělí do dopravy a v úterý jsme ho měli.

Reakce obchodu Vše pro holky

Děkujeme a těšíme se na Vaši další násvštěvu :-)

Krásné šaty,rychlá doprava.děkuji

Reakce obchodu Vše pro holky

Děkujeme a budeme velmi rádi, pokud se k nám budete vracet :)

rychly, bezproblemovy dodej zbozi

Reakce obchodu Vše pro holky

Za takové reakce se nám hned lépe pracuje. Moc děkujeme.

• Vše v naprostém pořádku, děkuji!

Eshop na 100% doporučuji. Paní majitelka je vstřicná, ochotna.

Reakce obchodu Vše pro holky

Za takové reakce se nám hned lépe pracuje. Moc děkuji :)

Hezké šaty, vstřícný přístup, rychlé dodání