• Vše v pořádku dle objednávky.

Ohromná rychlost dodání.

Komunikace výborná

rychlost

• Společnost Vrtal se službami a přístupem i prezentací zastavila na konci 90 let. Div, že existuje e-shop a objednávku nemusím faxovat. I když, co já vím… Mít větší objednávku, třeba bych musel

Osobní vyzvednutí na Hybešově ulici v Olomouci je spolehlivý teleport do časů dávno minulých. Otvírací doba, jak se zrovna hodí, paní u okénka v “kanclu” vám na staré dobré jehličkové tiskárně vyhotoví sestavu a zaúčtuje v Bivoji. Následně vás pošle do skladu, kde zvoníte a čekáte, dokud někdo ze z pokojně pokuřujících skladníků nevyřídí vaši objednávku. Děkuji za to. Ten pocit nostalgie je vlastně mnohem cennější než kvalitní servis a prozákaznický přístup.

Akci, na kterou jsem objednal nápoje, jsme museli zrušit kvůli povodňové situaci. Komunikace s obchodem byla rychlá a efektivní a zrušení objednávky se obešlo bez jakýchkoli překážek, což v tu chvíli velice pomohlo.

Rychlost dodání

• dobrý výběr, cena

paráda

Najdete tam většinou vše, co jinde nekoupíte.

• Děkuji

ok

• Nabízený sortiment. Síť výdejních míst. Termín dodání.

Rychlost dodání zboží

Přívětivá cena včetně nákladů na přepravu, rychlé dodání, perfektně zabaleno, zboží odpovídá popisu. Za mně velmi seriozní e-shop.

• Rychlé, dobré jednání, velký výběr

Výborný velkoobchod, vše mají.

• Široký sortiment,nízké ceny,rychlé dodání a osobní přístup.skvela komunikace

Není co vytknout

• rychle odbavení bez čekání

• Doporučuji obchod!

Milá ochotná prodavačka, naopak nerudný, zamračený, nevlídný skladník u výdeje.