• Obchod mlžil a nedodržel slíbený termín.

Reakce obchodu Vsenacovid.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost z důvodu delší dodací doby. Volali jsme spolu 18.3. a následující den Vám byla objednávka odeslána, tedy v rámci dodací lhůty uvedené na e-shopu - zakládáme si na seriózním jednání. Dle dohledatelných informací nastalo prodlení na straně dopravce, což už bohužel neovlivníme.
    Děkujeme za Váš nákup a věříme, že v případě dalšího nákupu vše proběhne k Vaší spokojenosti. Momentálně je dodací doba do 2 pracovních dní.
    Hezký den,
    Tým vsenacovid.cz

Zboží dorazilo, ale na adresu jinou než jsem si napsala, proto nedoporučuji. Což beru jako špatně, že si proto musím jinam!!!!

Reakce obchodu Vsenacovid.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že byla Vaše objednávka odeslána na špatnou adresu, kolegové na expedici se z důvodu enormní poptávky přehlédli při zadávání Vaší adresy. Aktuálně je tento proces automatický a již se tato chyba nemůže stát. :-)
    Přejeme Vám hezký den a ještě jednou děkujeme za Váš nákup.
    Tým vsenacovid.cz

neseriozní jednání, po zaplacení dlouhé čekaní na odeslání, pak napíšou, že zítra odesílají, po třech dnech tvrdí že žádný email neposlali, opět další dny čekání - asi nejhorší firma na internetu

Reakce obchodu Vsenacovid.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost, ovšem vždy jsme se snažili o maximálně seriózní jednání. Kvůli enormní poptávce po AG testech, která byla způsobena nařízením ministerstva a na kterou jsme, bohužel, nebyli personálně připraveni, se doba dodání prodloužila až na 10 pracovních dnů od zaplacení, což jsme ovšem avizovali na našem e-shopu a tento termín jsme u Vaší objednávky dodrželi - odeslána byla 7 pracovních dní od úhrady.
    Přejeme Vám hezký den, tým vsenacovid.cz

• Dodací lhuta doručeno po třetí urgenci

Reakce obchodu Vsenacovid.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní zkušenost způsobená delší dodací lhůtou. Z důvodu enormní poptávky na začátku března byla v době Vaší objednávky dodací doba 7-10 pracovních dní, což jsme avizovali na našem e-shopu. Tento termín byl z naší strany dodržen, ovšem chápeme, že naše zboží bylo pro fungování spousty firem klíčové a velmi nás toto zdržení mrzí.
    Přejeme Vám hezký den,
    Tým vsenacovid.cz

Chcete informaci jak jsem spokojená ,ale já zboží stále nemám .Dnes v 8:45 jsem volala a ptala se kdy dorazí .Ochotná paní mě informovala že zjistí kde je problém a zavolá .Je 11:00 nikdo nevolal . Nemohu hodnotit. První zásilka proběhla rychle a pohotově , ale po čtrnácti dnech jsem se rozhodla objednat další zboží a už je tu dotazník ale zboží nikoliv.