• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Když člověk něco kupuje, není to proto, že by chtěl utratit peníze, ale protože to potřebuje. Zejména, jedná-li se o pracovní nástroje. Takhle top vypadá, když se sejde kombinace Vrtáky-Vrbovský a Zásilkovna:
    Objednávka přijata v sobotu 14. 8. 2021, 17:03.
    Přeprava obchodem objednána ve středu 18. 08. 2021 16:54.
    Příjem zásilky na podacím místě ve čtvrtek 19. 08. 2021 12:56.
    Zásilka převzata řidičem v pátek 20. 08. 2021 10:39.
    Sobota 21.8. zásilka odpočívá v depu Brno-Tuřany. Co byste po týdnu chtěli...
    Dnes jsem chtěl mít namontovanou konstrukci a opravenou fasádu. Zítra odjíždím do zahraničí. To jsem zvědavý, kdo vrták a majzlík do kanga vyzvedne ze Z-Boxu, když budu pracovně na druhém konci Evropy...

3 měsíce od potvrzení objednávky nebylo zboží dodáno, nikdo na objednávku nereagoval.

Reakce obchodu vrtaky-vrbovsky

moc se omlouváme, Vaši objednávku z 12.5. jsme v systému přehlídli.
    To se nám nestává..budu Vás kontaktovat telefonicky.
    Vrbovská

Dne 12.4. došlo k objednání zboží. Od té doby se objednávka vyřizuje (19.4), ačkoliv dle seznamu je na skladě a to si stále ztěžují podnikatelé, že musí mít zavřeno.
    Asi velký problém ji vyskladnit. Česká pošta by byla rychlejší v dodání zboží.

Vážený zákazníku,
    Moc se omlouváme za zdržení s expedicí.
    O vrtáky na studny a do půdy byl tak enormní zájem, který jsme nečekali a nebyli jsme na skladě připraveni. Chybně svítilo, že je skladem.
    Vrtáky jsme naskladnili včera odpoledne.
    Dnes set zabalíme a pošleme.
    Jako omluvu Vám dáme slevu.

Dovolím si ještě reagovat na Vaše slova - "a to si stále ztěžují podnikatelé, že musí mít zavřeno." A za tyto podnikatele se postavím, protože pro mnoho z nich byla korona likvidační a museli své podniky zavřít. Na jejich místě by nechtěl být nikdo. A mě je těchto podnikatelů velmi líto.
    Vrbovská

Zboží skladem a zatím nepřišlo. Je tomu už 11 dní a nic. Ani obchod nenapsal nebo nezavolal kdy zboží přijde. Kdybych věděl, že je to taková brzda, tak bych to objednal jinde.

Vážený zákazníku,
    omlouvám se za tyto komplikace. Z technických důvodů nebyla objednávka postoupena k vyřízení.
    Dnes posíláme a jako omluvu Vám dáme 5% slevu.
    Vrbovská

Objednal jsem aby vrtáky došli na štědrý den zatím nic nedošlo a to už je to asi 14dní

Vážený zákazníku,
    objednávku jste nám zaslal 19.12. v 16:56 hod.
    Poslední den expedice jsme měli v tento den.
    Od 20.12. jsme čerpali dovolenou.
    Je to uvedeno na našich stránkách.
    Dnes 2.1.2020 nám dovolená skončila a budeme se věnovat expedici objednávek.
    Děkuji za pochopení.
    Vrbovská

• pozor na krátké kobaltové vrtáky, že jsou až směšně krátké zjistíte až doma
    • některé položky nejsou skladem a stále na ně čekám....

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že jste nebyl spokojen.
    Co se týče krátkých Co vrtáků - objednal jste si normu DIN1897, což jsou vrtáky zkrácené.
    U každého průměru je uvedena celková délka i délka spirály. Tedy nesouhlasím bohužel s Vámi, že jste zjistil, jak jsou krátké, až doma.
    Položky, které nebyly skladem evidujeme a samozřejmě dopošleme na naše náklady.
    Pokud Vám vrtáky nevyhovují, máte 14 dní na vrácení zboží.
    Vrbovská Andrea

Obchod reaguje rychle a precizně.
    Ale zboží , jmenovitě vysoce výkonný vrták 2mm, zdaleka nesplňuje
    slibované parametry(údajně provrtal i zalomený vytahovák šroubů,
    který může být kalený asi na 650), zatímco já jsem nemohl vyvrtat zalomené unášecí kolíčky tvrzené asi na 400.

• po telefonátu s dotazem na mou objednávku bylo promptně vyhověno mému požadavku
    • na můj písemný dotaz ve věci sortimentu mi nikdo neodpověděl
    • po dodání studnového setu jsem zjistil, že v zásilce chybí spojovací šrouby. Po oznámení tohoto nedostatku mi bylo sděleno, že "s tím už se nedá nic děla, leda že to vytknou chlapům ve skladu"

Vážený zákazníku,
    od 16. do 27. května jsme čerpali dovolenou. Informace byla uvedena jak na úvodní straně e-shopu, tak i v potvrzení objednávky. Váš dotaz nám přišel 27. května a omlouvám se, že jsme nereagovali ihned, ale po deseti dnech dovolené jsme byli zavaleni objednávkami, poptávkami a dotazy. Na telefonu jsem byla od 28. května a to jsme se také domluvili a ještě jsme změnili i průměr vrtáku.
    Snažili jsme se, aby expedice proběhla co nejrychleji a tak se také stalo. Bohužel, v tom shonu, který jsme po dovolené měli, jsme na šrouby zapomněli. Nemohla jsem s tím už nic udělat, chtěl jste s vrtákem pracovat ihned poté co Vám přišel, jinak bych Vám nabídla, že Vám šrouby dodatečně zašleme na naše náklady. Celá tato situace mě moc mrzí.
    S pozdravem Vrbovská

E-shop je patrně vynikající, mají skladem i nízkoobrátkové zboží a za slušné ceny. Nebýt té nešťastné platby u které prodejce slíbil, že bude řešit a zjišťovat co se stalo a nebýt toho , že jsem nedostal žádné vyjádření o šetření s omluvou, tak bych dal i kladné hodnocení.

Vážený pane Horáku,
    celá tato záležitost mě velmi mrzí, ale bohužel jsem nevěděla, že se platba bitcoiny na platební bráně ukazuje. Po Vašem upozornění jsem se obrátila na GoPay s tímto problémem a bylo mi řečeno, abych v nastavení tuto platbu zrušila. Ačkoliv jsem ji tam nikdy nezatrhávala.
    Děkuji Vám tedy za upozornění, nebýt Vás, bylo by takových zákazníků, kteří kvůli tomu zruší objednávku více.
    Doufám, že budeme mít možnost toto napravit a že se k nám vrátíte.
    Zdraví Vás Andrea Vrbovská.

kupujte jinde.

Vážený zákazníku,
    objednal jste si u nás SDS plus vrtáky. Platbu jste si vybral předem na účet. Jelikož jsme platbu doposud neobdrželi, objednávku jsme neexpedovali.
    Vaše hodnocení je tedy neadekvátní.
    S pozdravem Bc. Andrea Vrbovská

Vrtáky, které mi došly jsou snad vtip. To snad mohli vypustit z fabriky jen čínští soudruzi. Většina ze sady hází až 2mm!!! Celkově je zpracování katastrofální.
    Ale bylo to v pěkné krabičce...

Vážený zákazníku,

ozvěte se nám prosím na email [email protected]. Rádi bychom situaci vyřešili.

S pozdravem Vrbovská

firmu bych nedoporučil
    zboží přišlo nekvalitně vyrobené

Vážený zákazníku,

Vámi objednané zboží bylo vyrobeno kvalitním výrobcem, za jehož úrovní kvality stojíme. Pokud se i přesto vyskytl problém, nebo nejste se zbožím plně spokojen, prosím neváhejte jej zaslat zpět a my Vám vrátíme plnou částku, kterou jste do zboží investoval.

S pozdravem Bc. Andrea Vrbovská

• Neschopnost dodat zboží