• obchod zasila automaticky stupidni dotaznik Heureky aniz by dal moznost s tim nesouhlasit

• Prodávají zboží bez českého návodu !

Reakce obchodu VOLTWORLD.cz

za vzniklou situaci se omlouváme. Chybějící návod byl zákazníkovi po předchozí telefonické dohodě doposlán elektronicky.
    S pozdravem tým VOLTWORLD.cz

• Zboží vedené jako skladem mi po odeslání objednávky nabídli za 14 dní...

• nabízejí skladem co nemají

Špatná komunikace. Po objednání (většinou to generuje robot) mi vůbec nepřišla faktura s informací, na jaký účet mám zaplatit objednané zboží. Kzyž jsem objednal v pátek v 11:00, čekal bych, že třeba nejpozději v sobotu budu mít fakturu v mailu, abych mohl zboží zaplatit. Po nečinnosti jsem v neděli objednávku stornoval. Zboží jsem koupil jinde. Od objednávky u Conradu v pondělí, jsem měl zboží ve středu fyzicky na stole.

Reakce obchodu VOLTWORLD.cz

za vzniklou situaci se omlouváme, objednávky vyřizujeme postupně v pracovní dny od pondělí do pátku.
    S pozdravem tým VOLTWORLD.cz

délka dodání asi 10 dnů

• dlouhá dodací doba, zboží ještě nedorazilo!!!!!!!!!!

Reakce obchodu VOLTWORLD.cz

mrzí nás, že nejste spokojen s vyřízením Vaší objednávky. Po dohledání údajů k Vaší zásilce jsme zjistili, že objednání zboží proběhlo 17.dubna ve večerních hodinách. Z důvodu velikonočních svátků bylo zboží odesláno dne 23.dubna a dle informací od dopravce proběhly již tři pokusy na doručení Vašeho balíčku, všechny však byly neúspěšné.

S pozdravem tým Voltworld

• od objednání po vyzvednutí na poště vše velmi rychlé
    • neposlali mě fakturu

Vážený zákazníku,
    z Vaší strany zřejmě došlo k záměně s jiným obchodem, jelikož naše firma balíčky Českou poštou nezasílá. Faktura k námi odesílanému balíčku Vám byla doručena emailem dne 27.9.2017 spolu s informací, že Vaše objednávka byla vyřízena a předána dopravci.
    tým Voltworld

• V nabídce obchodu je uváděno zboží, které není v uvedeném terminu možno dodat. Toto je velmi nepříjemné, pokud se jedná o vánoční dárek.

Obchod je nespolehlivý. Nabízí zboží, které nejsou schopni dodat.

Vážený zákazníku,
    Vaše objednávka dorazila do našeho systému dne 27.12.2016. Již v „košíku“ bylo zobrazeno informační sdělení, že je přes Vánoce obchod uzavřen a veškeré objednávky budou vyřizovány od 2.1.2017. Stejnou informaci jsme Vám zaslali i dne 28.12.2016 na Vaši emailovou adresu.
    Tým Voltworld.cz

• Již nikdy více. To, že objednávka byla zrušena ze strany obchodu jsem se dověděl náhodou, když jsem pátral po tracking number. Že by se alespoň obtěžovali napsat e-mail, tak to ani náhodou. Ani nezavolali.

Je opět vidět, jak je Alza daleko.

Vážený zákazníku,
    velice se omlouváme za vzniklé komplikace, došlo k chybě ve skladovém systému, který vykazoval, že je zboží skladem. Nicméně dle našich záznamů jsme Vám tuto informaci i s omluvou sdělili při telefonickém rozhovoru.
    Tým Voltworld.cz

Zboží se obchodě jevilo jako značkové za nižší cenu, ale parametry uvedené u zboží se lišili od originálu. Nebylo mi sděleno zda je zboží značkové nebo ne.

hrůza!!! Zboží za akční cenu jsem si řádně objednal. Poté, co nebylo doručeno, následovala výměna několika mailů s obchodním oddělením, které se dušovalo, že zboží je již na cestě a zda mám o něj stále zájem, když bude později. Po potvrzení mého zájmu přestali úplně komunikovat. Ještě že jsem zboží nezaplatil přes internet, měl bych teď pravděpodobně o starost více. Obchod je nesolidní a pokud chcete mít své zboží včas a nechcete se jej dožadovat s nejistým výsledkem, NEdoporučuji stránky obchodu vůbec navštěvovat.

Reakce obchodu VOLTWORLD.cz

Vážený zákazníku, velice nás mrzí, že u Vaší objednávky došlo ke komplikacím. Jelikož jste si, bohužel, objednal zboží, které bylo v danou chvíli vyprodané, nemohli jsme Vám jej ihned doručit. Jak sám uvádíte, byl jste z naší strany informován, že zboží bude doručeno později, s čímž jste souhlasil. Bohužel, ohledně termínu naskladnění vycházíme z informací, které nám poskytne náš dodavatel a které nemůžeme z naší strany nijak ovlivnit. Termín naskladnění je vždy orientační a někdy může v průběhu dané doby dojít v důsledku různých okolností k posunutí uvedeného data (a to oběma směry). Zákazník samozřejmě může během této doby svou objednávku kdykoli zrušit, k čemuž z Vaší strany prozatím nedošlo. S pozdravem tým VOLTWORLD.cz

• Nevnímám velké rozdíly oproti jiným
    • Nevnímám velké rozdíly oproti jiným

Služby považuji za vyhovující, pouze u výrobku nebyl uveden klíčový údaj, že displej výrobku - budíku nesvítí trvale, zhasíná se po cca 10 s. To je pro mnedůležitý para,etr výrobku.
    Proti Voltworldu nic špatného říci nemohu, podklady o zboží by měl spíše řešit dodavatel.

• Hodnocení bylo odstraněno - jedná se o hodnocení jiného eshopu.