• Nakupoval jsem zde asi dvakrát, jednou skla, u kterých jsem po nalepení na telefon zjistil, že mi po krajích chybí asi tři mm a na spodní a vrchní straně telefonu tak samo. Jinými slovy, bylo krycí sklo výrazně menší než samotný displej telefonu. Podruhé jsem zde kupoval flipkryt na S22 ultra. Kryt nejen že měl špatně vyrobené otvory na reproduktor a USB ( musel bych jej dořiznout abych tam pohodlně napojil adaptér) ale k tomu ani nedošlo. Jelikož mě od jeho používání odradilo i nefunkční ,, magnetické " zavírání. Dále bych ke krytu ještě dodal, že v zavřeném stavu vrchní strana krytu jezdí půl centimetru do všech stran. Takže v kostce, kryt nepoužitelný! Prodejci bych dal možná jednu dobře míněnou, jednoduchou radu. Před tím než příště bude objednávat věci z Číny, tak ať i krom ceny hledí na recenze, stejně jako to dělá kdokoli jiný se selským rozumem třeba na Aliexpressu....

Reakce obchodu vsekmobilu

děkujeme Vám za recenzi a za Vaši zpětnou vazbu, radu. Bohužel, musíme Vás informovat, že na Aliexpressu ani v Číně nenakupujeme. Mohl jste napsat e-mail a společně bychom mohli řešit Váš problém. Nespokojenost našich zákazníků nás vždy mrzí. Prověřili jsme Vaši objednávku a nezaznamenali jsme žádnou reklamaci. Bohužel, nejsme schopni se k popisovanému problému vyjádřit.

S pozdravem,
    www.vsekmobilu.cz/

Jako minule vše ok děkuji

• vše ok

• Široký výběr.
    • Dobré ceny.
    • Rychlé doručení.

Spokojenost.

Super.

Doručeno včas a v pořádku, děkuji.

Rychlost.

• Rychlost,výběr,ceny.
    • Nic.

• Zboží dorazilo velmi rychle a pečlivě zabalené

Rozhodně nedoporučuji zde nakupovat Tvrzené sklo Temperované TGlass. Jedná se o nejlevnější variantu skla, kterou můžete mít za zlomek z aliexpresu. Nakupoval jsem zde právě z toho důvodu, že jsem očekával lepší kvalitu, ale sklo na telefonu nedrží - odlupuje se po krajích hned po nasazení (samozřejmě při bedlivém dodržení postupu). Navíc zcela chybí otvor pro přední kameru. Ostatní produkty jsou možná ok, ale sklo určitě nebrat a dávám kvůli tomu 1 hvězdu. Vrácení zboží nebo reklamace při této ceně postrádá smysl.

• JSEM VELMI SPOKOJEN

DOPORUČUJI VŠEM .PRODUKT JE LEVNÝ A KVALITNÍ.

Vše OK.

• Rychlost dodávky

Děkuji za dodání. Měl jsem obavy zda dorazí přesně to co chci. Byly za stejnou cenu 2 druhy obalů, ale vše došlo OK. Díky a ať se daří.

Sehnal jsem co jsem hledal

• Krásné zboží a rychlé doručení doporučuji

OK

Spokojenost

• Super rychlé dodání. Super komunikace.

• Rychlost doručení, skvělý produkt.

Velká spokojenost!